Monitor dychu a postieľka prisunutá k manželskej posteli?

slim_any
18. apr 2020

Ahojte, mám kúpenú postieľku bez bočnice, kvôli častému nočnému vstávaniu k bábätku a podobne. Zároveň chcem v postieľke mať monitor dychu. Viete mi poradiť, ako to celé bude fungovať? Môžu sa na monitor prenášať moje pohyby a dych ak bude postieľka tesne vedľa postele? Alebo treba nechať nejakú (akú?) medzeru? Alebo by bol vhodnejší len ten štipec na plienku? Viete prípadne poradiť konkrétny monitor z vlastnej skúsenosti k takejto postieľke?
Ďakujem 🙂

83lenka83
18. apr 2020

@slim_any mám baby sense 2 A keď sa manžel drzal postielky tak to snimalo jeho aj keď dieta v postielke nelezalo, držal za za tycku ale keď mám presunutý postielku k posteli tak nesnima mňa keď ležím

ajka0207
18. apr 2020

@slim_any ja som mala tiez babysense dva a mna to snimalo ked som lezala na posteli a postielka bola prirazena k posteli. Museli sme mat medzeru, ja som mala asi 15 cm

titla
18. apr 2020

@slim_any My mame prisunutu postielku k posteli. Pouzivali sme monitor - babysense 2 a snimalo len babetko.

dzejsik
25. máj 2020

@slim_any ano snimalo, takze sme postielku od nas odsunuli a aspon sa hned maly naucil pekne spinkat v postielke sam

petinko59
9. mar 2022
Používateľ petinko59 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petinko59.

Ahojte nemáte niekto skúsenosť prosím so stránkou https://www.mombi.sk/detska-postielka-nobleo-vintage-120x60/?

lucia_maminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz