Poradíte mi ohľadom ručnej odsávačky Medela Harmony?

lu27la
20. jan 2012

Ahojte,kupila som si manualnu pakovu odsavacku Medela a nejde mi s nou pracovat.Vobec nevytvara podtlak.Viete mi poradit?dakujem

anjelicek26
20. jan 2012

@lu27la - a to si ako skusala bez mlieka v prsiach (v pase mas snazilka 😕 )

Ja som davala tu gumu dolu, ak mas iny tvar prs, nemusi sa dobre chytit. Ine ti neporadim, jedine, ze by si to zle poskladala. Skus sa spytat v lekarni.

kvojtanikova
20. jan 2012

ak mas taku co vyzera ako flasa na sodovku (tak sa stlaca, ze palec mas na flasi a prstami stlacas paku) ja som s nou bola maximalne spokojna, podtlak sa mi netvoril ked som ju mala zle zmontovanu, skus ju rozobrat a nanovo poskladat podla navodu. Ja som pouzivala tu makku gumovu nasadku na prsnik, nie tu tvrdu umelohmotnu /v baleni su obidve) tak to skus s nou.

kiwi82
20. jan 2012

ahoj, ked som bola v nemocke na jiske sme odsávali viaceré mamičky. takmer všetky sme mali medelu. ale piestovú. potom sme prešli na elektrické. odporúčam mini elektric. problém môže byť bud v tesnení. to je to také malé gumenné biele ploché teliesko, može byť porušené, deravé a tak sa nevytvára podtlak. alebo ešte som sa stretla s tým, že to čo sa prikladá na prsník to priesvitné ten lievik, oni predávajú taký štandardný a ten nemusí na tvoj prsník sedieť. myslím, že sa dá zohnať objednať aj vačší alebo menší rozmer. jedna mamička mala veľmi veľké prsia a na ňu absolútne nereagovala medela elektrická. ale manuálna ano. treba poskúšať.

lucia20
20. jan 2012

suhlasim s @kvojtanikova, ja som ju mala pri prvej dcerke a ked som ju mala zle poskladanu, staci ze nejake tesnenie nie je uplne na doraz zasunute, tak nerobila podtlak. ale neboal som s nou aj tak spokojna. vela som sa narobila. perfektna je chicco, alebo avent. aspon podla mojho nazoru.