Oplatí sa kúpiť detská kolíska alebo hojdacie kresielko?

werave
30. jan 2021

Ahojte, len sa chcem poradit ci sa oplati kupit detska koliska alebo skor detske hojdacie lehatko ci skor nieco kombinovane tri v jednom (prikladam foto 😊 )? Ide o to aby som v kuchyni mala kde dieta polozit ked budem varit atd. Co vam viac vyhovovalo? Dakujem za vase nazory 🤗

bajka16
30. jan 2021

Oplatí ak máš dom určite využiješ a dieťa môžeš mať stále pri sebe

werave
autor
30. jan 2021

@bajka16 hej hej v dome byvam 😊 a ktore myslite ze sa viac oplati asi ta trojkombinacia ze?

bajka16
30. jan 2021

@werave tá postieľka je fajn na prvé dni ale neskôr určite využiješ aj kresielko a stoličku a kukám tam môže byť aj úplny novorodenec neviem no... Ja by som kúpila to tretie ja som mala malého väčšinou v takom kresielku v kuchyni aj v obývačke

zuzana18072020
30. jan 2021

my sme kupili toto 5 v 1 uvidime ake to bude 🙂

werave
autor
30. jan 2021

@zuzana18072020 pozerala som na nho len mi pride dost nizke potom neskor ked by som maleho krmila v stolicke tak je lespie ju mat v urovni stola 😊ale uvidite verim ze budete spokojna ☺️

werave
autor
30. jan 2021

@bajka16 toto ze postielku vyuzijem asi malicko tak to radsej do kocika cez den mozem dat maleho 😊 a radsej tu trojkombinaciu 😃 oki uz som rozhodnuta ☺️

karin_kayka
30. jan 2021

Ja som povodne chcela presne to, co si poslala z aladdina. Nakoniec som zvolila druhy obrazok a je to fajn. Mala moze byt aj na zemi polozena v tom, aj na sedacke, pripadne na pulte v kuchyni ked varim a hojda ju to. Vela krat v tom zaspi a lahko si to prenesiem kam potrebujem aby som ju nemusela budit 🙂 ale keby som nedostala toto hojdadlo a nemala kupenu stolicku pred tym ako som toto nasla, tak idem do tej trojkombinacie lebo sa mi to velmi paci. Ale mam pocit, ze to nehojda same, ci? Neni to len take staticke? V tom mojom hra aj hudbicka a to mi babo casto uspi.

werave
autor
30. jan 2021

@karin_kayka noo je to skoda ze to samostatne nehojda iba pri pohybe dietatko to hojda alebo keby som ja hojdala ale nema to ani hudbu ani vybrovanie 😐 co je skoda inak je to fajn 3v1 a mam vystarane na nejake obdobie a troska mi vasi ze pri stolicke je to sedadlo z plysu teda sa to rychlo zaspini si myslim 🤔

eskop
31. jan 2021

@werave ja mam presne tu istu z predeti.sk a vibracne kresielko trosku ine ale tiez planujem kupit. Ta koliska je super v tom, ze sa da aj zlozit, zoberiem ju ked pojdem k mame napr alebo dam malu na terasu v lete

fiafia
31. jan 2021

Určite áno. Za mňa sa oplatilo investovať. Mali sme menšie prenosné vybracné lehátko a potom takú väčšiu hojdačku s kolotočom.hrala uspávanky a hojdala.mala tam bola veľmi rada