Kedy ste začali kupovať výbavičku?

christin33
28. feb 2020

Ahojte,som v 17.tt a chcem sa spýtať kedy ste začali postupne kupovať výbavičku,oblečenie....?

monca0021
28. feb 2020

Ja hneď ako som zistila že som tehotná, neverím na povery a od 6-7 mesiaca som na rizikovom a skoro stále v nemocnici takze chvalabohu že som začala už vtedy lebo by som nemala nič nachystane. Keď sa ma niečo stať sa stane či máš veci kúpené alebo nie

evuska135
28. feb 2020

Ja az po nejakom 25tt

christin33
autor
28. feb 2020

@monca0021 hej hej akože povery to neriešim len do teraz sme kupili jednu 4-sadu a jedny dupačky a tak preto sa pýtam že kedy ste čo začali😊

ajka0207
28. feb 2020

@christin33 ja v 32. tt a aj tak sa mi to zdalo priskoro.

christin33
autor
28. feb 2020

@evuska135 oki ďakujem

julia2018
28. feb 2020

@christin33 prvé veci hneď, keď som zistila, že som tehotná a postupne pomaly čo bolo v akcii. Keď kupuješ dopredu vieš dobre ušetriť. Napr zimný overal som kúpila v jari za 6,99€. Fungovala som tak i pri dcére i teraz pri synovi. Maly má 3,5 mes. a už mám nakúpené veci na budúcu zimu, všetko zo zimných výpredajov a rovnako na jeseň kupujem na budúce leto

jaskolka
28. feb 2020

@julia2018 dobre vedieť, že tak sa dá ušetriť, tiež budeme mat jesenné bábätko, tak komplet zimnú vybavicku potrebuje 🙂

ecko80
28. feb 2020

@christin33 Ked mi skoncili nevolnosti, t. j. asi v 15. tt. Priebezne som si kupovala aj veci do porodnice (vlozky, kosele...). Po tom 32. tt som uz tolko nevladala behat za vecami.

heln
28. feb 2020

Ja som 19.t a ešte som nekupovala nič. Kočík a nejaké veci mám po dcére.

christin33
autor
28. feb 2020

@ecko80 ďakujem😇

esther282
28. feb 2020

ja po morfo sono, tj po 20tt

nikaaaaa
28. feb 2020

Ja budem kupovať hneď ako budem vedieť pohlavie 🙂 pekné veci väčšinou sú vo farbe ... Pri prvom som chvala bohu kupovala tiež tak lebo som bola stale v nemocnici dúfam že teraz tak nebudem ale nikdy neviem.

christin33
autor
28. feb 2020

@nikaaaaa hej hej ...ja idem teraz až v 20tt na ultrazvuk tak snad budem vediet pohlavie😇

mirka1478
6. mar 2020

@christin33 aj ja idem 24.3 ku Grochalovi.neviem sa dockat😊

kiki68
13. mar 2020

Ja som chcela ist teraz v 25tt pozriet par veci. Mam doma iba zopar veciciek, tak akoze do 10ks max na oblecko a 4 latkove plienky. A teraz je vsetko zavrete a boh vie kedy co kupim. Takze myslim , ze to bude tazka improvizacia ak toto do polovice juna neprejde.

heln
13. mar 2020

@kiki68 no ja som chcela tiez teraz po morfo sone zacat pomaly nakupovat, zrejme to este bude musiet pockat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre