Nosia vaše detičky pančušky, keď je vonku 16 stupňov?

vlastaaa
17. mar 2012

teda tu v BA je 16 stupnov. mam rocne dieta..

jankako
17. mar 2012

nosia.ešte je čas na nenosie pančušiek.jarné slnko,teplo je zradné.

lu2112
17. mar 2012

To len pre zaujimavost v UK pri 16 stupnov deti chodia v slapkach a kratkych rukavoch a dospeli v kratasoch a flip flop slapkach to len pre porovnanie 🙂
Ja stym neuhlasim ale rozny ludia rozne zviky 😀

emily_666
17. mar 2012

tenké bavlnené pančušky + tepláčiky (ani hrubé, ani tenké). Dneska je síce teplúčko, ale pofukuje celkom zradny vietor a keďže sa dostávame po prechádzkach vonku aj do tieňa, tak tam zas tak teplo nie je

sorciera24
17. mar 2012

nie, davam akurat este podsite jarne nohavice, ale v pancuchach by sa uvaril...tie nosi, ked je pod nulou a nie, ekd je 16 stupnov 😉

bubelko
17. mar 2012

nie, nenosia. dnes sme boli na prechadzke, vonku tiez 16 stupnov, deti mali na sebe - starsi tielko, mladsi body s kratkym rukavom, na tom obaja tricko s kratkym rukavom a mikiny, ponozky, tenisky a rifle. mladsi, ked zaspal v kociku, prehodili sme na neho deku 😉 pancusky som pri takych teplotach nedavala ani ked boli mensi. 😉

zebra41
17. mar 2012

nie, nenosi. maly je v kociku len tak, maximalne prikryty dekou, kedze este nechodi. mal na sebe - nohavice, ponozky, topanky, body, fliska, vesta, ciapka. ale je pravda,ze nechodime von zavcasu rano a neskor vecer.

carmella
17. mar 2012

ked je 16 stupnov nemusis , 🙂

salma22
17. mar 2012

ano este jej davam pancuchace.... poveternostne podmienky este su nie prijaznive 😀

lucia.kl
17. mar 2012

nie, pančušky nedávam, malé nosia obe podkolienky, poobede bolo v BA 24 stupňov a boli sme vonku len v bodyčkách... treba sa zamyslieť nad tým, že ak dáme deťom pančušky v 16 stupňoch, čo im dáme až bude vonku -10 a menej... ja dávam pančušky pod 10 stupňov - treba deti otužovať...

pimpulienka
17. mar 2012

samozrejme, že dávam napriek tomu, že sa vyrazne oteplilo. Je to klamlive. Akurat som nedala šál, dala tenšiu čiapku, vymenila topanočky a o niećo tenšiu bundu..

lubina
17. mar 2012

ano obe dcery este nosia aj pancuchy.Oni si ich aj same vypytaju 🙂 .Pocasie je este klamlive a kedze starsia mala problemy s mocovymi cestami, tak mi Dr. odporucila ju obliekat teplo hlavne co sa tyka noziciek.

zuzanka.h
17. mar 2012

tenšie pančušky a tenšie nohavice 🙂

ginger_fox
17. mar 2012

nad 10°C pančuchy nedávam.

alicia28
17. mar 2012

hahah toto je super otazka,
polozme si ju tak ze ci aj my nosime pancuchy,
lebo moje dieta ma tolko vrstiev na sebe ako mám ja,,, 🙂
ja pancuchy nenosim ..............ked vonku mrzne tak ok,,,,ale ked je vonku plus 2 nevidim dovod na pancuchy,,
dieta je predsa v pohybe ,,potom zapancuchovane sa spoti a je chore,,,
moje dieta pancuchy nemalo........ len zateplene nohavice ,,,nikdy nebola chora a nemam pocit ze by jej niekedy bola zima ked bolo vonku plus 2°C boli sme bez pancuch,,
behali sme a bolo super,, ved von sa nechodi stat a pozerat ale sa pohybujeme
,ja pancuchy neznasam ,,,clovek sa v tom poti ako prasa
a dieta sa podla mna poti este viac......... lebo ma rychlejsi metabolizmus a spaluje jak drak,,,
chuda dieta ze pancuchy a 16°C to by ma zaujimalo ci ich mas oblecene aj ty 😀 😀 😀
,,,moja malá by sa isto uvarila a jedine co by bol vysledok pancuchovania.......... je chripka

