Kedy ste začali kupovať výbavičku?

23. máj 2023

Ahojte kedy ste zacali kupovat vybavicku pre prve babatko? Ja by som zavala kupovat lenze rodina hovori, ze je este skoro. Som v 16tt. Pohlavie este nevieme. Druhe velke sono bude koncom jula. Nasla som paru kuskov za vyhodnu cenu, neviem ci kupit, alebo nechat na neskor. Taktiez mi kamoska odklada po svojej nieco, neviem kedy si to mozem zobrat, rodina hovori nie kamosky ano.

rebrambora
23. máj 2023

Den pred porodom, kedze som pred tym potratila skoro v 6mesiaci.

jabuducanevesta
23. máj 2023

ak nieco je v akcii, si to zober,len nekupuj vela oblecenia zbytocne, dostanes ked pride navsteva, aj po kamoskach iste bude, aby to nebolo zbytocne... ja som zacala ten 1,5mes pred porodom, ked som uz nerobila, aby som si to vyprala, nachystala a do tasky do porodnice som si to dala den pred porodom 🙂

vierkaa0
23. máj 2023

pochvilou som nieco, ale zase nie vela, skor aj take, ze vacsie oblecko som kupovala, lebo to vsetky kamosky, ze nech nekupujem vela malinkeho, ze to sa nevyplati.

lucka_ke
23. máj 2023

zační keď budeš mať chuť a možnosť kúpiť niečo výhodne

melanta
23. máj 2023

Našťastie som rodila za stredoveku, t.j. ešte nebol google, o ničom takom som nepočula, že to prináša nešťastie. Takže kupovať som začala keď prešli prvé 3 najrizikovejšie mesiace. Inak často čítam alebo počujem, že nekupovať veľa najmenšieho oblečenia. Moja nosila 50 či 52 (už si nepamätám to číslovanie) mesiac, takže tie najmenšie sme dosť využili.

reni1512
23. máj 2023

Vzdy bude nieco v akcii.. pockaj na pohlavie a hlavne si urob zoznam lebo tolko zbytocnosti sa da nakupit pri prvom ze az.. zbytocne.. aj s rodinou sa dohodni nech nenakupuju oblecka atd ale radsej prispeju alebo sa zhodnite na niecom z vybavy ked chcu silou mocou nakupovat..

llucy_m
23. máj 2023

Ja som prvé kúsky oblečenia kúpila po veľkom sone, dovtedy som len obzerala a vyberala 😁 Zajtra začínam 27tt., a o týždeň chcem objednať kočík aj postieľku aj vajíčko. Mám 99 dní do termínu a mám pocit, že nemám nič a nestíham 😅 Ale mám urobený zoznam, čo všetko nám bude treba a čo mi vie niekto podarovať, tým by som začala lebo naozaj je toho veľa v ponuke a ani nevieš ako ľahko minieš na niečo čo nikdy nepoužiješ 🙂

mima1608
23. máj 2023

Ja som začala drobnosti kupovať asi v 15tt (biele bodynká, béžovú súpravu, uteráčik biely a tak podobne). A vo veľkom som začala nakupovať okolo 22tt, keď som mala potvrdené pohlavie ☺️

angeli121212
23. máj 2023

Ja som v tomto týždni začala nakupovať, vôbec som neriešila ostatných

zuzkapap
23. máj 2023

Pri prvej som začala po 20tt po morfologickom ultrazvuku 🙂 aj to len veľmi opatrne po lacných kuskoch... Väčšie veci až v treťom trimestri (plus kočík a autosedačku sa ti neoplatí nový veľmi dopredu, lebo ti plynie zaruka zbytočne). Ale pri druhej už v 13tt som mala tuším prvú vec 😂 lebo som vychytala super akciu 🤭 nedalo sa odolať

sajmonka_1216
23. máj 2023

v 6 mesiaci... 16 tt je ešte skoro