Plienky z Dm drogerie a plienky z Lídla

dominika3012
29. okt 2013

Ahojte mamičky, chcem sa spýtať, že či má niektorá z vás skúsenosti s plienkami z lidla a dm drogerie? Počula som na oboje väčšinou dobré ohlasy, ale chcem počť názory od viacej mamičiek 🙂

svetlusska
29. okt 2013

@dominika3012 nam sa par dni po pouzivani plienok z lidla vyhodil ekzem ktoreho sme sa horko tazko zbavili za 3 mesiace, a suma za masticky od koznej vysoko previsila sumu za tieto plienky. nevraaviac o tom ze ekzem sa nam zacal rozisovat...odvtedy plienky z lidlu nechcem ani vidiet..s plienkami z DM som nadmieru spokojna.

kvietok23
29. okt 2013

babylove jednoznacne 🙂

darkabarka23
29. okt 2013

ja tiež neodporúčam plienky z Lidla,nedávno ich zmenili,dovtedy boli naozaj fajn,nechápem,prečo tá zmena k horšiemu zo strany Lidla, tieto nové sú o ničom... 😒

hemetre
29. okt 2013

Plienky z DM-ky su perfektne- nam vyhovuju, a lidlove tie stare boli tiez ok.

nikusssik
29. okt 2013

myslím, že to je individuálne, mojej dcére nevadia žiadne plienky a ku podivu sa vyhádzala z tých najdrahších pampers premium care...a to fakt dosť...inak pre nás sú najlepšie pampers active baby, vydžia najdlhšie 🙂

paris3
29. okt 2013

Pouzivali sme oboje. Lidlacke nie su zle, ale strasne mi smrdeli chemiou. Tak som ich kupovala len vynimocne.
Podla mna su jednoznacne najlepsie plienky Babylove. Malej vyborne sedeli, su makke, pohodlne, maju este aj vzadu gumicku, nesmrdia, nie su parfemovane. Pre nas najlepsia volba... A clovek vyuziva zlavy, tak ani nevyjdu draho 😉

mimake
29. okt 2013

@lulistek no ved aj mne sa tie male s tymi obrazkami zdali byt nejake ine. Ale pred nedavnom sme tie velke v ziadnomlidli nevedeli zohnat tak sme kupili tie male a nam teda vobec nesadli. Kamoska mi vravela ze su rovnake ale nic pravda. Tie male mi dokonca dcerka prepisala a to sa jej este nikdy nestalo, takze som si vydychla ked som zasa vedela zohnat tie velke. Hned som brala viac baleni pre pripad ze by sa opakovalo ich vypredanie. ;)

mimake
29. okt 2013

@darkabarka23 uz predavaju naspat tie stare. Hned jak som ich zbadala nakupila som do zasoby. A to som uz rozmyslala ze na ake prejdeme lebo tie "nove" stali za prd

darkabarka23
29. okt 2013

@mimake ano?..ďakujem za info 🙂

h2
29. okt 2013

@dominika3012 Ahoj, plienky z DM nemáme vyskúšané, používame plienky z Lidla, som s nimi max. spokojná. Hneď po narodení sme používali Pampersky, po pár mesiacoch sme prešli na Lidlové a už by som sa k Pamperskám nevrátila, ani keby boli lacnejšie. ALE! Ak hovoríme o plienkach z Lidla, mám na mysli značku Toujours, lebo raz som kúpila v Lidli aj iné, bolo to menšie balenie a boli hrozné, ani sme ich nedopoužívali. Ale značku, žiaľ neviem.

5katarina7
29. okt 2013

aj my používame plienky z Lidla tie sa nám osvedčili najviac,ale tie Toujours,kúpila som aj tie nové no tie sa mi nepáčia v noci ich precikala čo pri tých starších nehrozí 🙂

marianka3
29. okt 2013

Môj syn dostal plienkvú dermatitídu od Lidlových plienokToujours, keby som si mala vybrať, určite radšej Babylove z DM, máme vyskúšané aj tie, dlho som ich užívala, ale zase som sa vrátila k Pamperskám 🙂

zutera
30. okt 2013

Ano ano, přesně! Ty nové lidlacke no katastrofa! Malá má z nich celou cikulku jeden pupak! Hnus ty gelove kuličky! Dostali jsme je, my už od narození frčíme na Dm a ty si nemůžu vynachválit.

lulistek
30. okt 2013

@tinka9000 ano mas pravdu tie tescove su tiez tak drahsie ako pamprdy ale nedaju sa porovnat, lebo pampersky maju len tu vyhodu ze perfektne sedia. mne vadia ze strasne su naparfumovane nechapem naco. ked sa babo pokaka aj tak to treba vymenit tak nevidim dovod na to aby to takto az prehnane vonalo. dalsia vec co mi na pamperskach vadi ze ako strasne reklamuju ze su najsuchsie na slovensku ale vobec to nie je pravda. ak dam ruku na pocikanu napr. tesco plienku nie je to take vlhke a pamperska je. babylove su dobre tie natural ale v noci nie, lebo ich precika. a este ma napadli ze super su aj clever z billy

syrik
30. okt 2013

Babenky, ako je to s tými starými Toujours z Lidla? Už som sa chcela na to v Lidli opýtať, u nás už dobrý mesiac maxi veľkosť nemajú....a tie nové, čistá katastrofa. Mne osobne najviac vyhovovali tie z Lidla..tie veľké balenia, lebo majú aj malé, aj s iným názvom, to je o ničom. Mám aj z DM-ky. Nie sú zlé, ale nie je to ono...nesedia nám tak dobre na zadočku, ako tie Lidlovské...Vadí mi to " prekrojenie" 😀 na bokoch...na ľavej strane je užšia tá manžetka a niekedy sa mi aj precikala. Používam aj Pampers activ baby, ale len na noc a len ak sú v akcii.

syrik
30. okt 2013

Trošku mimo témy...čo hovoríte na tie vlhčené obrúsky z DM? Ja som ich mohla normálne žmýkať tou gebuzinou, ktorou boli napustené...Už nikdy viac...

linda20111
30. okt 2013

@syrik nemam skusenost, od narodenia kupujeme vlhcene obrusky Toujours z lidla 🙂

hemetre
30. okt 2013

@syrik z DMka vlhcene som mala raz a uz nikdy viacej, z Lidla su suprove, pouzivame len tie 🙂

milota164
31. okt 2013

my pouzivame plienky z DM od 3 mesiaca a som velmi spokojna

erina098
31. okt 2013

používala som obidvoje,ale tie z lidl a som mala radšej,obidvoje mi prišli lepšie ako pampers a ešte aj lacnejšie

lulu551
31. okt 2013

Zienky,myslite ,zeby som s plienkami Babylove mohla zacat uz hned po porode?Pretoze som si uz kupila jedno balenie Pampersiek,ale ak by boli aspon o nieco lacnejsie tie Babylove tak by som chcela skusit aj tie..

danuus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matej815
5. nov 2013

mi me raz vyskúšali z Lidla a mala sa vždy precikala

matej815
5. nov 2013

@hemetre my aj lidl a občas papmers

livia341
5. nov 2013

@lulu551 je len na tebe cim začnete, nevadi ked pojdete na babylove.Ja som pouzivala od narodenia syna pampers sleep play tie oranžové čiže vonou kamilkove preto lebo boli lacné tym ze maju vela ks od vahy dietata 4-9kg ako nahle vacsie dieta tak som sla z pampersky na babylovky oni su dobre aj to ze sa v noci neprecurali ako tie pampersky.lidl som nemala vobec a ani nepouzijem lebo nemam po ceste.od ruky je v bb.

marianka3
5. nov 2013

Tak u Nás plienky z Lidla leteli do koša, malý mal od nich vyrážky 😒 , Babylove z Dm nie sú zlé, ale njlapšie sú Pampers active baby 😉

miku1
5. nov 2013

@lulu551 Je na tebe aké plienky použiješ. Ak sa bábo nevyhádže, tak kľudne používaj tie z DM. Ja som do roka dávala Pampers active baby, a potom som ich striedala z plienkami z Lídla.

miku1
5. nov 2013

@darkabarka23 Staré lídladské plienky nezmenili, len urobili aj nové, tie sú v menšom balení. Tie pôvodné ostali.

demeterka
5. nov 2013

ja pouzivam aj DMkove aj Lidlacke a s oboma som spokojna a ani sa mi v nich neprecural. Akoze jasne ked ho pol dna neprebalim tak sa precura, ale tak to uz je dost humus ked ma na zadku pol dna ocuranu plienku 🙂 Treba len vyskusat a sama uvidis ktore sadnu lepsie, lebo aj babatka maju ine "postavy" a nie kazda dobre sadne aby potom nebola nehoda ze kako vyleze az za krk :D

7katka
5. nov 2013

pouzivam na noc z DM alebo z Kauflandu baby nappies, pridu mi rovnake, cez den latkove