Ktoré oblečenie pre bábätko z lacnejších obchodov je kvalitou najlepšie?

zankalh
20. jún 2022

Ktore oblecenie z lacnejsich obchodou je kvalitou najlepsie?
Babatku je jedno,ci ma na sebe znackove oblecenie a ja si na nieco take tiez nepotrpim.A kedze dieta rastie ako z vody,nemam zaujem platit za jedny body 15+€.
Samozrejme chcem len bavlnu a ide mi hlavne o to,aby sa mi to po prvom raze v pracke hned nerozpadlo.
Budem vdacna za nazory,postrehy,skusenosti,….
(Kludne aj z inych obchodov za nizsie ceny)

modryyyy
20. jún 2022

Veľa záleží aké obchody sú u Vás v meste. U nás len Tesco, Lidl, Pepco. Škoda...Veľa kupujem v Tescu.

vifoncitta
20. jún 2022

My takisto tesco a hm 🙂

ritalein
20. jún 2022

@matkahelka tak ja mam resp. mala som kopu body zo sinsay a mozem povedat, ze boli urcite kvalitnejsie ako multipak z H&M co som mala. Jediny problem v sisnay bol, ze velkosti prevazne nesedeli 🤔😂🙈

zankalh
autor
20. jún 2022

@modryyyy mame hodne obchodnych centier a fakt vela roznych obchodov.Takze v tom nebude problem 🙂

catherinah
20. jún 2022

Nášmu sedeli iba bodycka z Lindexu, Reserved a H&M.
Tesco, C&A a Next mu boli široké a tie vystrihy mu padali cez plecia dole.
Teraz uz nosi tričká a tam je jednoznačne najlepsia kvalita NEXT.
Aj ked vsade sa najdu aj lepsie aj horsie kusky.

kallanchoe
21. jún 2022

@kikussaa
https://invite.bestsecret.com/VDX-8B2-4U2?c=sk&...

Ináč carter's má super kvalitu,body,mikina,tričká....skús pozrieť v tomto nemeckom outlete....niekedy, nakupujem veci do predu na sezónu,tak mávajú super výpredaje za smiešne sumy....majú tam aj Tom Tailor, Benetton,Esprit ....doprava často free, vrátenie je stále zdarma....navyše po zaregistrovaní je 10€ voucher na prvý nákup....,nakupujem tam aj sebe a mužovi,oblečenie,kabelky,topánky....😉