beruha
17. mar 2012

Nieeee🙂 Myslím, že ideálne do takéhoto počasia sú podkolienky, ráno natiahnuté zahrejú a na obed, keď už je teplo, zrolované nevadia 😀

tea333
17. mar 2012

pancuchy u nas ano, na ne iba tenke teplaciky, rifle. Hlavne kvoli tomu ze si vonku sada

vinifred
17. mar 2012

..ja mám 5 a 4 a ešte áno..aj ja znesiem tiež..

lenka142
17. mar 2012

My mame 15 mesiacov a tiez este davame pancusky... akurat tensie nohavice, tensia bundicka a takisto tensia ciapka... je to este klamlive

alena16
17. mar 2012

Určite nie. V Bratislave bolo dnes nad 20 stupňov. Veď to býva aj hocikedy v lete. To vyťahujete pančuchy bežne behom celého roku?? A keď boli tie mrazy, keď bolo -15 to ste dávali čo? Dvoje pančušky, podkolienky, hrubé tepláčiky a oteplovačky? 😀 😅

ladytt
17. mar 2012

Aj my sme dnes ešte mali pančuchy, ale iba tepláčiky na tom, ale je to vážne na každom. Včera som stretla ešte kopec detičiek v zimných fusakoch a overaloch, takže jedny pančušky hore-dolu :D

skolara
17. mar 2012

Dnes prvy krat bez pancuch a mali sme tu 13 stupnov. Uz ich odkladame nad 10 uz nedavam pancuchy nech sa aj trosku otuzuju. 😉

k_a_j_k_a
17. mar 2012

My uz tento tyzden pancusky nenosime. Babam (20m a 3r) davam bud podkolienky, alebo ponozky so stucnami a na to jarne nohavice. Starsia mala dnes dokonca len ponozky a leginky. A pravdaze, uz sme odlozili aj zimnu obuv.

vivusika
17. mar 2012

dcéra už pravdaže pančuchy ee, ale malému tenké pančuchy dávam a topánky také prechodné s hrubou podrážkou. Ono je teplúčko na slniečku ale keď zafúka od Martiniek alebo od Malej Fatry, kde je na kopcoch ešte sneh, tak je veru chladno... ja veru nie som zimomravá, ale dnes mi v teniskách a tenšej bunde bolo zima 😉

mircalla
17. mar 2012

Jasne, ze ano
@alena16 netreba utocit. My sme dnes doobeda boli pri devine, a totalne tam fukalo, bolo 12 stupnov,otelilo sa vyrazne az poobede. Nie je nutne tu utocit a byt sarkasticka

zuzin78
18. mar 2012

jasne , aj vcera ked bolo +22 sme mali, pocasie je klamlive

nice202
18. mar 2012

ked je nad 15 stupnov, nedavam pancusky. Stale si vsak musim uvedomit, ako dlho budem s nou von. Nikdy nebola chora...klop klop

nanulik
18. mar 2012

ano ešte mu dávam pančušky

katkatt
18. mar 2012

2,5 rocnemu nedavam, 8-mesacnemu davam, ten sa este velmi nehybe,sedi v kociku alebo je na rukach vonku, pri rocnom by som mala tiez dilemu, chapem ta 🙂 ja inak obliekam deti aj podla sily vetra, nielen podla stupnov a suhlasim, ze na slnku je teplo, ale ak sa zdrziavas v chladku a fuka vietor, znesies aj teplejsie oblecenie este a dieta tiez

kbeata
18. mar 2012

vcera prvy krat nemal pancusky, 😉
mal hrubsie teplaky,body s dlhym rukavom,hrubsiu mikinu a prechodne kotnikove topanky,na slnku bolo fakt teplo 😉

lussy23
18. mar 2012

Naše deti(myslím bratové a sestrine deti) v tomto veku ešte pančušky nosili. Ono to záleží aj na kraji. V takom Štúrove je určite teplejšie ako napríklad v Poprade. Ja by som dala.