Skúsenosti so zavinovačkami

veronika2194
17. mar 2022

Ahojte , chcem sa spýtať na vaše skúsenosti so zavinovackami . Pridávam aj foto ,ktoré sú podľa vás lepšie ? Prosím nepýtam sa na to či používať zavinovačku alebo nie , každá mama uzná sama za vhodne čo je pre jej dieťatko najlepšie a v čom sa cíti prijemne len chcem vedieť vás názor a skúsenosti ,že aké ste používali a pripadne ,ktoré by ste odporučili . Ďakujem 😊

petamich
17. mar 2022

ak zavinovacku tak termoregulacna od Little Angel, taku ako na obrazku som mala len ine farby a pouzila som ju raz a viac nie, lebo maly sa v nej neskutocne potil

miskamicha
17. mar 2022

@petamich ta je top..mam aj ja a je aj pevna. Paperove su nanic.. dieta sa v nich akurat potí.

veronika2194
autor
17. mar 2022

@petamich môžte mi pridať fotku alebo link ?

petamich
17. mar 2022

@veronika2194 napr. tu ale ma ich kopec obchodov - najlepsia je tato termoregulacna s pevnym chrbtom (da sa vybrat aj a v zaciatkoch super ak je dietatko drobnejsie a mali by ste obavy ho chytat) https://www.predeti.sk/starostlivost-o-dieta/do...

petamich
17. mar 2022

@miskamicha suhlasim 🙂 tato je super a este aj take krasne vzory maju

evaachesa
17. mar 2022

Aj ja som za Little angel s outlast materiálom. Je aj väčšia oproti bežným, takže vydrží dlhšie. Neskôr som kúpila spací vak tiež tejto značky. Čiapky majú tiež super ☺️👍

veronika2194
autor
17. mar 2022

No my mame termín v auguste ,tak neviem či ste ich využili aj v takomto letnom obdobi ?

petamich
17. mar 2022

@veronika2194 maly sa narodil v july

nikasmile
17. mar 2022

@veronika2194 ja mám little angel capačky termoregulačné a sú super takže musí byť aj zavinovačka ako spomíma @petamich. A odporúčam na 3 viazania, nie na jedno.

marzuz89
17. mar 2022

@veronika2194 prosim ta, len nie tieto dizajnove s minky umelinou.. Ani tie rychloviazacky na suchy zips. Nam sa osvedcila najlepsie klasicka perinka. Super zviazane babatko a nepotilo sa, stacilo bodycko iba neskor a hole nozky, pre novorodenca, ktory nema termoregulaciu, to bolo super.

veronika2194
autor
17. mar 2022

Popozeram si teda tu značku little angel ,keďže je aj ten termín v auguste ,tak nech ten materiál stojí za to , ďakujem 😊

evaachesa
17. mar 2022

@veronika2194 mrkni ich aj v bazariku ;)

lenuska9999
17. mar 2022

@veronika2194 ja mam najradšej tie s vystuzenym chrbtom. S tou takou vložkou, ktorá sa dá aj vybrať v prípade prania atď.

any_soj
18. mar 2022

@veronika2194 ahoj. Za mňa a kamošov topka veci na tento štýl (foto z netu). Ak by si googlila, tak "ulitka na zips", volajú to aj moderná perinka. Rodila som koncom júna. Moja bola z tenkej bavlnenej elastickej trickoviny (proste taký tenký príjemný materiál). Dcéra v tom spávala v noci a kým som prvý mesiac nesmela nosiť v šatke (kvôli zapálenej rane), tak aj cez deň. Pod tým buď len plienka, alebo body, dupačky - podľa tepla. V juli-auguste mala aj vonku v kočíku veľakrát len toto.

adrbat
18. mar 2022

@any_soj presne takúto mám aj ja nachystanu 🙂 len ona farba - za mna najlepšia v teplých mesiacoch 🙂