Elektrická odsávačka hlienov

lllperko
27. apr 2022

Ahojte, ake mate skúsenosti s elektrickými odsavackami hlienov pre bábätko? Mame tu taku bublinku, ale to nevysaje nic, mame aj na vysavac, ale s tym nie som spokojna ja a ani malicka, pretoze nema rada ani to odsávanie ani zvuk vysávača.
Dakujem za rady

malebiele
27. apr 2022

@lllperko mala som elektricku, su to vyhodene peniaze podla mna, nevytiahne vela... najlepsie co mame je ustna odsavacka gamma, s tou vytiahnem ozaj vsetko a stoji par eur 🙂 a mozes ju pouzit kdekolvek, nie ako tu na vysavac

e1i
27. apr 2022

@lllperko baterkova je slabota. Vysavacova je top. Mala bola predčasne a odkedy prisla domov (mala 2m) sme používali

e1i
27. apr 2022

@malebiele aj tu sme mali a teda asi mne nestacil dych na vytiahnutie

riskoh
27. apr 2022

Nam sa osvedcila jedine na vysavac,ci to ma rad alebo nie neriesim,hlavne,ze oomaha a vytiahne co treba

a1d4k3a
27. apr 2022

Na vysávač naj

jaskolka
27. apr 2022

Neviem si predstaviť inú, ako na vysávač. Ústnu, to musíš mat pľúca ako mechy, aby si fakt vytiahla všetko.
Ano, ten zvuk je nepríjemny a dieťa máloktoré bude šťastné, že mu ideš dat do nosa huciacu odsavacku..môj rycal ako besny, držať ho musel manžel, alebo svokra, keď bol muž v robote, ale tak bolo to pre jeho dobro, neriešila som, či chce, alebo nie. Aj lieky mu dávam, ktoré nema rad, no a? Ja sa ho nepýtam, keď musí, tak musí a basta