Ktorá fľaša pre novorodenca sa vám osvedčila?

12. máj 2024

Ahojte, bola by som rada, keby tu nájdem tipy na fľašku pre novorodenca.Skúšala som canpol, philips avent, no des.Cez avent cumel č.1 mu trvalo večnosť, kým mlieko vysal, nervoval sa a cez cumel č.2 mu to už ide až príliš a nahlce sa, plače, mlieko natečené až po krk 🤦🏻‍♀️ O zlom tesnení a pretekaní mlieka ani nehovorím, trvá mi aj 10 pokusov, kým prídem na správne dotiahnutie na závite.Vedeli by ste mi tu poprípade pripnúť aj linky? Hľadám spoľahlivú sklenenú fľašku s cumlom, ktorý bude prepúšťať primerané množstvo mlieka, nech sa ním nedusí a pekne sa napapá. Ďakujem 😊

egonsk
12. máj 2024

my sme mali avent a bol uplne bez problemov. Ak s cumlom kde malo tecie ma problem, neda sa pridat ihlou dierka? 😉

janulik2008
12. máj 2024

Dr Brown ;)

zooeynka
12. máj 2024

My sme vyskusali az jednu a zostali sme pri nej. Sklenena MAM, dudle dokupis s roznou velkostou prietoku.

snowflakenel
12. máj 2024

Mam-kova flaska urcite za mna.
Avent mame dve no tiez.sa.nervacila na nej. Alebo musela veeeeelni tahat a zaspala. Aj ked som kojila a potom dokrmovala, tak nechcela. S MAM pekne dopila z flasky.

eedit
12. máj 2024

Na avente sme ostali skoro hladní, lebo nevládze ťahať. U nás máme lovi alebo mam je dobré. Skúsili sme aj nuk. Všetky spomenuté ok, ale vyhráva lovi.

dzescebuly
12. máj 2024

Lovi

autor
12. máj 2024

@egonsk tak sme pokazili tú č.1 😄 že pridáme dierku a bum, už to bolo príliš a tieklo to.Aj keď fakt som si dala záležať, aby to bola mini dierka.Ale mne vadí celkovo aj ten blbý závit, čo stiahne ten silikón a prepúšťa mlieko po obvode 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️.

autor
12. máj 2024

@zooeynka ďakujem 😊 zajtra sa chystám kuknúť do dmky.

autor
12. máj 2024

@eedit aj viete poslať link, ktorá fľaška sadla?

yosi
12. máj 2024

Každé dieťa je iné. Mali sme niekoľko druhov od lacných po luxusné. Dokonca som z Talianska objednal takú čo je vraj úplne ako prsník, drahá jak šľak a ani táto ho nezaujala. Nikdy nepil z fľaše a ani nepoužil cumlík. Naopak, dcére to bolo úplne jedno.

bluemoon24
12. máj 2024

My jsme meli celou dobu suavinex zero zero - meli jsme 2 na stridacku a vydrzely nam 2r kazdodenniho pouzivani. Nejprve jsem je sterilizovala, od 6m uz daval do mycky nebo myla v rukach (dle potreby) a porad byly top. Dost eliminovaly tok, takze oproti aventu to byla zachrana, kdyz byl miminko. A pak uz jsem nove nekupovala.

kati301
12. máj 2024

My mame odmalička fľaše značky Lansinoh a nebol problém v podstate nikdy.

mamamasama
12. máj 2024

Dr. Brown na nezaplatenie.

autor
12. máj 2024

Ďakujem veľmi pekne všetkým za rady🙂 popozerám spomenuté fľašky a snáď niektorá sadne, zrejme objednám rôzne a budeme skúšať 🙂

danielahamar
12. máj 2024

Avent sklo

riama123
15. máj 2024

Dobrý deň,môžem vedieť ako ste dopadli? Tiež máme Avent a ten istý problém.Ak nespravím väčšiu dierku nevie vytiahnuť z nej a ak urobím väčšiu dierku a podarí sa mi taká akurát po čase sa roztrhne a tečie prirýchlo.skusali sme nuk,bibs,mam a ešte dve značky ale žiadnu nechce.Este rozmýšľam nad loví tá nová podobná Avent či by nebola dobrá

autor
16. máj 2024

@riama123 Dobrý deň, najviac sa nám osvedčili tieto fľašky, aj keď to nie je 100%, no vie z nich pekne piť. Jedine v noci sa zdá ako keby zabudol ako z nich ťahať, potom plače, no po chvíľke to už ide.