Kvalitná poschodová posteľ

adina_fox
29. jan 2013

Zdravím Vás babuľky.
Chceme našim ratolestiam kúpiť poschodovú posteľ, no riešime problém, s ktorým si neviem dať rady. Poschodové postele, ktoré sme videli v "nábytkárstvach" sa mi javia veľmi labilné - mám pocit, že keď sa dieťa hore otočí, trasie sa celá posteľ a dieťa dolu má potom "zemetrasenie".
Viete mi prosím odporučiť (hlavne z vlastnej skúsenosti) skutočne pevnú a zároveň kvalitnú poschodovú posteľ?
Vopred Vám všetkým ďakujem.

shogun
7. máj 2018

@buttergirl mozem sa spytat po dlhsej dobe ako ste spokojni, tiez sa mi tato paci, len ma odradza ta drevotrieska...

ivett55
6. feb 2019

@buttergirl ahoj ja riesim poschodovu postel...pokukovala som po tejto istej no odradza ms, zeand mena ani pri hlave, nohach ci id steny ziadne boky ako ste to vyriesili vy?

ivett55
6. feb 2019

@852852 spokojna sestra s postelou?

rainee
19. mar 2019

Ahojte,aj my sa chystáme kúpiť poschodovu posteľ, len mám dosť problém niečo vybrať. Chcela by som aby ju mali až do dospelosti, staršia bude mať už 10. Hlavne sa mi zdajú byť nízke podľa rozmerov + ten priestor medzi posteľami, veď si tam budeme hlavy trieskať. Plus úložný priestor. Našla som len tieto https://www.detskapostel.com/poschodove-postele...
https://www.drevona.sk/postel-poschodova/poscho...

ivett55
19. mar 2019

@rainee s drevony som aj chcela no mame madrac 200x90 s predošlej postele takže tu som zrušila a objednala som min.tyzden presne tu prvú a vyššiu Oliver 2 už kolu tomu ze tamta Oliver je nižšia medzi posteľami len iný odtieň som objednala

rainee
13. apr 2019

@ivett55 ako si spokojná s posteľou Oliver? Ja som tiež lepšiu nenašla,všetky majú malý priestor medzi posteľami.
Ešte som pozerala tu kovovú z ikei, nemáte ju niekto,potrebovala by som zistiť rozmer medzi posteľami, ďakujem

ivett55
13. apr 2019

@rainee spokojná som aj známy chválil že som dobrú kúpila keďže je masív buk.. Zatiaľ používame len spodné lôžko lebo ešte treba kúpiť hore madraz ale spokojná som zatiaľ

rainee
13. apr 2019

@ivett55 vyzerá to dobre. S to spodné lôžko není moc nízko? Ja by som chcela k tomu aj úložný priestor, len škoda že je ten rebrík až dole lebo mi to potom nepokryje celý spodný priestor, nebude sa to dať vysunúť. Vieš sa tam asi aj ty vyspať že?

ivett55
13. apr 2019

@rainee predtým sme mali posteľ bola vyššia tiež som sa bála ze je nižšia ale v pohode ležala som na nej aj ja a brala som tu Oliver 2 preto aby si dospelý tam mohol sadnúť medzi lôžka.. A sufliky sa dajú dokúpiť len ako vidíš na foto mame komodu kde by sa jeden suflik nedal otvoriť a jeden tam nie dám a iba dva sa dajú kúpiť.

luna116
17. aug 2021

@ivett55 dobrý deň, chcem sa opýtať na posteľ Oliver2 poschodová, rada by som vedieť, po čase,či je stabilná,či je kvalitná, jednoducho či sa ju oplatí kúpiť. Po rozložení postelí sú dve rovnaké,alebo je bočnica ku vrchnej natrvalo?

ivett55
17. aug 2021

@luna116 Dobrý deň. je stabilná ale keď sa syn otáča počuť že sa hýbe inak je OK. Tak určite sa bocnica horná dá dat preč keďže po rozložení date preč rebrík bočná zábrana potom nebude mať ako držať čiže aj to dáte preč

zfidorka
16. mar 2022

@ivett55 ahoj, ako hodnotíš posteľ po čase, stále je rovnako pevná? nevadí to, že je zmontovaná z 2 kusov? z akého obchodu ste kupovali?

zfidorka
16. mar 2022

@ivett55 kupovala si s posteľou aj matrace?

ivett55
16. mar 2022

@zfidorka kupovala som tuším detskapostel.. Matrace som kupovala v jysku. Posteľ je stále pevná deti po nej neskacu možno aj preto lebo nedovolím 😂.

dzuli1
16. mar 2022
zfidorka
17. mar 2022

@ivett55 ďakujem za odpoveď

zfidorka
10. apr 2022

@ivett55 ahoj. Ešte mám otázku ohľadom matracov. Na stránke píšu, že vrchný matrac by mal mať 16 cm. Máte taký vysoký aj vy? My sme uvažovali nad 18 cm, myslíš, že by to bol problém?

ivett55
10. apr 2022

@zfidorka myslím si ze to by bolo veľa. Aby dieťa nevypadlo... My máme dole 17cm a hore 15xm madrac