Sú Babylove plienky porovnateľné s Pampers?

gervidda
30. apr 2013

Ahoj maminky,
chcem sa spytat ci mate skusenosti so znackou babylove od DM. Da sa to porovnat s pamperskami?

lulinka02
5. máj 2013

My sme po narodi pouzivali pampers premium care a mysleli sme si, ze su to naj plienky az dovtedy kym po par dnoch maly zacal mat neskutocne skarede zapareniny. Presli sme preto na odporucanie kamosky na babylove a bola som viac nez spokojna. Super pomer ceny a kvality, nie su vobec parfumovane, su sice o nieco hrubsie, ale to nam vobec nevadilo. Takze ja urcite odporucam.

clarissa
5. máj 2013

V nasom pripade absolutne nie...A to ani nevravim o tych babylove natur,pri nich som maleho musela prezliekat po kazdom pocikani,lebo bol mokry az za usami,dokonca sa mi stalo, ze plienka bola takmer sucha lebo to co cvrkol plienka vobec nezchytila a stieklo mu to na chrbat...takze u nas babylove nikdy viac 🙄

gumidekmomo
5. máj 2013

ja mam chlapceka doma a u nas boli dost pozivane ale len do velk.3 tie potom sa mi zdali uz take tvrde ale inak vydrzali ..su sice take hrubsie teda aspon tie mensie ale inak u nas boli porovnatelne 😉 ..ja som bola spokojna a aj maly 😀

nika2103
5. máj 2013

Najlepsie plieky ake sme kedy vyskusali....

zuzanockamt
5. máj 2013

babylove su velmi dobre ... pampers som davala este na zaciatku, ked som nevedela co a ako, ale uz dlho nekupujem ... syn bol a este je ciastocne latkovany a davam len babyloveplienky - aj tie klasicke a aj nature su velmi dobre

vranovcanka
5. máj 2013

vsetky moje 3deti mali babylove,na pampersky mali vsetky alergiu-podla mna na ten parfem, huggiesky stale pretiekli,taktiez lidl plienky,ale podla mna kazda musi skusit,to co nevyhovuje jednej,vyhovuje druhej... 🙂

michaelkanr
5. máj 2013

ja neviem preco kazdy tak vazne riesi plienky. ved kazdemu moze vyhovovat nieco ine. tem o plienkach je tu habadej, staci si dat do vyhladavaca.

sharlotta
5. máj 2013

Nie. babylove su tvrde.

eronika
5. máj 2013

Pri mojej mladsej dcerke pouzivam len plienky babylove, ale starsej dcerke nevyhovovali. Co sa tyka pampersiek, tak my pri oboch nesedeli tie oranžové s harmančekom.

mircalla
5. máj 2013

Podla mna su oboje super, ale suhlasim s nazorom, naco to riesit, kazdemu vyhovuje daco ine

carribean
9. jún 2013

my sme tiez prve 3 mesiace pouzivali pampers a to sme mali zapareniny stale, prekakana non stop.....potom mi kamoska odporucila babylove....odvtedy ako pouzivame babylove ani jedno prekakanie a ziadne zapareniny....su sice hrubsie ale to mi vyhovuje! maju pekne gumky a su vyssie.....i ked som pouzivala iba pampers zo slovenska a neviem porovnat kvalitu zakupenu v rakusku. zevraj su uplne ine kvalitou. mate s tym skusenosti????

stanislavao
9. jún 2013

Babylove urcite nie su porovnatelne s Pampers. Pampers su najjemnejsie jednorazovky na nasom trhu. Babylove su porovnatelne s Toujours z Lidlu, alebo Esential z Tesca, alebo s tymi novymi Baby wips z Kauflandu. Pampers nema porovnatelny model. Su tensie, maksie, pohodlnejsie, ako vsetky ostatne. A ano, kazdemu vyhovuje nieco ine. ja som v zivote nemala s pampers pretecene, precikane, prekakane, ziadne kozne problemy. pre nam boli NAJ Pampers {active baby a premium care}.

lucikatn
9. jún 2013

Pampers som vyskúšala a každú jednu precikal a to nehovorím keď kakal! Nikdy v živote! Ale na Babylove nedám dopustiť - používali sme výlučne tie a maximálna spokojnosť - možno raz ju precikal a ani raz nemal zaparenú ritku. No poznám ľudí, ktorí sú s pampers veľmi spokojní takže kúp z každého menší balík a skúšaj - možno práve Vám nesadnú ani jedny a budeš kupovať inú značku 😉

luciferova
9. jún 2013

Urcite nie, su neporovnatelne!

