Čo kúpiť pre dievčatá a chlapcov od 10 - 18 rokov?

vroadrunner
24. aug 2015

byvam uz dlhsiu dobu v Kanade a o par tyzdnov cestujem na dovolenku na Slovensko. Mam v plane navstivit aj vzdialenu rodinu (bratrancov a sesternice, ktore maju deti vo veku 10 a hore), ktorych som uz par rokov nevidela a neviem co momentalne "leti" na SK. Bohuzial si nemozem dovolit kupit kazdemu dietatu drahu elektroniku, ale chcem prinest aspon nejaku malickost co potesi. prosim poradte.

Dakujem

Verona

janinah
24. aug 2015

Mám dcéru v USA na brigade,10 r. syn chce odtiaľ šiltovku a mikinu,ale aby bolo jasné,že z ameriky 😀

erickatt
24. aug 2015

No a nechces dat peniaze? Moje vzdy dostali 10 - 20 dolarov a to potesilo

peneloppe
24. aug 2015

Urcite nie peniaze, skor daco super im prines, nejake cool tricko, CD-ko, nejaku tasku cez plece, hocico coolove pre mladych.
Babam naramky, tasky, satky, chalanom siltovkym, tricka, ..

bonaqa2013
24. aug 2015

peniaze deti až tak nepotešia. to potom radšej sladkosti, knihy, tričká, tašky, perá.....

celasapremenim
24. aug 2015

kup im co leti v kanade

sissy27
24. aug 2015

@vroadrunner tričká, kozmetika, peňaženka, šiltovka, niečo typické kanadské, sladkosti ktoré u nás nie sú, niečo "hokejové" (nejaké suveníry kanadských hokejových klubov)...

dominika6
25. aug 2015

@vroadrunner
skôr im kúp niečo od vás,nech majú pamiatku že to je z Kanady..darček z SK sa im nebude rátať..
moje deti ked si kúpia čo len plyšáka v rakúsku,si ho chránia ako oko v hlave,lebo to nieje obyčajný,ale rakúsky 😀

sisaka
25. aug 2015

@vroadrunner
ak chces nieco typicky kanadske tak vbehni do Roots obchodu, nieco tam urcite najdes, ci uz drobnosti ako saly, ciapky, rukavice, penazenky, alebo vacsie veci kabelky, tasky, oblecenie, zo sladkosti napr tie z javoroveho sirupu (lizatka, keksy ...) cokolady od Purdys mavaju ich balene v peknych kovovych plechovkach s kanadskymi motivmi, ak peniaze nie su problem chalanov urcite potesia NHL jerseys (tie s indianom) alebo konkretnych hokej. teamov, pekne sportove veci sa daju vybrat v Lululemon, diecatam by sa mohli pacit dream catchers - orginalne od natives ci ine vyrobky od natives.
Ak to nemusia byt kanadske veci - tak drobnosti napr. v Indigo/Chapters, cokolady Godiva, oblecenie Aeropostale , Garage, Hollister, Quicksilver ....

vroadrunner
autor
25. aug 2015

dakujem vsetkym za super rady, urcite si z toho nieco vyberiem. Len skoda ze malo z tych veci co ste tu spomenuli su "kanadske", lebo dnes je vsetko aj tak vyrobene v cine...
Tie lizatka z javoroveho sirupu asi budu mat najvacsi uspech 🙂