Plienky Lovela Baby z DM drogérie. Sú dobré?

sloto
9. feb 2009

Ahojte chcem sa Vás opýtať, aký máte názor na plienky Lovela Baby z DMky - také čo sú balené v papierovej krabici - je ich tam 100 ks - teraz stoja 399 Sk a sú od 4 do 9 kg. Zdá sa mi to dobrá cena, sú aj dobré plienky? Poradte prosím, lebo rozmýšlam či ich kúpiť pre malú, ktorá sa za chvíľu narodí....

monka88
9. feb 2009

Ahoj Sloto,neviem ako ostatne maminy,ale my sme s nimi nemali dobre skusenosti.Takze ja moc neodporucam.Skor fialove z Tesca stale pouzivame a sme s nimi spokojni. Moj nazor :o)

suzette
9. feb 2009

ahoj ja pouzivam lovela baby midi od 4 do 9 kg a som snimi spokojna mne sa maly vyhadzal s pampersiek necakane...kazdemu vyhovuju ine plienky podla mojho nazoru...kup si nazaciatok len jedno balenie a uvidis sama najlepsie ja som skusila aj tie fialove tesco tie boli dobre tie fialove newborn... 😀

katuskak
9. feb 2009

ahojte ja tiež používam fialove tesco, nám sa zadoček vyhádzal aj z pampersiek aj z huggies, takže aspoň nešpekulujeme aké plienky, ale najlepšie je vyskúšať a potom sa rozhodnúť 😉

katarinagk
9. feb 2009

ahoj, plienky babylove su vyborne, my ich pouzivame a maly nam ich neprekaka, ako pampersky, aj cena je velmi dobra... odporucam 😵

sonulik1
9. feb 2009

aj my ich pouzivame, tiez sme mali alergiu na huggies takze uz radsej nevymyslame a pouzivame uz len tie z DM

zatykoa
9. feb 2009

my pouzivame babylove z DM aj fialove z Tesca vo velkostiach midi aj maxi a som s nimi spokojna, nemali sme ziadne vyrazky. yatiall nam robili problem iba plienky sevena z lidla, z tych sa maly vyhadzal, takze malej, ktora je na vsetko citlivejsia, som ich radsej uz ani neskusala

jananinka
9. feb 2009

ahoj, aj my sme ich nakupili v akcii, poradila nam ich znama a su velmi dobre, ja odporucam. Nevidim rozdiel medzi nimi a tymi z Tesca.

libka1
10. feb 2009

Tiez spokojnost, nemame s nimi problemy 😉

zuzka1.
10. feb 2009

ahoj, aj my pouzivame dm-kove plienky a su vyborne, ako ako napisala janinka, nevidim ani ja rozdiel medzi nimi a tymi s tesca. Predtym sme mali tescove.
My sme velmi spokojni. 😉

sammy19
10. feb 2009

ahoj. my pouzivame tiez dm-kacke plienky a sme spokojni. spociatku sme davali fialove Tesco, ale malej sa z nich vyhadzala zakazdym ritka, tak sme presli na tieto a v pohode.

chasencha
10. feb 2009

ahoj,aj my pouzivame dm plienky su super,len ma trochen zarazilo ze chces kupovat pre novorodeniatko tuto velkost od 4-9 kg...to bude velke 🙂 kup co najmensie 🙂

stvura
10. feb 2009

Ja mam s nimi dobre skusenosti, pouzivame len tie uz od velkosti newborn..., maly ich este neprekakal {Pampers prekakal} a cena je vyborna...
Tescove boli tiez dobre, u nich je vyhoda ze maju vzadu "gumicku", pricom DM-kacke nemaju. Viacere maminy mi ale povedali ze akonahle zacne dieta lozit tie z DM nie su dobre prave kvoli tej chybajucej gumicke {kvazi gumicke ci co to je}.
Tiez nam robili problem plienky z Lidla - neboli dobre vypracovane po bokoch a maly sa tade precikal {mi nie sme alergicky zatial na nic}.

