• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odsávačka hlienu na vysávač. Je bezpečná pre kojencov?

4. júna 2011 
mimochodom, v nejakom detskom casopise som citala, ze tuto odsavacku mozno pouzivat maximalne 3-4 dni po sebe, inak by sa mohla poskodit sliznica v nosteku :unamused:
17. júl 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ako casto mozem vysavat 6 tyzdnovemu babu nostek? niekedy jej to musim odsavat aj po par minutach :angry: , a nie vzdy sa mi podarinavlhcit sliznicu libenarom, lebo rychlo musim konat :frowning2: . nemoze jej taketo caste odsavanie uskodit? dakujem
3. jún 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alecka podla mna odsavas prilis casto, ja som malemu nikdy neodsavala, ked mal soplik, len utierala, co vytieklo von
4. jún 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alecka ja odsavam nasmu krpcovi dvakrat za den asi a tiez mi to pride prilis casto :( pri dalsej poradni to xcem riesit s lekarkou, ako moze mat zdrave mini baby tolko soplikov? moze to uz byt alergia? a mne to niekedy vsetko nevysaje, neviem ci vysavac nedavam na prilis nizku intenzitu, len sa zas bojim, ze mu povysavam vsetko v hlave...
4. jún 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aliza @zuzka38 tak som uz z toho jelen :frowning2: . keby jej to nezavadzalo a mohla dychat , urcite by som neodsavala. lenze jej to evidentne prekaza, kasle nemoze to dostat von ani pusou, ani nostekom :frowning2: . nema klasa nadchu, ma to vo vnutri, mozno to ma z refluxu, obranny mechanizmus. ked kychne, tiez jej to poutieram, ale aj tak to musim este vysat, aby som to dostala uplne von.z info, ktore mam k dispozicii sa uvadza,ze je potrebne dostavat hlieny von, aby sa nemnozili vnutri bakterie a nevznikali komplikacie. dokonca aj dr na sone koli ger nam odporucil odsavat, aby zvysky mlieka neostavali v dychacich cestach. tiez by som to riesila s dr, ale ako na potvoru, zase vikend :angry: a my toto...vysavac mam na najnizssom stupni, tiez mam niekedy pocit ze jej vysajem vsetko z hlavky :frowning2: . tiez ma napadla alergia,ale alergia vraj u takychto babatiek sa este nevyskytuje. ale to som tiez len citala a ci je to pravda, to neviem. som na pochybach,pomoct jej musim a ak nebudem vysavat, tak fakt neviem ako.
4. jún 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alecka suhlasim ze radsej vysavat ako nechat dieta trpiet, ja ked vidim, ze nevie dychat alebo len chrci tym nostekom uz aj vysavame a hlavne sa mu potom ulavi.. ja som tiez zvedaava co povie dr. drzim palce alecka ;)
4. jún 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok