Plienky na noc

klaudiecka32
11. nov 2016

Mamicky ake plienky davate detickam na noc? Moj maly ma 2 roky vecer este pije mlieko ale v noci sa uplne precikava..davam mu lidlove plienky 5 ale nestacia. Poradte ake vyskusat?

jahodka11
21. nov 2016

U nas vyhrávali pampers!!!

lilu74
9. máj 2017

Ja som spokojna s babylove plienkami. Na noc nakremujem zadocek bepanthenom care mastou a dam tiez babylove. Ked bol malinky pouzivali sme pampersky ale casom sme presli na dm-macke a sme spokojni obaja😊

siska53
9. máj 2017

@klaudiecka32 No ak su to tie nove lidlacke (teda,nove boli pred asi 4rokmi 🙂 ),tak tie verim,ze precika.. Kedysajdie lidlacke boli super,ked ich aj neskor este obcas mavali,tak tie sme vzdy kupovali.
Mimo toho sme kupovali babylovkove.

Lebp tie pampers precikavali a navyse boli nehorazne parfumovane.. A biele zas strasne drahe,takze tie sa kuoivali vynimocne.

lilu74
13. máj 2017

Ja som mala lidlacke len 1 balik na leto ked v nich maly behal po dvore-boli pekne zvieratkove-take roztomile inak s nimi skusenost nemam

lubka3232
30. jún 2017

aj mne lidlácke plienky vždy precikal. teraz používame zelené pampersky, prípadne niekedy aj tie biele ale tie sa mi až tak nepáčia. skúšali sme aj babylove ale tie mi smrdia.