Kde skladovať plienky?

lul
9. júl 2009

ahojte,

neviem, ci tu uz je taka tema, ak ano, presunte ma prosim 🙂

som v radostnom ocakavani a premyslam nad tym, ze by som si uz popredu po troche kupila plienky, ktore su momentalne za vyhodnejsie ceny. znakca ma trapi tiez, ale na to som tu uz temu nasla. ale kde ich skladovat? na toalete je to hygienicke? mame maly byt, netusim, kam budem davat zasoby 😕 poradte, ako to mate vymyslene vy, nechcem mat vyplienkovany cely byt. dik 🙂

hviezda22
11. júl 2009

vyborne je zaobstarat si komodu, hlboku asi 50 cm, ja na nej prebalujem, vo vrchnom šuflíku mam látkové plienky a tiez asi 30 jednorazovych, tie priebežne dokladam. Nad komodou mam poličku, na nej mam kozmetiku pre babatko, vatu, vatové tyčinky, cumlíky.....všetko po ruke. Odporučam kupit si postielku so šuflíkom, tam skladujem balíky plienok a vlhké utierky, tiez mam par do zasoby. Pridam fotku 😉

tamka84
11. júl 2009

tiež si myslím, že skladovať treba tam kde je miesto, a ked nie je miesto tak netreba dopredu nakupovať, veď akcie vždy boli, vždy sú aj vždy budú... A čo spravíš ked nakúpiš plno plienok a fakt dieťatku nebudú vyhovovať? 😖 nechápem túto tému, ale ukamoňovať ma tiež nemusíte.

matej815
31. okt 2013

ja ich mam v garáži 😀

migely
11. jan 2015

pod prebalovacim pultom a v aute v kasliku či ako sa to vola