Sú Babylove plienky porovnateľné s Pampers?

gervidda
30. apr 2013

Ahoj maminky,
chcem sa spytat ci mate skusenosti so znackou babylove od DM. Da sa to porovnat s pamperskami?

luciannka83
30. apr 2013

Používame babylove aktiv plus premium windeln.Mne na nich hlavne vyhovuje, že drobcovi perfektne sedia, sú tenké a nemajú ten modrý pás v strede, ktorý nám spôsoboval podráždenie. Pomer ceny a kvality je výborný. Iné plienky už ani nechcem ani nekupujem!

cenculinka
30. apr 2013

ja od narodenia pouzivam pameprs sleep&play a premium care, su skvele, ale zial drahe ☹ ma, z DM nevyhovovali, neviem ktore to presne boli, dostali sme ich, ale boli hrube, ako matrac keby mal na ritke. a cenovo sa mi zda, ze su porovnatelne. ja kupujem pampers v kacii, dam za ne max. 15 centov za kus, takze zatial som spokojna 🙂 aj ked aj ja osobne poznam vela mamin, ktorym sa deti po pamperskach vyhadzali ☹ my nastastie zatial nie 🙂

reni1512
30. apr 2013

Ahojte, tak vlastne ktore 🙂? ... na zaciatok pampers premium care a potom?

milota164
30. apr 2013

Ahoj, ja som na zaciatku pouzivala pampers premium care asi od 3 mesiaca sme presli na babylove, som s nimi velmi spokojna a su lacnejsie ako pampersky. Pri druhom dietati by som ich kludne pouzivala od zaciatku.

cecil36
30. apr 2013

Nie su porovantelne, kazda znacka je ina. Babylove su tvrde, hutne, tazke. Nam nevyhovolali, vyskusali sme par kusov a zbytok mam v skrini a chystam sa darovat 😀 U nas je top pampers active baby. A este nieco, nekupujeme tie vyrobene v Polsku, ale v Nemecku.

nikinka1111
30. apr 2013

ja používam babylove nature som s nimi spokojná, sú tenučké a malý mi ich neprecikáva. Veľkosť 1 a 2 som používala pampers premium care, vtedy som s nimi bola spokojná, potom už nie. každé dieťa je iné ale pampersky mi neskutočne smrdeli.

janeckovalenka
30. apr 2013

ahoj, zo začiatku som používala pampers, a neskôr cca keď malý mal 1 rok som skúsila baby love, bola som max. spokojná aj cez noc. A to malý pil vodičku od malička strašne moc. Takže odporúčam, veď uvidíš sama čo
Vám bude vyhovovať, treba to skúsiť. 🙂

aktiz
30. apr 2013

mne sa vôbec nepáčili. používame pampers activ baby, tie sa mi zdaju najlepsie

stellamaris
30. apr 2013

my sme mali plienky Babylove pre novorodenca,vtedy boli ok 😉 este ako dvojmesacny mal tieto plienky,potom sme presli na pampers,porovnat sa nedaju....a dnes uz iba pampers,sedia malemu najlepsie.

janicka11
30. apr 2013

My sme mali vyskušali oboje plienočky,a z oboma sme boli spokojný,Jedine na čom sme to poznali je cena bola iná. 🙂 Ale samozrejme materíal a vzhlad je iný u oboch,ale podla mna boli obe velmi dobré. 🙂

nykushka6
30. apr 2013

my pouzivame babylove od narodenia, mali sme medzitym darovane aj pampers a bola som spokojna s oboma znackami, napriek vyhodnej cene aj karty DM pouzivame babylove, nemam k nim vyhrady ziadne, ale sto ludi, sto chuti a kazdemu sadne nieco ine 🙂

komisakpd
30. apr 2013

my pouzivame babylove z DM tie ekologicke...samozrejme ku latkovkam v pripade nudze :D

julkav22
5. máj 2013

ahojte mamičky , ja môžem tiež dodať nazor, že na pampers sme mali reakciu , použivame babylove z DM, kedze zijeme v zahranici, chcela by som vediet pre info kolko stoja plienky babylove na svk?? Dakujem velmi pekne

lucina7
5. máj 2013

nehovorím, že sú pampers zlé, ale tie vždy preciká všetky druhy. a v noci ju musím aspon min. 2x prebaliť. a o cene ani nehovorím. babylové sú aj cenovo dostupné a sú lepšie. a julkav22 stoja 80 alebo 100 ks stoja 12,99.

