Fľaška Philips Avent

30. jún 2022

Mamičky, ešte raz sa opýtam. 9 mesačná dcérka má od narodenia tieto fľašky na umelé mliečko. Stále má cumlík číslo 2 a chcem sa spýtať aké fľašky odporúčate vy? Či treba a vyskúšať aj iné značky alebo ponechať. A hlavne ak nevymením, či treba už vymeniť aspoň číslo cumlíka? Ďakujem

kamagma
30. jún 2022

Nemenila by som ,aj my mame tuto od narodenia, nedavno sme presli na 3cumel,mala ma 11mesiacov.

autor
30. jún 2022

@kamagma ďakujem a čaj alebo vodu pije z fľašky značky mam. To nevadí, že ma rozdielnu? Nemá problém pit aj z tej, len večer pije mliečko nepokojne, ale myslím, že to nesuvísi z akej fľašky

lenkakravcova
30. jún 2022

Mam a Avent sú veľmi podobné. Naša pije z oboch na striedačku, bez problému. Iné nechcela.

autor
30. jún 2022

@lenkakravcova ďakujem

kamagma
30. jún 2022

Aj vodu tam ma 2 cumel ale ma aj avent so slamkou na vodu a mlieko ma 3cumel

kamagma
30. jún 2022

Podla mna nevadi , ked mu doteraz vyhovovala ,ale ved vyskusaj inu

autor
30. jún 2022

@kamagma
@lenkakravcova ešte ma napadlo, na fľašky cumlík silikónovy a dudlik ma prírodný kaučuk, je to problem? Bolo mi povedané,že by mala mat rovnaký dudlik ako na flaske. Neviete prosím poradiť?

tehotna40
30. jún 2022

Ahoj, toto som konzultovala aj s lekárkou, naša malá mala 9 mesiacov a pila mliecko z novorodeneckeho cumlika, teraz ma rok a pol a mame č 2. Lekárka povedala ze jej mam nechať taky, z ktorého sa jej dobre pije, že natom nezáleží. Takže kľud, dávaj jej to z čoho sa jej dobre pije, netreba tie väčšie cumliky na silu, deti to potom nechcú, poprípade rýchlo hltajú/pijú a sú s toho problém z bruškom. 🙂

lenkakravcova
30. jún 2022

Cumlík som nepoužívala (resp len do pol roka), mala kaicukovy. Na fľaši vždy silikónový.
Nerobilo to problém. Problém robil len samotný cumlík pri spaní (horšie spala časom, keď jej vypadol budila sa). Takže ak môžeš, čím skôr oduc (u nás to bol týždeň revu), lebo to bude s cumlikom len a len horšie časom.