Návšteva v nemocnici, čo kúpiť pre dievčatko?

papula
6. mar 2007

Ahojte babulky za chvilu idem pozriet sesternicu do nemocnice vcera sa jej narodilo dievcatko tak ju idem kuknut 🙂 ,ale mam otazku samozrejme,ze kupim jej nejake cokoladky atd.ale zaujima ma ci mam nieco kupit aj tej malickej nejaku drobnost ktora potesi vy by ste nieco kupily ak ano tak co asi ja rozmyslam,ze jej kupim nejaku kosielku.

floowy
6. mar 2007

Ahojky, no já bych určitě něco vzala, když vezmeš něco od oblečení, tak se to hodí vždycky, je to nejpraktičtější, možná bych přibrala i nějakou drobnou hračku (chrastítko, kousátko, knížečku..atd.) na potom a udělala jí z toho malý balíček...ale z dárkem se určitě k narozenému miminku chodí 🙂

gedren
6. mar 2007

Ja bych mozna s darkem pockala, az bude s miminkem doma, beru to ze sveho pohledu, ze v porodnici jsem uz tam byla rada, ze jsem tam ty veci nekde zvladla umistit a dopravit pak domu, no a jeste kdyby mi nekdo nosil darky...🙂 Ale pokud to bude malicka drobnost a ne balik plin ;), tak by snad nemuselo tolik vadit.

Ja mam nejradsi, kdyz Helenka dostane nejakou drobnou hracku, chrastitko apod., ale obcas lidi nosi i obleceni, papirovy pliny...a ty pak musim posilat dal, protoze to neuzijem 🙂

Obcas se me i zeptaji, co ji maji koupit, a to docela ocenuju, takze urcite neni blby se zeptat, ale zatim bych to nekomplikovala, kdyz se maminka teprv vzpamatovava a vlastne jeste nevi, co bude potrebovat...

floowy
6. mar 2007

V tomhle má gedren pravdu, to musím uznat, ale nějaká ta maličkost by se opravdu hodila, případně teda předat to až na návštěvě až bude s malou doma... 😉

papula
autor
6. mar 2007

ano gedren mas pravdu,ale ako som uz hovorila,len nejaku malickost co potesi nic velke ani drahe to az potom ked uz bude domka 😉

gedren
6. mar 2007

jasne, no chrastitkem nic nezkazis 🙂, mne teda do porodnice nikdo nic nenosil (krom neceho na zub pro me) a teda ani by me nenapadlo, ze by mel, takze jsem spis chtela rict, ze urcite nebude blby, kdyz se ted prijdes "jen" podivat s dobrotou pro maminku, a miminku prineses neco az pozdeji (stejne ted moc nevidi, neslysi, nechyti do ruky, haja...). Ale je to samozrejme na Tobe 🙂

Mozna bych se zeptala te maminky, zda nepotrebuje neco koupit v lekarne, to by ji mozna potesilo vic, treba moje spolulezici opravdu zoufale cekala, nez ji konecne nekdo z navstev prinese dudlik, protoze dite bylo k neutiseni. Taky potrebovala kojici kloboucky a ty taky nemela...

hanka274
6. mar 2007

ahoj, malickostou nic nepokazis, ale vacsina mojich navstev si to nechali az ked dosli k nam po mesiaci dvoch....
a ja sa chcem inu otazku spytat-si tehu, chces ist do nemocky? ja som tiez takto mala kamosku, ale som sa jej ospravedlnila, ze chcem co najmenej chodit do takych verejnych priestranstiev , obzvlast nemocnica....ale zase na druhu stranu, chori by tam byt nemali, a ty sama budes v nemocnici rodit. ale to len moj nazor, ja som nesla. Som dosla domov....

arabeska
6. mar 2007

cokoladku jej nekupuj,je to alergen a ona koji 😉 no a pre malinke by som kupila asi az ked ju pojdes pozret domov,ale tak je to asi aj na vasix zvykox

hanka274
6. mar 2007

ano cokoladku nie, biela vraj ale moze byt. Hneda a kakao su alergen.

anika
6. mar 2007

hani, ak si este tu-pod domov 😀

hanka274
6. mar 2007

stahujem....

masinka
6. mar 2007

ako pisu baby, cokoladku urcite nie, ale z vlastnej skusenosti doporucujem jablkovy/hruskovy dzus (100%, taky co na nom pisu ze je cerstvo lisovany, nie z koncentratu) -navyse je to super vec na tvorbu mliecka, tak isto ako Vinea, potom su dobre aj detske vyzivy, nejake piskotky, pripadne jogurt, milacik alebo nieco podobne
pre babatko sa radsej spytaj co bude potrebovat, hrkalka potesi, ale ked ich dostane 20, tak ich nestihne ani vsetky pouzit a uz z toho vyrastie, moj tip na darcek je babatkovsky fotoalbum, toho nie je nikdy dost 😀

andrealiskova
14. nov 2009

Mě teda nejvíc v porodnici potěšila ta čokoláda.

mywiel
14. nov 2009

Hrkalku, bodycko, papucky a maminke kozmetiku, na vonavy kupel, vonavy olej na telo vsetko bio a samozrejme kytica kvietkov vzdy potesi. 😉

mywiel
14. nov 2009

Obcas kupime poukazku v detskom obchode a mamicka si vyberie a kupi co bude potrebovat mozno aj neskor.

editah222
14. nov 2009

Mě taky nejvíc potěšila dobrá luxusní čokoláda. O tom, že je to alerge jsem nevěděla a malé se nic nestalo 🙂
Naopak kytku bych nenosila, protože v dnešní době se to hemží alergikama tak at náhodou neublížíš třeba miminku nebo jiní rodičce, která bude na stejném pokoji. Nehledě na to, že tam určitě nebude mít vázu 😉