Rastúca detská postieľka 8v1

eliss94
14. júl 2021

Ahojte mamičky. Čakáme prvé bábätko a uvažujeme nad kupou detskej postieľky spomínaného typu. Máte reálne skúsenosti ? Viete nám poradiť či áno, alebo nie 🙂 ďakujem

sally001
14. júl 2021

@eliss94 aj ja rozmyslam nad tou ingvart oval a ty?

eliss94
autor
14. júl 2021

@sally001 ja potrebujem aby mala kolieska 😁 a našla som dve stránky , ktoré takú ponúkajú a to 1. Kindercentrum.sk a 2. Kráľovstvo-hraciek.sk

stanzi
14. júl 2021

@eliss94 Aj ta od Ingvartu ma kolieska 🙂 Mam ju doma, ale realnu skusenost s pouzivanim zatial nemam, babo sa este len ma narodit. Ale vyzera pekne a kvalitne.

eliss94
autor
14. júl 2021

@stanzi ozaj ??? No mne sa zdalo , že nemá 🤭 a ako dlho ste čakali na doručenie ? …

sally001
14. júl 2021

@stanzi nemozes sem hodit fotku?

babymarket_sk
14. júl 2021

Ak môžem trošku poradiť, zo skúseností zákazníkov je využiteľnejšia klasická postieľka, ak nemá kolieska, u väčšiny sa dajú domontovať, okolo 2-3 roka života väčšina mamičiek zvážila kúpu už klasickej postele so zábranou.

eliss94
autor
14. júl 2021

@babymarket_sk ďakujem pekne za názor / radu … aj viete prosím povedať čo je konkrétnou príčinou toho, že mamičky nevyužijú akoby cely “ potenciál “ tejto skladačky ?

hailey1
14. júl 2021

@eliss94 noo, takze patrim k mamickam, ktore sa nechali nalakat na ingvartacku postielku. Mam round. Najmensiu sme nevyuzili vobec, maly sa nam tam nevmestil. Takze ju mame roztiahnutu na lyzinach od zaciatku. Neskutocne sa z nej supe farba, staci, ked je niekde opreta. Objednala som odtial aj pletenec do postielky (nikdy viac! Do najmensej sa nevosiel a vo vacsej neplni ucel). Co prislo krasne je baldachyn. Vo vseobecnosti sme s postielkou spokojni, ale je to proste obycajna postel za kopec prachov. Nechali sme tam 1200 eur, ale je pravda, ze o nejakom velkom “potenciali” sa hovorit neda.
Uprimne. Postielka na kolieskach je pre mna neskutocna hovadina. Kym sa babatko nepretaca, kludne moze spinkat aj v hniezde na gauci, nebudes nikam tahat ten tazky kolos. A ked sa pretaca a vstava na 4 atd., v tej postielke ho nenechas, lebo je tvrda a riadne sa obije - potrebujes maksiu ohradku.
Pisem z vlastnej skusenosti - nas maly tam iba spi, nic viac.

eliss94
autor
14. júl 2021

@hailey1 ďakujem moc 🙏🏼

babymarket_sk
14. júl 2021

@hailey1 podľa vášho popisu je to naozaj nevydarená kópia Stokke postieľky.

babymarket_sk
14. júl 2021

@eliss94 asi nemám čo dodať k reálnej skúsenosti mamičky @hailey1