veselamirka2
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.
veselamirka2
18. feb 2016

co tak zacat chodit cvicit von do prirody? 🙂

veselamirka2
18. feb 2016

zalezi vsetko od zdravotneho stavu 🙂

veselamirka2
18. feb 2016

tato diskusia je take prijhemne spestrenie dna 🙂

veselamirka2
18. feb 2016

postavicky sa robia z marcipanu ci z tej potahovej hmoty

veselamirka2
18. feb 2016

spagety so zeleninkou

veselamirka2
18. feb 2016

@brcka252 uzivas ho ci si si to rozmyslela? 🙂

veselamirka2
4. jan 2016

tak ja by som si nevedela predstavit rodit naha

veselamirka2
4. jan 2016

ja by som nesla teraz v tychto nepokojoch do Turecka

veselamirka2
4. jan 2016

@1tatiana137 hej existuje... vidis uz si zase o nieco mudrejsia🙂 je to paplon a v strede je diera, su nato aj obliecky lebo tie musis mat tiez take ze v strede musi byt diera..a dobre je ze je to slovensky vyrobok..stresov sa asi nezbavis, to je pri tehotenstve normalne ale nemusis ich mat urcite to vsetko zvladnes 🙂

veselamirka2
4. dec 2015

drzim ti palce nech sa ti dari pri siti 🙂

veselamirka2
4. dec 2015

baby zbytocne hltat tabletky este aj na chudnutie..

veselamirka2
4. dec 2015

fuu to uz mate stromceky vyzdobene?? musim uz aj ja poupratovat a potom postavit stromcek a vyzdobit ho

veselamirka2
4. dec 2015

@1tatiana137 urcite znacnu cast nespavosti tvoria mozno stresy.. ale tak vzdy sa da problem riesit ked sa chce.. mojej kamaratke pomohol na nespavost paplon s dierou ale s aloe vera ktory ma upokojujuce ucinky.. mozno na tvojom mieste by som vyskusala vymenit paplon a mozno by ti to pomohlo..

veselamirka2
3. dec 2015

ako ja osobne ucitelom na slovensku vobec nezavidim, tie dnesne deti niektore a to ako vsetci hadzu zakazdym vinu na ucitelov no nonsens.

veselamirka2
3. dec 2015

@brcka252 ja som tiez otehotnela az po mesiacoch uzivania femibionu, nechcela som tomu ani verit, ze mi pomohol aby sme mali nase krasne dievcatko ale doktor mi povedal ze nie je to prvykrat co sa stretol s tym, ze zeny otehotneli po uzivani femibionu 🙂

veselamirka2
3. dec 2015

@travnerka12 vidis nebolo to nic strasne 🙂 uvazujes ze u neho zostanes? tak to sa tam mozno niekedy aj stretneme. Ja musim ist este teraz do vianoc k nemu na kontrolu, tak dufam ze bude vsetko ok 🙂

veselamirka2
3. dec 2015

ja dnes idem akurat svetielka kupit

veselamirka2
3. dec 2015

ja nastastie som este len v tej prvej faze a snazim sa robit pre malu vsetko co je v mojich silach

veselamirka2
3. dec 2015

@el6 toto obdobie proti chlebu maju asi vsetky deti v istom veku 🙂

veselamirka2
3. dec 2015

dnes zapekane kuracie prsia so syrom a smotanou

veselamirka2
3. dec 2015

@evapistovic nie neschvali, chodim ako samoplatca. Neviem ci je mozne aby sme cez doktorku chodili kazdy rok, ono to asi zalezi aj od diagnozy

veselamirka2
1. dec 2015

Dolny Smokovec je super. Je tam krasne, vsade sama zelen. My tam chodime raz do roka a vzdy si tam skvelo oddychnem

veselamirka2
1. dec 2015

ja som sa dnes odhodlala ze vyskusam prvykrat urobit kuraciu rolku plnenu prazenicou, tak snad bude chutit 🙂

veselamirka2
1. dec 2015

je to naozaj velmi malo, ved to ani na suroviny nie je. Treba si zratat cenu za suroviny a nieco si prihodit aj za pracu.

veselamirka2
1. dec 2015

tatino ma rad prakticke darceky tak take aj dostane 🙂