Je stojan na vaničku dobrá vec?

miriam311077
23. okt 2012

Baby, chcem sa vas spytat na nazor, ci je dobra vec stojan na vanicku....moj priatel ma strach, ze je to nestabilne a nieco sa stane.....

evickapooh
23. okt 2012

super vec.!!!! jednoznacne odporuam...mimochodom mam na predaj!! 😉 ..to zistis hned v obchode ci je stabilne alebo nie....priatel ma pravdu...niektore nie su stabilne maju kvoli nespravnej konstrukcii nevhodne ulozene tazisko...preto ti odporucam aby si kupila na jednom mieste vanicku aj stojan aby si vedela vyskusat ci tam dobre sedi vanicka.!!

simca06022011
23. okt 2012

ja som pouzivala do cca 9-10 mesiaca, neviem si to vynachvalit. K tomu tvarovanu vanicku (nebolo treba ziadne protismykove vankusiky a co ja viem co) a nemali sme jediny problem. To male dieta tam aj tak same sediet este nemoze, umyli sme sa, poblaznili a von. Ked uz obsedela vo vanicke sama (a to je doteraz) dali sme vanicku do sprchovacieho na zem (pred tym sme mali v sprchaci vanu s celym stojanom-esteze nemame vanu :P ) Moja mala je tiez riadna zirafa, aj ked je v podstate velmi pokojna, kym sa nezacne blaznit.

euka210
23. okt 2012

o stabilitu by som sa nebala, ale podla mna je to zbytocnost

kaselka
23. okt 2012

Keď si kúpiš kvalitný a stabilný tak určite áno. Ja som ho pri malej pri kúpaní používala do 2 r. Osobne to nepovažujem za zbytočnosť, ale za užitočnú vec. Tvoje kríže Ti budú tiež vďačné 🙂

nelinqua
23. okt 2012

najlepsia! odpadava prenasanie vanicky naplnenej vodou...my to len cele prisunieme k vani, vanicku na stojane naklopime a vylejeme do vane, takze nic nemusim dvihat...a tiez si nenicim chrbat zohynanim dole🙂

vcielkanelka
24. okt 2012

My to mame doteraz. Super vec, sice uz sa vo vanicke kupe rovno v kupelni, lebo my nemame vanu ale sprchu a na stojane je polozeny prebalovaci pult, ktory stale plne vyuzivame, a neboj, je to stabilne

aduskatt
24. okt 2012

podla mna zbytocne vyhodene peniaze🙂) vanicka moze ist na stol, alebo na dve stolicky otocene k sebe🙂

adri2211
24. okt 2012

urcite ano. vanicku sme mali na tojane v kupelni, takze som nikam na stol ani stolicky nemusela prenasat.

brumka
24. okt 2012

vanicka so stojanom je suer vec, setri chrvbat a zeny co su po sekcii sa nemusia tak ohybat. je to stabilne urcite v tom dieta neneham bez dozoru. stojan zlozis a vanicku mozes hodit do vane a tam kupat
@aduskatt mne by sa urcite do detskej nechelo nosit 2 stolicky,

atreyu
24. okt 2012

ja som nemala a ani mi nechybal a som po sekcii

ewisam
24. okt 2012

Podla mna vyhodene peniaze, mozes naucit babo kupat sa v kupelni ak tam mas teplo a bude pokoj. My sme kupavali v obyvacke kym bol velmi malicky na sirokom gauci, neskor na deke na zemi, dnes vo vani 🙂

strihalka
24. okt 2012

zalezi kde budes koupat, pokud mas nejaky stul, kam vanicku polozis, tak stojan nepotrebujes, pokud nmas stula chystas se koupat na zemi tak taky nepotrebujes.....pokud si odpovedala ne, tak stojan potebujes, lebo me nenapada kde se ve vanike jeste koupat...my mame vanicku aj stojan asuper, jne ted uz pujde mala do klasicke vany..

habibi78
24. okt 2012

my sme mali vanicku ktora bola polozena na stojane, z nej sa po okupani vyvodom cez hadicu voda vypustila priamo do vane, takze som nemusela nic vlacit, vylievat... stojan bol stabilny 😉

ducci
24. okt 2012

mali sme vanicku v stojane a bola to perfektna vec, uplne stabilne to bolo a velmi mi pomohlo, ze som sa nemusela sklanat, lebo ma vtedy bolel chrbat

jaruska8
24. okt 2012

Perfektná, hlavne do malých kúpelní a ak si nechcete zničiť kríže. 😝

laurinka98
24. okt 2012

my mame a je to super vec, setri hlavne chrbat a ked mas dost miesta v kupelni, tak nemusis vanicku nosit po byte a je to stabilne, samozrejme treba to vyskusat v predajni. urcite to nie su vyhodene peniaze, doporucujem 🙂

adelajda2012
28. nov 2012

My mame pozicany, ale ked to rozlozim v kupelni, tak sa do nej uz nikto nevojde ;), takze sme kupali v kuchyni na stole a velmi rychlo sme z vanicky, v kt. mala nechcela byt, presli na kupacie vedierko. To miluje! A postavis ho hocikam 🙂

gbml
28. nov 2012

super vec🙂

visage1974
29. nov 2012

mala som to bola som s tym spokojna aj ked mame mali byt, neprekazal mi a dost mi aj pomohol odporucam

bublinkajasminka
29. nov 2012

ja si to neviem vynachvalit, nakolko som mala od vysokej skoly problemy s chrbticou a takto som nemusela by hlboko vo vani - bolo to fajn

jaaty
29. nov 2012

Stojan na vaničku je faj, so stabilitou žiaden problém nebol.
Mala som ho avšak preto, že som ho dostala od sesternice (po jej dcérke). Keďže som ho však používala max. 1 rok, určite by som ho nekupovala.

stanislavao
29. nov 2012

urcite to nieje nestabilne, pokial to nekupujete niekde v polsku na trhu. a dieta nikdy nesmie byt vo vani samo, cize ste stale pri nom a urcite sa vam neprevrati. my sme stojan nemali a prezili sme, ale pokial mate zvysne peniaze, tak preco nie.

ladyka8
29. nov 2012

ja tiež môžem len odporúčať! je to veľmi dobrá vec, nemusíš sa zohýňať.

huxy
29. nov 2012

mali sme stojan na vaničku,nemôžem si vynachváliť.bola som aj po sekcii,takže nakláňať sa napr.nad vaňou by nebolo ktovie čo.ak by bola vanička na stole,tak sa to v pohode dá aj bez stojana,no my sme kúpali v kúpeľni,tak bola za chvíľku dostatočne vyhriata aj miestnosť.a je to dosť stabilné,my sme kúpali vo vaničke do 1 roka.super vec určite.a dá sa kúpiť použitý stojan za super cenu,ja som kúpila aj s vaničkou za 15€,potom môžeš následne predať-aspoň ten stojan

magdusiak83
29. nov 2012

uzasna vec, ja som po 2 cisarskych a nemozem si ho vynachvalit....pohodlne a bez bolesti chrbata 🙂

anjelik2509
29. nov 2012

my sme kúpali na kuchynskom stole a bez problémov...😉