alla24
5. máj 2013

kvalita je podla mna neporovnatelna. Babylove plienky mi mala stale precikala a o zaparenej ritke ani nehovorim a to som ju prebalovala vkuse /10 plienok denne/. Kvalitou je to to iste ako tesco. Pampers moze mat nacuranu plienku na maximum ale nikdy ziadna zaparenina...

milka2008
5. máj 2013

Babylove u nas na prvom mieste, tie eko, po latkovych samozrejme,latkove boli najlepsie.

elisadavinci
5. máj 2013

podla mojho nazoru, ked porovnam dm babylove a pampers sleep and play, tak su dmkove ovela lepšie. neviem porovnať tie najdrahšie pampers premium care, lebo nie som ochotna dať tolko za plienky. to by museli byť zlatom pretkávané za taku cenu. takže dm babylove su napriek cene velmi kvalitne

alohim
5. máj 2013

My sme spokojni s Babylove, neprecika, nema problemy so zaparenim 🙂

buci
5. máj 2013

ja som nebola spokojna s Pampers - neskutocne smrdia. Babylove u nas vyhrali. Ale zo zaciatku aj tak pouzavim latkove. Ale podla mna zalezi aj od citlivosti zadočku dieťatka - čo znáša lepšie - či jedno alebo druhe. Treba odskušať.

katusap
5. máj 2013

Skusili sme Babylove a nebola som vobec spokojna. Su strasne tvrde, ako keby som malu balila do novin mi to pripadalo. Takze uz nikdy viac. Pouzivame bud Pampers premium care alebo Pampers active baby. A skusili sme plienky Bella happy a s nimi som tiez velmi spokojna a povedala by som, ze udrzia viac ako pampersky.

lubikan
5. máj 2013

babylove su lepsie ako pampers

sssimi
5. máj 2013

Ja používam babylove natural. To sú tie eko, ľahšie rozložiteľné v prírode a som veľmi spokojná. Jasné že sa s pamperskami nedajú porovnať na dotyk, ale moču a stolice zadržia rovnako. A nie je v nich toľko ropy ako v pamperskách. O cene nemusím ani písať...

evko1
5. máj 2013

My sme pouzivali pampers prve dve velkosti a bola som spokojna.Kupili sme velkost 3,vyhodne 150 ks balenie,hned po prvej sa vyhadzala.Je tam viac aloe vera a vsetky ostatne
149kusov skoncili v kosi.Odvtedy jedine DM plienky Babylove s absolutnou spokojnostou))))

magdalenka1302
5. máj 2013

my sme kupovali babylove do porodnice a maly sa vysypal. aj vlhcene utierky mu vadia. s pampers ziadny problem.skusali sme aj po asi roku a pol a to iste.cize za nas babylove urcite nie 🙂

sabiatko
5. máj 2013

Pre mna boli vzdy najlepsie Pampers Active Baby. Len pred mesiacom sme skusili plienky Babylove a uz pri nich ostavame. Pampersky su sice akoze znackove a este aj o nieco tensie, ale Babylove su takmer rovnake, akurat nemaju taky chemicky pach. Perfektne absorbuju a.... su lacnejsie 🙂

enixelka
5. máj 2013

Jednorazovky som používala len na nočný spánok a na dlhé prechídzky. Ja som vyskúšala iba Huggies a Babylove. Z cenových dôvodov a preto, že nie nie sú parfumované a obohatené kadejakými somarinami som kupovala uz len babylove. Bola som spokojná.

zudan
5. máj 2013

Ahoj babylove sú lepšie a aj hrubšie a prešli sme asi všetky Pamers vždy prečúral.... babylove plus tie sú hrubšie beriem na noc 🙂

tehulka2011
5. máj 2013

rozdiel je v tom, ze pampers udrzia dieta po malom cvrknuti este v suchu, ale babylove su uz vlhke, take iste su aj tie z lidla

gabka11
5. máj 2013

ahoj ja odporúčam babylove......my sme tiež vyskúšali množstvo plienok, aj pampers, aj lidl, aj huggies.....vždy všetky malý prečúral a ráno sa budil totálne premočený. na babylove nedám dopustiť, sú najlepšie!!!

saranata
5. máj 2013

myslím ze to je dost individuálne u deti a hlavne ich reakcie na dane značky plienok, moje tri deti nezniesli Pampers , hned boli vyhadzane takze pri kazdej sme skončili pri Babylove, vobec ich neprecikali nikdy a nie su parfumovane takze ziadne negatívne reakcie, podobne su na tom aj zelene Tesco a lidl tie toujours plienky.
pre nas Pampers to najhoršie čo moze byt 😀