Kozmetika Aviril na zapareniny.

28. jan 2020

Baby máte skúsenosť s olejom aviril aj s krémom na zapareniny?

sunny8
28. jan 2020

Len dobre skúsenosti ;) ale na zapareniny odporúčam od alpa sulfotionovy zasyp

lenuska9999
28. jan 2020

Ja mám s touto značkou len dobre skusenosti. Dokonca raz som si omylom vyliala na ruku vriacu vodu a nič mi nepomáhalo a skúsila som si dať ten krém na zapareniny na ruku a hneď mi to pomohlo :D ale k veci. Moj maly keď ma zacervenanu dupku ho s tým natieram a veľmi to pomáha. A ten detský olejcek mu dávam na vlásky a nádherné potom vonia. A na telo používam tiež krém s olivovým olejom od tejto značky alpa. Krém sa volá batole. Na začiatku som používala inú kozmetiku a vyhadzal sa mi z toho. Ale s touto som nadmieru spokojná. Vážne.

smejko25
28. jan 2020

Ja takisto pouzivam od avirilu 🙂 Ja si ho pamätam ako mala a takisto si este moja mamka ho pamäta ako malá a to uz ma cez 50 🙂 takzie nieco na tej znacke bude ked prezila tolko rokov 🙂

smejko25
28. jan 2020

Olejcek pouzivam na vlasy ako pisala @lenuska9999 🙂 A na krem na zapareniny jedna básen 🙂 Malá ma len trošku začervnenanu pišulu tak namažem a hned to zmizne 👌

matapo
28. jan 2020

...nepouzivame len tuto kozmetiku (striedame) ale mame s nou len dobre skusenosti. Aj s kremom na zapareniny, nemozno sa stazovat a rozhodne menej zavadny ako sudocream, ten uz len vtedy ked je ozaj zle. Olejcek pouzivam hlavne ja 🙂 a pre mna nic lepsieho na trhu asi.

susangha
29. jan 2020

Ked som bola na návšteve u rodicov, malej sa zaparila ritka... Skusali sme aviril... Nič... Ten krem z dm babylove.. Nič a po par dnoch ako sme prisli domov som natrela jeden krat sudokremom a zaparenina zmizla... Za mna aviril dobry ale slabý. Pouzivam sudocrem a som najviac spokojna