Koľko miniete na oblečenie pre deti?

jeane007
1. jún 2013

Ahojte maminy zaujimalo by ma kolko tak minate na oblecenie....My sme trojčlenna rodinka a veru vela si toho kupit nemozeme malej sa snazime aspon kazdy mesiac nieco kupit ale niekedy proste nevychadza ked je lepsi mesiac tak jej na oblecenie minieme cca do 30 € a tot vse zaujimalo by ma ako je tu u vas dakujem....

veronika2103
1. jún 2013

no tak ja velmi rada behampo obchodoch a,ked nieco vidim musim to malemu kupit,ale tak ja obliekam aj muzika aj seba.Tak mesacne mozno 100e na nas troch.

usiko
29. júl 2013

no, kedze ja nakupujem pre drobcov v sekaci, povascine 40centov za kus, kupujem dopredu, podla toho, co zrovna maju....tak zhruba 5-10 e mesacne a je toho oblecka za tie prachy spusta...su mesiace ked nekupim nic...dieta nie je modna ikona, ani modelka....aby muselo chodit v znackovych veciach a novych veciach...aokrem toho, s muzom mame za jedno: nechceme z nich vychovat dospelych s cudnymi prioritami typu nosit znackove oblecenie, nakupovat v znackovych obchodoch..je to prizemne...ale to uz je o inom....takze zhruba 5-10 e, niekedy ani tolko alebo nic, a maju krasne outfity, aj ked lacnucke.....joj a zabudla som v sekaci pre deti su casto skoro nove alebo uplne nove veci, ved kolko to dieta moze ponosit, ked tak rychlo rastie?...ja davam vacsinu penazi na kvalitnu stravu, nie na oblecko....