hankky
10. feb 2009

ahoj, my sme pouzivali mini fialove z tesca, bola som spokojna, prekakala sa len dvakrat ale aj to si myslim ze preto ze tam toho vela nalozila a velkost plienky nestacila 😀 Zaparenu ritku sme mali len raz, asi tyzden, ale nemenila som kvoli tomu plienky. Teraz pouzivame midi z dmka a som tiez spokojna, mam pocit na dotyk ze su viac "latkove" ako tescove, tie su viac "papierove"...neviem ci sa to da takto pochopit, ale inak neviem vysvetlit 😅
Mali sme aj tri vzorky pampers, tak tie su na dotyk uuuplne makucke a "latkove" 😀 ale kedze to boli len tri kusy tak neviem povedat o nich nic viac 🙂
Porovnavala som ceny tychto troch znaciek a najlacnejsie vysli tescove...

pappo
10. feb 2009

ja mam doma celukrabicu darujem su uplne na nic, mala ma vyhadzany zadocek uz mesiac a neviem as atoho zbavit

anelehka
10. feb 2009

ahoj ja odporucam babylove plenky,som s nimi velmi spokojna,mne osobne pripadaju lepsie ako tescove,ak mam iny druh,neviem sa dockat,kedy sa dostanem do dm pre tie ich

sinuhe
10. feb 2009

Ahoj, aj my pouzivame babylove a su super...striedame ich s latkovymi. Vyskusali sme aj pampersky, ale babylove sa zdaju byt prijemnejsie ...Podrazdenu kozicku sme nemali ani z jednych 🙂

martinake
11. feb 2009

ja tiez musím nieco iné vyskúšať lebo pampersky, neviem síce či je to od nich, ale má mikózu a nevieme sa jej zbavit. Poraďte niečo

miroslava72
11. feb 2009

My tiez pouzivame od narodenia plienky Babylove z DM a som s nimi max.spokojna.
A cena je tiez super.

skrecok
11. feb 2009

Aj my pouzivame babylove od 4-9 kg a sme velmi spokojni...
Ale citala som, ze ked babatko zacne liezt a chodit tak uz nie su ok, lebo vnutro sa rozpadava... 😕

alusha
11. feb 2009

my ich tiez pozivame spolu s tesco a pampers, maly uz lozi a nerozpadavaju sa mu, ani ich nikdy neprecikal, podla mna su fajn 🙂

dankadina
11. feb 2009

my ich tiez pouzivame na striedacku s huggies

bzucinka2
11. feb 2009

aj my ich pouzivame na striedacku s huggies premium a uz chodime a nikdy sme problem nemali 🙂

marianeta
11. feb 2009

Tak ja Dm plienky nemusim.Raz som ich mala a pol balika som vyhodila,lebo ked som po pol hodine maleho rozbalila tak bola vo vnutri na totalku rozpadnuta a to maly nejak velmi nepil,ze by bola taka pocikana.
Nuz neviem mozno som len natrfila na nejaku zlu seriu,ze boli take.

eimiky
11. feb 2009

My ich taktiež používame a aj tesco fialové.Ja som s nimi spokojná.Pampersky precikal raz dva. 😖

jannicka
11. feb 2009

ja len ze mozno by boli lepsie mensie pre novorodeniatko nie hned 4 az 9...ale zalezi ake velke sa narodi 🙂

tina_
11. feb 2009

neviete, ci sa daju niekde zohnat napr. vzorky tych plienok, aby clovek hned nekupoval 100 ks, ked ich nema odskusane?

dankadina
12. feb 2009

tina maju aj 40 kusové balenie, ja som si najskôr vyskúšala tie až potom sme kúpili celú krabicu

maruska.mac
12. feb 2009

My ich tiez pouzivame a sme s nimi spokojni, narozdiel od Pampers sleep and play.

tina_
12. feb 2009

tak fajn,
ja som pisala vcera aj do babylove.de, tak mi odpisali, ze vzorky sice neposielaju, ale ze v DM je garancia vratenia vyrobku, takze ak je clovek nespokojny, moze vratit aj citujem "otvorene balenie a bez pokladnicneho dokladu" a oni vam vratia peniaze...
Som zvedava, ci aj tu na SK... 😉
Ale asi to risknem, a kupim rovno tu 100-ku

gabii83
13. feb 2009

tina bez pokladnicneho dokladu si nemyslim ze ti vratia peniaze, ani ti to nevymenia

mi sme mali huggiesky - som bola spokojna - tie newbornky
pampersky tie oranzove s kamilkou tiez spokojna
teraz mame tesco fialove a tiez spokojna, nebola mala vyhadzana

asi si kupime aj z dm kedze mame tie kupony su tam vobec plienky ani neviem 😝