Je toto vhodné na nočné spinkanie bábätká?

19. aug 2020

Prosím vás je toto vhodné na nočné spinkanie bábätká?

nika82
19. aug 2020

kludne, ale nie nadlho

patka06
19. aug 2020

podľa mňa strašne maličké, takže použiteľné maximálne mesiac

viki128
19. aug 2020

Len kým je to ešte novorodenec.. Mesiac, max dva. Vtedy je to fajn, ale bábätko bude rýchlo rásť a vyvíjať sa a budete musieť prejsť na väčšiu postieľku

lauriema
19. aug 2020

Tak do 3 až 4 mes.max.pifla mna

karhu
19. aug 2020

na kratku dobu, ale na mna posobi velmi labilne, bala by som sa, ze sa prevrati

andreatytler
20. aug 2020

Ake su rozmery?
My sme pouzivali basinet 80x44 cm prvych 6 mesiacov. Vyhodou bolo ze sa to dalo jednoducho premiestnit z izby do izby. Ja som sla spat o 22:00 a muz ostal hore do 2:00 rano. Mal maleho vedla seba v obyvacke a ja som sa dobre vyspala. Potom ked isiel spat dotiahol basinet aj so spacim dietatom do spalne. Toto sa da pouzit len dovtedy kym sa dieta nepretaca alebo nesadne a nas to nerobil az do svojich 6 mesiacov.
Neviem posudit podla fotky ale steny tejto kolisky sa zdaju byt z plnej latky ... nie sietoviny... a to nie je dobre. Koliska potrebuje steny zo sietoviny koli vetraniu a tiez koli tomu aby sa dietatko nezadusilo ak sa nahodou prevali a oprie si tvaricku o stenu.

selest
20. aug 2020

Zalezi aj od babatka. Moje sa uz 5 mesacne stavalo v postielke na nohy cize postielka uz bola uplne dolu. Z tohto by davno vyskocil mali by sme to tak na max 3mesiace. Ale su deticky co este pol rocne pekne lezkaju kde ich polozis.

mirkaz156
20. aug 2020

Mám doma presne tento 😊😊 používame len cez deň 🤷😁😁 a ak to chceš na spanie tak to dávame ešte matrac z kočára. Na nočné spanie by som tam malého nedala

majamat
20. aug 2020

syn mojej sestry sa zacal pretacat velmi skoro. teraz ma 6m a vrti sa, vytlaca sa, prehyba sa. asi by v tom mohol byt maximalne do 2m. a aj je dost dlhy.