• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prací prostriedok na detské vecičky. Aký používate?

9. septembra 2016 
ahoj. ja som používala Lovelu, ale bez aviváže, to som dala trošku octa. ocot zjemňuje a dezinfikuje. Moje dievčatá sú už väčšie, ale Lovelu používam stále, ale aviváž mám rada aj inú. hlavně v zime květinové vône. :slight_smile:
a teraz sa dá zaregistrovať do Lovela webklubu, majú aj slovenskú stránku na http://www.lovelababy.sk/lovela-web-klub
za registráciu dostaneš zľavový kupón na Lovelu a ešte môžeš vyhrať osušku na mimčo. :wink:
15. mar 2013 o 00:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme pouzivali batole aj prasok aj avovaz. skusala som aj persil no maly sa po nom vyhadzal. pouzivame aj lovelu. z avivazi sa mi velmi oaci aj silan sensitive a kraaasne vonia
22. apr 2013 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdravim já také používala Lovelu a pak asi tak v pul roce ještě aviváž lovelu prádlo bylo pak měkčí na žehlení :slight_smile:.
25. apr 2013 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
po rokoch persilu a lovely, pri druhom dietati periem vsetko v mydlovych orechoch :D a som viac ako spokojna :grinning: namiesto avivaze par kvapiek levanduloveho oleja
25. apr 2013 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teraz najmladšej dcérke periem jej vecičky od narodenia v tekutej Lovele. Aviváž nepoužívam. Takto som to robila aj pri najstaršej dcérke do jej jedného roka som prala v Lovele a potom už v klasickom prášku na pranie.
28. apr 2013 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, a čo hovoríte na prací prášok Bupi??? a k tomu aviváž Batole
13. máj 2013 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaký prací prostředek používat na prádlo,když má mimčo ekzem a citlivou kůži?
13. máj 2013 o 15:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@radamax : najstaršia dcérka mala ako bábätko, ekzém a na to nám doktorka odporučila prať v tekutej Lovele, bez žiadnej aviváže. Podľa jej slov,aviváž bábo nepotrebuje. A pridávať na práčke ešte na viac extra pláchanie. Našťastie ekzém prešiel a už sa neobjavil. Takto som jej prala veci do jej jedného roka. A potom som už vyskúšala prať vecičky v klasickom pracom prášku a bolo to bez problémov. Pre najmladšiu dcérku tiež periem od jej narodenia v Lovele, tiež bez aviváže. U nej sa ekzém našťastie vôbec neobjavil. :slight_smile:
14. máj 2013 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ forbym : Myslíš v tekutom pracom prášku Bubi ? Raz som to kúpila a zdalo sa mi to v pohode. Aviváž Batole som ešte nemala. Nepoužívam aviváže pre malé deti. Momentálne kupujem Lovelu , ale rozmýšlam že ešte kúpim aj Bubi.
14. máj 2013 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neperie niekto v kastílskom mydle? Nemáte skúsenosti?
14. máj 2013 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
18. máj 2013 o 11:05 • bea_t
Když byla malá miminko, tak se z Lovely obsypala, tak jsem rok dělala doma mýdlový sliz, no a teď už není kůžička tak citlivá, tak peru v tom, co nám, né že by mi mýdlový sliz vadil, příprava není tak složitá, ale přiznávám, kapka aviváže mi voní víc než olejík přidaný k octu, nemůžu si pomoct, i když to není zrovna ekologické a pro život nutné :slight_smile:
21. máj 2013 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som vsetky vecicky prala v Drefte sensitive, nadherne vonia :wink: a netreba uz ziadnu avivaz...
27. jún 2013 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tekutu lovelu. Malicky bude mat styri mesiace a nemal s nou ziadne problemy. Na skvrny od stolice davam pred pranim vanish alebo ariel na skvrny,zaperiem a poriadne vyplakam,pradielko je potom zase ciste. Avivaz nepouzivam.
11. júl 2013 o 00:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
používám běžné prášky, jen ze začátku cca dva měsíce jsem malýmu prala v Batoleti.. ale vždy máchání navíc, mám dětský program, kde je máchání přidané a prádlo se pere delší dobu v pohřáté vodě...peru tak i pleny a nikdy se ani jedno dítko neosypalo..
11. júl 2013 o 00:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky,koupila jsem Lovelu prací prášek,snad to mimču nebude tolik vadit.Sama mám už od malička atopický ekzém a tak si myslím,že to bude mít prcek po mě :cry: Myslíte,že je vhodnější tekutá lovela?Nebo prosim poraďte někdo kdo má podobný problém.Radka
2. aug 2013 o 18:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@radamax Mám taky exém, malý od narození taky atopický. Měli jsme Lovelu tekutou i Persil sensitive tekutý, ale podle mě ani jedno nějak nemělo vliv. Občas má exémek lepší, občas horší. Ale Persil líp voní, tak jsem zůstala u něj.
2. aug 2013 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
DM Sensitive...
2. aug 2013 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Když já těm tekutým prostředkům nevěřím,nevyperou to tak dobře jako klasický prášek
5. aug 2013 o 19:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ja používam gél na pranie Pona colour
5. aug 2013 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moc dobrou zkušenost mám s pracím programem Missiva (jen se to musí člověk trošku naučit, jak který prostředek na co....ale už neperu v ničem jiném).
25. aug 2013 o 15:01  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pri prvom som pouzivala len uko pranie - pracia gula a mdlove orechy:slight_smile:
teraz sa chstam to co mam doma - bonux :slight_smile: snad druhemu babatku nebude vadit :slight_smile:
29. sep 2013 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky, napíšte aj do Wiki Modrý koník ako sa vám osvedčilo prať pri deťoch. Stačí aj krátka infoška, nemusia to byť dlhé slohy:slight_smile:
Miesto na vaše skúsenosti je dole pod článkom: http://www.modrykonik.sk/pracie-prostriedky/
@silvapokorna
@momo216
@zirka
@sandrika1986
@zuzi0110
@lindule1977
@lucyliena
@lucianakoniku
@zvirka
@lenkove
4. mar 2014 o 16:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som pouzivala Lovelu a nemali sme problemy, avivaz som nepouzivala
13. apr o 22:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja pouzivam toto https://www.dedra.cz/cz/produkty/?detail=TB0018&ppk=159390...a nezehlim, pradlo sa mi po tomto pracom geli az tak nekrci,este ked po pekne prevesim a nezastipcujem tak ani neni vidno, ze by nebolo zehlene...:slight_smile: ...
30. máj o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze v com zenicky periete pre babatka?
23. júl o 15:22  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (34. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@angel1979 Lovela sensitiv.
23. júl o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja periem v tom co mame, akurat pradlo potom ovela viac vyplachnem. Zatial nebol ziaden problem.
9. sep o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz mam kupeny persil sensitive a vonia nadherne vo flasi, uvidime ako na pradle
9. sep o 14:45  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (34. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok