Poradíte babysitter s dobrým dosahom?

damkovci
21. júl 2013

Chcem Vas poprosit o radu ci skusenost s Babysitterom. Ideme s malickym na Rodos a potrebujeme nieco naozaj spolahlive a velkym dosahom...Je to cca 10 posch. hotel. aby to malo dosah aj v hoteli ale aj pri bazenoch.... Dakujem... 😉

lejlla
21. júl 2013

ja mam oravu a som velmi spokojna.neviem kolko potrebujes dosah,ale ked ideme na zahradu,tak dosah v pohode...

adriku
21. júl 2013

možno by Ti pomohlo viac lehátko pre bábätká (je veľmi široký výber aj s hračkami), t.j. môžeš mať maličké pri sebe aj pri bazéne niekde v príjemnom chládočku a babyšatka, v ktorej môžeš mať bábätko všade kam pôjdeš, s bábätkom v babyšatke sa môžeš ísť najesť, ísť ku kaderníčke, na vychádzku po okolí vlastne môžeš týmto pádom robiť takmer všetko 😉 a keď si pôjdeš zaplávať, tak niekto bábätko postráži.

monyccka
21. júl 2013

Babysitter je super s videofunkciou, kde vidis babo. Ale ja by som aj tak nemala odvahu nechat babo na 4 a vyssom poschodi, kedze to moze trvat hooodne dkho, kym k nemu dojdes. Ine je to na chate akebo na prvych poschodiach, kam vybehnes aj bez vytahu.

cmulinko
21. júl 2013

ja osobne by som nikdy nenechala same dieta v hotelovej izbe v ziadnom pripade.urcite by som k dietatu zabezpecila realnu baby sitterku (babku) ak by som mala plany nechat dieta same na izbe.ak by som takuto moznost nemala,tak jednoducho si dovolenku planujem tak,aby moje dieta/deti boli pri mne v bezpeci.

fialkaa
21. júl 2013

ako hovori @cmulinko - dieta stale pri sebe, vysielacku by som pouzila iba v nudzovom pripade, ked potrebujem nieco rychlo vybavit a viem, ze sa za par minut vratim. urcite nie ja v bare alebo pri bazene a dieta o 10 poschodi vyssie v izbe. ja vysielacku nepouzivam, mame maly byt, ale ked som s malym doma, nejdem ani smeti vysypat, kym on spi. nevies, co sa moze stat - zaseknes sa vo vytahu a kto sa on postara?

nanulik
21. júl 2013

V cudzom prostredi by som max do vedlajsej miestnosti isla. Aj to iba na nevyhnutny cas. A nechat dieta sae v desatposchodovom hoteli☹ az ma strach bchadza

sissy27
21. júl 2013

akože naozaj máš v pláne sedieť v bare alebo ležať pri bazéne, zatiaľ čo tvoje malé dieťa spí na izbe? 🙄 nie ste ochotní sa s mužom pri ňom prestriedať? ak si chcete užiť dovolenku vo dvojici, tak dieťa zverte babke a choďte sami dvaja, ale ísť s dieťaťom a očakávať, že tam budem mať kľud pri bazéne, je pre mňa trošku nepochopiteľné...

liz_lemon
21. júl 2013

este si asi nepocula o stratenej Maddie, ktoru tiez rodicia nechali len tak v hotelovej izbe v Portugalsku? to dievcatko sa doteraz nenaslo, a uz je to 6 rokov
mat dieta znamena starat sa o neho, a nie ho nechat same niekde v hoteli

ervenka
21. júl 2013

Nemala by som odvahu nechat dieta same este k tomu v cudzom prostredi. Nechcem byt hnusna, ale este si nepocula o Madeleine McCann? https://cs.wikipedia.org/wiki/Zmizení_Madeleine...

