Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

pipussa
12. apr 2010

no preto sa pytam, lebo som mala take pampers kupony, ale platili uz len do konca marca...
nejake som vyuzila.

ewana73
12. apr 2010

tieto moje platia do konca roku 2010 🙂

pipussa
12. apr 2010

prave som sa zaregistrovala na stranke pampers, tak uvidime... mozno mi nieco poslu, 🙂

rainee
12. apr 2010

ewana ja som spravila tak ako ty 😀 s tym rozdielom ze sleep and play som este nemala,a ja krava som si myslela ze budu take dobre ako active baby a kupila hned 3 balenia, lenze su uplne na h... vobec malej nesedia 😝

rainee
12. apr 2010

chcem sa spytat ake myslite velke balenia plienok babylove? lebo take som este nevidela, len u pampers.

ewana73
12. apr 2010

rainee,ja som prave preto tiez kupila len jeden balik na skusku.ale na active baby v bille teraz nebola akcia takze preto a tiez sa mi vidia lepsie ako sleepky ,no ja som surne nejake potrebovala,lebo teraz neviem preco ale nas maly vsetky plienky precika tak,ze je mokry az za usami 😀 a to mam doma hugiesky dva druhy,lidlacke no a tesco ten humus ani nehovorim,takze si robim zbierku 😀 😀 . a tie pampersy z nich su teda teraz aj tak najlepsie a inde momentalne ziednu akciu nemaju.

ollski
12. apr 2010

raine, babylove su teraz v aprili v DM v akcii...krabica velika papierova za 19,- je ich tam myslim 126 pri velk. 4...
babeny, sleepky su uuplne ine ako activ baby 😝 !! su podstatne mensie, v pohode len pre mame miminko, kt. tak vela este nenacika a casto sa prebaluje....kedysi som ich kupovala, ked bola mala este babo...ale to bolo fakt davno, vtedy boli plienky za hrozne ceny :P teraz si myslim, ze sa uz tak neoplatia...

rainee
12. apr 2010

ja tym pamperskam asi nikdy nepridem na chut, mozno preto ze malej moc nesedia a asi ako jedine mi zatial precikala na boku /asi ma velky zadok do nich/ len som skusila nejake akcie. som spokojna s babylove, wickies a tesco zelene tiez ujdu.

rainee
12. apr 2010

ale nechapem preco su take malicke, ved som kupila na 7-18 kg, mala ma 8kg a su jej male, otrasne.

rainee
12. apr 2010

myslim pampersky

ewana73
12. apr 2010

rainee ,vidis tak ako si to napisala,ze tvoja mala ma velky zedok,tak ja som az teraz pochopila,ze preco mojmu sadnu najviac tie pampersy.on je totizto taky nas maly prcek,asi je urcite po mne 😀 , ma malu ritku a vsetky tie ostatne plienky su mu asi velke,lebo vsetko precurava cez tie gumicky az k usiam... 😀 😀 😀

rainee
12. apr 2010

😀

lili777
13. apr 2010

Ja som tiež kúpila Sleep and play a malý mal nakakané až v ponožkách. Dokázala by som ich minúť, avšak má na nich obrovskú alergiu, teda skoro zo všetkých plienok sa mi strašne moc vyhádže, vyhovujú len active baby a premium care a ešte Babylove. Okrem pampersiek sú to asi najlepšie plienky čo poznám. Ináč keby ste niektorá mala záujem, mám celý balík Sleep and play 4 a v druhom je viac ako polovica. Ležia mi v skrini, tak ak vám niekomu vyhovujú, predám za 10 eur oba balíky. Prípadne sa môžeme dohodnúť.

nikus5
13. apr 2010

baby, kde ste sa registrovali na tie pampersky - asi som slepá, ale neviem to tam nájsť, pošlite mi niektorá link ☹

adinam
13. apr 2010
rainee
18. apr 2010

uz nie su nejake nove kupony na pampersky /mimo tych z knizky co dosla maminkam postou/? nic som tam na stranke nenasla.

mata1976
18. apr 2010

ahojte, ja som kupila plienky velk.4 v DM babylove co su teraz v akcii (126ks za 19eur) a pouzila som zolika 25% zlava + 5% zlava na cely nakup a kus ma vysiel na necelych 11 centov

vieraj
18. apr 2010

strojim sa ist na plienky do DM, č. 4 su do kolko kg? dcerka ma jeden rok, skoro 10kg.
su este vhodne? ak mate niektora skusenost, dajte mi info, dik.

