Šijeme látkove plienky, vložky, vlniaky, bio oblečko. Ako sa vám darí?

monikajan
6. jún 2010

Ahojte vsetci,
verim, ze mnohe latkarky (sucasne aj buduce) tato tema zaujme a potesi 😉 . Myslim, ze vela latkarok ma kupene hotove profi usite plienky a zaroven arzenal doplna svojimi dielkami. Ti nasi drobcekovia su taki chutni v plienkach made-in-mama. Alebo opacne? - tie home made plienocky (aj ked niekedy nie celkom 100%) su take chutne na nasich drobcekoch... 😵
Zopar postrehov o siti plienok, ci pleteni vlniakov sa objavuje v teme Latkove plienky moderne, ekologicke a zdrave, ale som presvedcena, ze toto je na samostatnu temu.
Mamiciek latkarok pribuda 🙂 (chvalabohu) a na Slovensku su zeny vynachadzave a sikovne a nase mamy nas naucili sit, takze mnohe z nas si nejake plienky usili same. Vymenme si skusenosti o strihoch, materialoch, pouziti .... - usetrime si navzajom omyly, ktore stoja cas, peniaze za material a hlavne chut do latkovania. Poznam aj take maminy, co skusili nieco usit, nevyslo to, nemali sa s kym poradit a nechali to tak. Alebo si mysleli, ze usit plienku je taka veda, ze sa do toho ani nepustili. Alebo nevedeli, z coho sit.

To znamena, ak mate hotove produkty (podarene aj nepodarene), odfotit a sup sem s nimi - plienky vsetkych strihov a druhov (viacvrstvove, nohavickove, kapsove, AIO) ,vkladacky, vlniaky (site aj pletene), pulky, flisove gate, oblecko na latkovky, latkove vlozky, prsne vlozky.. (a neviem, ci je to vsetko) . A ked nemate fotky, tak napiste, z coho ste sili, ako sa Vam to osvedcilo, co sa nepodarilo a preco a co sa podarilo ...

Latkovaniu zdar, sitiu z latky tiez zdar!

zojec
29. jún 2014

@koki_melo a neurobis album? bude to asi prehladnejsie, nie? si tu tipovacku od buka do buka asi musim nechat prejst hlavou :D

kuna
29. jún 2014

Ty brďo! já neuhodnu snad nic 😀 😀 To je teda milionkrát těžší, než jsem myslela 😀

palosek
29. jún 2014

@koki_melo to by bylo fakt blbé...tak snad jen nejčastější tipy?

palosek
29. jún 2014

@zojec mám pocit, že zítra v práci se nesoustředím na nic jiného 😝 a že budu rozmýšlet nad tipovačkou 😅 😅 😅 Ale to je nebezpečné 😖 😀 😀 😀

koki_melo
29. jún 2014
zikie
29. jún 2014

Ufff, tak to jsem v háji..

palosek
29. jún 2014

@koki_melo dají se, prosím, do toho alba zkopčit i nicky soutěžících?

argo1
29. jún 2014

@mooncaa
@barcav
@palosek
@bury Holky, moc dekuju za postrehy. Asi to vyresim jako chytra horakyne, triko s kratkymi gate s dlouhymi. 😉
@koki_melo Soutez vypada slibne! Ja bych nepoznala ani jeden vytvor, ale obzvlaste me zajima "modelka" cislo 9. 😀 😀 😀

a_lexa
29. jún 2014

@koki_melo Já bych nechala tipování tajné - jen formou IP, ať se navzájem neovlivňujeme.

palosek
29. jún 2014

@a_lexa Do alba se netipuje 🙂

daisyr
29. jún 2014

@koki_melo též bych dala tipování tajné, ale album s fotkami a nicky se hodí, abychom to nemuseli hledat 😉
jinak teda je to brutálně těžký 😀

daisyr
29. jún 2014

čím více si ty fotky prohlížím, tím to je těžší 😀 😀

mooncaa
29. jún 2014

Tak to je mazec, už to vidím, že se seknu v číslech a neuhodnu ani to svoje.