linda20111
22. sep 2013

Pampers a Babylove sa nedaju porovnavat!!!! Su uplne rozdielne, Babylove su podobne ako tie plienky z Lidla. Nam najviac vyhovuju Pampers Active Baby, samozrejme mohli by byt lacnejsie 🙂 🙂 🙂 Zo zaciatku sme pouzivali Pampers Premium Care, tie boli este lepsie ale aj velmi drahe.. Na Active Baby je aspon sem tam nejaka akcia tak vtedy ich zvyknem nakupit vacsie mnozstvo. Babylove som vyskusala len nedavno, hned prvu plienku mi po necelych 2hodinach precikal. Druha detto.. takze ich menim castejsie, ked miniem cele balenie nove uz nekupim. Na noc davam Pampers Active Baby.

jamabe
22. sep 2013

Každému vyhovuje niečo iné... a hlavne dieťatku 🙂 Ja som s Babylove maximálne spokojná, mne sa napríklad pri pamperskách stávalo, že ráno boli na povrchu vlhké, dokonca navlhlo aj pyžamko. Niežeby pretiekli, ale len tak jemne presakovali... a to som počula už aj od iných...

eliz188
22. sep 2013

Linda mám rovnakú skúsenosť navyše mi malý dostal pleseň n ☹a vajko ☹

alibabaa
22. sep 2013

kazdemu babatku vyhovuje cosi ine. nasa mala hned prvu babylove precikala a aj sa odtrhol ten lepiaci pasik... a po tej jednej plienke bola hned aj vyhadzana na zadocku... pouzivame pampers od narodenia a ziadny problem. iba trosku smrdia ale s tym tazko cosi urobim...

danula1238
22. sep 2013

Ja som spokojná z Babylove, pampersky malý precikal, pyžamko mal po nich vlhké. Ale každému vyhovuje niečo iné. Švagriná je spokojná s pamperskami.

hcdaduska
22. sep 2013

aj my sme vyskúšali oboje plienky,ale na Babylovky nedám dopustiť.pri používaní pampersiek nám každá jedna pretiekla,pri Babylovkách sa nám to ešte nestalo a to ich používame už dva roky,podla mna sú lepšie Babylovky 🙂

marianka3
22. sep 2013

My sme do pôrodnice brali Pampers premium care, potom som používala pampers active baby do cca 6. mes. - boli sme spokojný. Ale vyskúšali sme aj Pampers sleep & play no tie sú otrasné sú strašne naparfumované, hnusné...už by som ich nikdy nekúpila. No a od 6. mesiacov používame Babylove z DM, som s nimi nadmieru spokojná a už by som nemenila 😉

bebsi
3. aug 2014

kúpila som baby love plienky a každý deň v duchu nadávam. S pampers premium care sa nedajú porovnat.

matafen
3. aug 2014

Babylove sa s Pamperskami nedaju porovnat - Babylove su ovela lepsie 😉 Dcere sa vdaka Pamperskam zhorsil atopicky ekzem, akonahle sme nabehli sa Babylove, bolo po probleme.

lucinka2811
3. aug 2014

Moja pampersky totalne prepisala cela mokra bola rano aj ona aj postel..a babylove si neviem vynachvalit 🙂

beep
3. aug 2014

Babylove sú top. Tiež pampersky vždy precikal newiem si vynachváliť a za tu cenu! Perfis 🙂

mirip
3. aug 2014

nie sú porovnateľné sú lepšie ako pampersky

rainbow0508
3. aug 2014

Pampers su nanic plienky. Sice znackove a vychvalovane, ale malo save, malo elasticke. Odkedy sme objavili babylove, nedame na ne dopustit a ine nekupujeme. 🙂

veronika267
3. aug 2014

Pampersky sme pouzivali chvilu. Casto sa precikal, hlavne v noci. S Babylove som bola nadmieru spokojna. Kvalita super. Sedeli mu ako uliate. Nevravim ze sa nestalo precikanie. Ale to asi pri hocakej znacke. A cena za krabicu plienok je skvela. A ked mate DM kartu a dost bodikov na nej pouzijete 25%zlavu a mate ich este lacnejsie. Pri druhom budem kupovat iba Babylove 🙂

katy83
3. aug 2014

my sme uz skusili vsetko mozne, dokonca sme mali problemy so zapareninami a boli sme s tym aj u dr a ta nam povedala, ze mame zmenit plienky...ze vraj len nie pampersky, ze su to najhorsie plienky, my pouzivame babylove a nam velmi vyhovuju 😉 ine uz ani nechcem
okrem ineho mne pampersky dost smrdia ..

lauricka
3. aug 2014

pampers sa nam neosvedcili a ani nas neoslovili, najradsej mame babylove 🙂. A okrem toho, babylove mavaju na noc doteraz, celu dobu, maju 2 a tristvrte roka a nepretekali im ani za celu noc.