martinka17
19. apr 2010

viera
neviem do koľko, ale min. do tých 12 budú. A ja som veeeeľmi spokojná, teraz sa mi minuly, ostali len Pampers, tak som bola mimo....či vydržia pampers noc bez pecikania. 😀 Dnes to išlo fajn, tak asi vydržia 😵

ollski
19. apr 2010

viara,j babylove 4 su od 7 do 18 kg, takze urcite budu dobre rocnemu dievcatku ok 😉 ja davam tiez 4 😉

cerkris
19. apr 2010

môj malý má 11 kg a tiež používame 4 ky sú do 18 kg takže ešte stíhate a okrem toho mali v okcii rôzne veľkosti

gloria78
19. apr 2010

Ahoj, mne sa páči cena toho zeleného boxu s Pamperskami v DM, ale túto značku som už roky nemala. Zmenili sa nejako, majú Pampersky už ten pružný pásik okolo pásu ako babylove? Je ich tam 124, tak chcem, aby stáli za to.

martinka17
19. apr 2010

gloria
sú dosť podobné technicky-hlavne v zapínaní a pruužnosti, len pampers sú tenšie a trošku menšie. A závidím, ten box u nás mali asi tak týždeň a deň...potom uý nič 😲 😀

ollski
19. apr 2010

gloria,
anoooo, uz sa dost zmenili, zavisi aj od krajiny v kt, sa vyrabaju...zevraj v GB su neporovnatelne lepsie...tie, co su u nas sa vyrabaju v PL...no ja som s nimi najspokojnesia, zavisi aj od babatka. nas kubinko ma chude nozky, tak jemu vsetky ostatne pretekaju (babylove, tie lidlove na t..., huggiesky...) mne sa zdaju pampersky makksie, ano su tensie, ale v savosti sa mi nezdaju horsie...a pasiky sa mi zdaju pruznejsie a silnejsie drziace...my sme s nimi najspoky, no ako hovorim, zavisi aj od babatka aj od maminky 😉

rainee
19. apr 2010

hej pasiky u baby active, ale sleep and play su uplne zle bez elast.pasikov, nikdy viac. pampers su tensie, ale saju dobre. my sa niekedy precikame lebo mame velky zadok do nich 😕 nasa ma 8kg ale nie je sanca sa do nich dostat o take 2 mesiace, ved uz teraz su jej skoro male tak neviem kde zobrali do 18kg...

martinka17
19. apr 2010

ináč aj ja by som chcela vedieť, kde pampers prišli na tie veľkosti plienok...chrúst má 10 kg a plienky idú tak akurát na prdelku a to je skôr normálny na svoj vek🙂
Ale ináč fakt sú pampers activ pohoda, zato sleep and play...to by som neodporúčala 😝

mata1976
20. apr 2010

suhlasim s ollski, anglicke pampers sa nedaju porovnat s tymi nasimi (vlastne polskymi 😝 ) co sa kvality tyka, uz na dotyk su podstatne jemnejsie...My sme doteraz pouzivali pampers (max spokojnost) ale naposledy som kupila babylove v DM (lebo vysli lacnejsie ako pampers), zatial som spokojna. S precikavanim sme zatial problem vobec nemali... 😵

krluciafi
21. apr 2010

cawte ja mam uz 9 mesacneho syna a uzival pampersky a som velmi spokojna a kamaratka mi povedala ze dm plienky babylove su vyborne a ked som kupila tak som zacala davat malemu tie plienky a po 5 pampers babylove tak som sa zhrozila ze maly mal spareny zadocek a v zivote ich nekupim tak som sa vratila k nasej znacke pampers active baby a obsahuju aloevera tak som s nimi velmi spokojna a uz maly je spokojny a nema problemy ze zapareny zadocek a viac nikoho nepocuvam ze ake su vyborne az kym tym netrpi moj syncek ..........

mirka907
21. apr 2010

My sme sa po babylove vyhodili akonahle ju mala dlhsie ako 3 hodiny...Ale vascinou sme ju nestihli mat tak dlho, lebo po 2 hodinach bola plienka taka plna ako huggieska ci tesco za celu noc...Tot nasa skusenost...U mna vyhravaju pampersky(ale len cez den), tesco zelene a huggies premium. Huggies su na noc uplne super..

gloria78
21. apr 2010

Takže nič dobré, ako tak čítam. Pampersky pred 5-6 rokmi nemali pružný pás, a to sa mi nepáčilo, ale inak vydržali veľa. A píšete, že sú malé!?!
Takže našu 13kg Lucku do Pampers č.4 nedám???