papajka7
30. jún 2014

wauuu,tak ta tipovacia sutaz bude fakt len o stasti,lebo to sa neda spoznat 😀

petkasv
30. jún 2014

@daisyr přesně tak, včera jsem rychle začala psát, protože mi pak bylo jasný že dýl na to budu koukat tím víc budu v háji 😀

crawler
30. jún 2014

@saaralota 😀 jojo,já si toho článku taky včera hned všimla a dala odkaz přímo do alba v syslovi - jak příznačné 😀

bury
30. jún 2014

@petkasv - neříkej mi, že už to máš 🙂 ty jsi dobře hádala i u Syslů.... Já si napsala ty, co jsem tak nějak trošku tušila ( i když možná je to fakt úplně blbě, protože holky mlžily) a zbytek asi nechám prázdný 😀 😀
Jinak si teda za to můžeme samy, že je to tak těžký .... máte holky šít jako vždycky a ne mlžit 😉

sufik1
30. jún 2014

@koki_melo nemůžeš vymazat od fotek v galerii ty komentáře od @ucitelka70? dost to tam ruší a mate.

crawler
30. jún 2014

Možnost získat bodík- 16.sysel dosud neodhalen 😀 Je tam i nápověda😉

https://www.modrykonik.cz/blog/crawler/album/sy...

crawler
30. jún 2014

@koki_melo a je to tedy tak, že 35 výtvorů se přiřazuje k těm 35nickům nahoře uvedeným? se tedy nakonec zúčastnily úplně všechny? Jsem si myslela, že to někdo nestihne, tak je fajn, že to každá na poslední chvíli zpachtila😀

koki_melo
30. jún 2014

SOUTĚŽ!!!!!!!!!!!!!

HOLKY NEPIŠTĚ TIPY POD FOTKY, vše skrze IP ke mně.

PS. tipujte nicky těch, které jsou v soutěži, nikoliv ty, jejichž výrobky jsou případně pajclé 😀 😀 😀

A JEŠTĚ PRO ÚPLNOST: TIPUJÍ SE NICKY, KTERÉ JSOU UVEDENÉ, TJ. KDO ZASLAL FOTO JE V SOUTĚŽI.

arlette
30. jún 2014

@michamicha mám NV35 🙂

sinala
30. jún 2014

@koki_melo určitě tajné tipy 🙂

ucitelka70
30. jún 2014

@koki_melo sorry, ja som myslela, že zato si dala album....

sinala
30. jún 2014

tak tady tipuju a opravdu je to sportka 😀 😀 😀 . Někde jsem si "jistá", tak jsem opravdu zvědavá, zda jsem to poznala nebo někdo dokonala mlží 😀

caramilla
30. jún 2014

Zdravím z dovolené (z Vysočiny jsme se vrátili a teď jsem u bráchy v Jizerkách).

Soutěž je přesně tak těžká jako jsem si to myslela. Já jsem si hned myslela, že když řekneš, že máme mlžit, tak to bude neuhodnutelné. Navíc nás je docela dost. Takže já neuhodnu nic, to jsem věděla už než ta soutěž začla. Ale jsem ráda, že v tom nejsem sama 😀 Nepoznám fakt nikoho... 😀 Ale sranda to je, zejména ta svalnatá modelka 😀 Nejvíc se asi musela bavit @koki_melo , když jí ty naše fotky přišly.

koki_melo
30. jún 2014

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY?

Chcete je? Některé se ptáte, kolik jste uhodly, tak pod album bych dávala ty, co již odpověděly s počtem bodů. A nebo až nakonec, jak chcete. Kdo souhlasí, ať lajkne 😉 .

caramilla
30. jún 2014

@sinala Já bych spíš tipovala, že všichni dokonale mlžily, kdyby se mělo hádat to, koho kdo napajcoval, tak bych byla možná úspěšnější, ale jenom možná 😀 😀 😀 😀

sufik1
30. jún 2014

@koki_melo byla to drsná tipovačka

jitu22
30. jún 2014

@koki_melo jj, dala bych, kdo už má zkontrolováno a skŕe, klidně i která čísla trefil