Používate kozmetiku Weleda pre detičky?

friduca
21. okt 2011

Pouziva niekto tuto kozmetiku pre deticky?Je dobre pouzivat uplne cistu kozmetiku bez vselijakych chemikalii,alebo klasiku-Nivea.....

kvetka589
27. máj 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@dasa71 ahoj ja chcem kupil ten nechtikový kupel a telove mliecko to mu podla mna bude stacit 🙂

ali223
28. máj 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

@dasa71 ja som objednala toho viac od weledy 🙂 nechtikovy dojcensky krem, detský sampon aj ten kupel a samozrejme telove mliecko 🙂

stastnazena2
29. máj 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@dasa71 ja odporucam ten nechtikový kupel ten je super a aj ja ho obcas pouzijem je prijemny na pokozke 🙂

dasa71
2. jún 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@stastnazena2 a ten je tiez od weledy? a ty ho pouzivas? :D

stastnazena2
3. jún 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@dasa71 no ako som ho kupila tak som ho najprv vyskusala ja nedalo mi to a je to super vies ako hydratuje a je to dokonale na relaxacny kupel 🙂

1erika3
10. jún 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@dasa71 ja som ho tiež vyskusala a možem len odporucit a pre deti je ideálny 🙂

drahusa2
22. jún 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@stastnazena2 dakujem vyskusali sme a zabral zase ma celý vydraty nos tak zase natierame

stastnazena2
25. jún 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@drahusa2 ja mam weledu velmi rada je to vzdy taka prva pomoc 🙂

drahusa2
1. júl 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@stastnazena2 u nas weleda zavonala aj nasmu ockovi a uz ma aj on nejaku tu kozmetiku od nich 🙂

dasa71
2. júl 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@drahusa2 a vies ze aj mojmu 🙂 som mu ju kupila na skusku a ostal pri welede tak ze weledu pouzivame cela rodina 🙂

veselamirka2
3. júl 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

Baby termín sa mi blíži a ja nemám kúpenu ešte žiadnu kozmetiku pre babatko :( a ani neviem akú :(

stastnazena2
3. júl 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@veselamirka2 nic si z toho nerob ja som tiez objednavala az z porodnice z eshopu weledy 🙂 a kým som prisla domov vsetko bolo doma nachystane 🙂

kasssiopea
4. júl 2015

Ja odporúčam nechtíkový dojčenský krém. Používali sme ho pri prvom synovi, používame ho teraz a nevieme, čo sú zapareniny. Takže u nás žiadny Sudocrem ani nic podobne nenájdete .. Ma výbornú konzistenciu, nie je príliš mastný a "ťažký"..

1veronika125
4. júl 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@veselamirka2 ja som bola na tom rovnako 🙂 objednala som cen net weledu a prisla mi v den porodu 🙂 doobeda prisiel balik a podvecer som sla rodit 🙂

kasssiopea
4. júl 2015

Síce "mimo tému" 🤐 ale chcem poradiť, na akékolvek poškodenie kože bábätiek, detí alebo dospelých krém Dermalibour od A-dermy. Je to skvelá vecička, keď sa malý poškriabal, ked mal v záhyboch kože červené od potu.. Perfektne podporuje hojenie, upokojuje podráždenú pokožku.. Takže určite jedna MUST HAVE.

veselamirka2
6. júl 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

dakujem idem na ten ten eshop weledy nechce sa mi a nevladzem v tomto teple behat po vonku

bielateniska
27. aug 2015

zaujala ma tato tema detskej kozmetiky 😎 ... a tak ako v inom fore, aj tu by som sa podelila o vlastnu skusenost... my pouzivame BioBio Baby. velmi jemne vyrobky.. doteraz sme kupovali v zahranici, ale uz su dostupne aj v jednom eshope na SVK ( lupienok.eu, neviem, ci sa tu smie robit niekomu reklamu, ak nie zmazu mi prispevok 😀 ale maju fakt dobre ceny). Zvlast vynikajuci je nechtikovy utisujuci krem, pomaha zahojit podrazdenia...

petka_miskova
15. nov 2015
liviadanova
31. mar 2016

Ahojte! Odkedy sa nám narodila dcérka používame len kozmetiku Weleda. Vyskúšali sme ju na odporúčania známych a priateľov, ktorí ju vyskúšali na sebe i na svojich deťoch. Musím povedať, že sme si ju zamilovali a teraz na nej fičí celá rodina. 😀 Máme vyskúšanú takmer celú detskú nechtíkovú radu a ja používam kosatcový denný aj nočný krém a na odličovanie len ich mlieko a tonikum 2v1, muž tiež používa ich vodu po holení aj sprcháč. Takže Weleda nieje u nás len čisto ženská závislosť. 😉

sabi_n
10. mar 2022

Dobrý deň, píšem diplomovú prácu o spoločnosti a produktoch Weleda. Tie čo ju používate, vedeli by ste mi prosím vyplniť 5 otázkovú anketu? link pošlem súkromne 🙂 ďakujem veľmi pekne za každú jednu odpoveď. 🙂