Chcem kúpiť bazárový kombinovaný kočík Concord Neo - oplatí sa, pruží?

Zodpovedané
10. aug 2020

Prosím o radu. Tu na MK od jednej mamičky chcem kúpiť tento Concord Neo - oplatí sa mi investovať 270€? Prikladám foto. Rada by som ešte vedela, či kočík dobre pruží,

ďakujem

Ahoj,

Concord Neo je určite kvalitná voľba a v peknom stave sa za 270 eur určite oplatí. Jazdné vlastnosti má pekné, ale treba rátať s tým, že to je skôr mestský kočík, žiaden tereňák. Apreto odpruženie, aj keď nárazy tlmiace tam je, nebude nijaké hojdavé ani nič podobné. Tiež je dobré rátať s nie najväčším sedadlom. Ak si s týmito negatívami stotožnená, bude to kvalitný a pekný kočík na prvý rok a pol, dva, a myslím, že potom ho už vymeníš za niečo menšie, neotočné.

Concord Neo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli