Kde zoženiem vecičky pre novorodenca z nebielenej bavlny?

rommie
22. feb 2020

Ahojte, hľadám hľadám ale neviem nájsť úplne obyčajné nebielené bavlnené dupačky, body atď pre novorodencov. Nechcem farebné alebo vybielené veci, ani sa mi to nepáči, ani mi to nepríde vhodné hlavne keď budem mať letné bejby. Neviete kde také zoženiem? Ďakujem

amelia000
22. feb 2020

@rommie 📌 to som zvedava ci je take nieco

chastity
22. feb 2020

na detivbavlnke predavaju nebieleny/nefarbeny bavlneny uplet. Pre babatko uplne ideal. Len teda treba usit 🙂

rommie
autor
22. feb 2020

@chastity "len" 🙄😝

chastity
22. feb 2020

@rommie :D no hej, mna to bavilo, tak to bolo "len"
ale chapem :D

berny800
22. feb 2020

Hľadaj organickú alebo bio bavlnu. Tchibo alebo c&a majú bezne v ponuke. Aj na nete je toho kopec.

rommie
autor
22. feb 2020

@berny800 takých som našla kopu ale to že je niečo vypestované bio spôsobom ešte neznamená, že to potom nezaklincujú bielidlom alebo farbivom 🙂 čo je škoda.. napr plienok je kopa takých ako hľadám, ale oblečenie už nie

berny800
22. feb 2020

Určite sú rôzne organické veci. Mne sestra nosila také, kde výrobca garantoval nebielenie, ale tie boli z australie. Skoda, ze si nepamatam tu znacku. Urcite sa da zohnat aj v eshopoch.

uhnakova
22. feb 2020

v C&A zvykli mat veci z nebielenej bio bavlny, mala som par prvych bodycok takych. Mozes skusit pozriet, ja som ich kupila pred osmymi rokmi 🙂