ivuska027
21. júl 2013

My mame z lidla Silvercrest a super. Dosah 2km, skrz steny, stromy, rohy budov. Skus sa dohodnut v cvestovke alebo priamo v hoteli s delegatkou, aby vam dali izbu co najnizsie a najbizsie. To by sa malo dat. Ked by ti mali ukradnut dieta, spravia to aj v tescu v Kosiciach 😉 Uzite si dovolenku 😉 Este mozno by som to riesila kocikom, dieta ked ma spat, spi. A je jedno kde. Cize aj drink v restike vecer sa da, ked das dieta do kocika. Nam maly takto spal na svadbe v tom bengali a bolo mu vsetko jedno, mal cas spat, tak spal 😉

svetlusska
21. júl 2013

noo ja by som dieta same v izbe nenechala aj keby ta baby pestunka bola neviem aka dobra...by som sa akurat tak klepala pri stole strachom ze ci k nemu nemoze niekto vliezt. ja osobne by som dieta na dovolenke v cudzom state nepustila z ruky a ani z oci...takze v tomto suhlasim s @cmulinko a s ostatnymi babami co by dieta same v izbe nenechali.

sunny170
21. júl 2013

Popripade si vybrať hotel,kde je babysitting v ponuke služieb;)teda straszenie človekom na to povolanym.

ichbinich
22. júl 2013

Moja osobna skusenost:
Boli sme pred dvoma rokmi na svadbe, oslava v jednej budove, izby hned vo vedlajsej budove. Babyphon fungoval iba na urcitom mieste, uz to bolo o nervy mat niekoho, kto to sledoval, kym sme s manzelom tancovali a pod.
Potom ako zvycajne sa syn okolo polnoci zobudil. ALE: kym som ja ku nemu tych par metrov prebehla, tak tak strasne plakal a nevedel, kde je, co je, ze pre mna potom ta svadba skoncila... ☹ Nepomohlo ani, ze som ho vysielackovou funkciou utisovala hlasom, ze som mu hovorila, ze uz idem k nemu. Proste sa zobudil v cudzom prostredi, sam, a nebola som pri nom v priebehu sekund ako doma.
Dlho som ho musela utisovat, a aj ked uz zaspal a chcela som ist aspon na zachod, okamzite sa zobudil. Tak som si k nemu lahla v plesovych satach, so sperkami a make-upom, lebo sa nedalo inak...

Na inej svadbe tohto roku syn, 3,5 rocny vydrzal az skoro do polnoci, a 2-mesacnej dcere bolo vsetko suma fuk. Ked bola hore, pozerala, ked bola unavena, spala v kociari. Tak sme odisli vsecti spolu okolo polnoci v klude a hotovo.

Inak dosah udavany na babyphonoch je teoreticky, na rovnej nezastavanej ploche, teda niedke na luke vonku. V domoch, ktore su na 90% zo zelezobetonu, casto nefunguju uz na druhom poschodi. Takze na 10 poschodie dosiahne MOZNO vysielacka s funkciou babyphon. Aj take existuju, ze je to vysielacka, ktora sa da pouzit aj ako babyphon.

Takze: dieta mat radsej pri sebe, ci uz v kociari, nosici alebo kresielku, podla toho, ake je dieta velke.
My aj kvoli tomu chodime radsej do apartmanov, kde sa najeme, vtedy, ked je vhodny cas aj pre nase deti a nie vtedy, kedy podavaju veceru v hoteli. Okrem toho, ze aj tak vzdy chceme byt nezavisli od nejakych presnych casov a nechceme turisticke jedlo, ale naozajstne speciality 😉 Ale to je o inom...

amouramour
22. júl 2013

moja skusenost, bola som so 6 mesacnym babatkom, babatka su super, ze ti este vsade nebehaju a mala bola s nami vecer v meste na veceri (spinkala v kociku), pri bazene, opat v kociku alebo s jednym rodicom, na prechadzkach v manduce...nevedela by som ju nechat na hoteli na izbe:(