Sú kvalitné topánky Lupilu?

janka1011
15. sep 2012

Mamičky, poraďte mi, či sa mi oplatí kúpiť detské topánočky na zimu zn. Lupilu z Lidlu. Sú kvalitné a nepremokavé?Ako ste s nimi spokojní?

sisaha
15. sep 2012

my sme mali a uplne v pohode. Dobra cena, aj kvalita.

zigzag
15. sep 2012

g

majolenka11
15. sep 2012

my sme tiež mali a super 😉

daniela242
15. sep 2012

My sme mali čižmičky minulú zimu a boli v pohode, nepremokli ani v snehu, ak budú podobné aj túto zimu kúpim ešte raz 🙂

78lenka
15. sep 2012

super

flopo
15. sep 2012

my sme tiez mali aj topanocky a nie jedny z Lidla zn.Lupilu a su velmi dobrej kvality aj veci od tade 🙂

sampo
15. sep 2012

podla mna za tu cenu urcite 🙂 my sme tiez jedny mali.. akoze so superfitmi sa to porovnavat sice neda, ale to ani ta cena 😀 a inak veci lupilu mam fakt rada, su skoro neznicitelne 🙂

xenicka13
15. sep 2012

cizmy sme mali, boli dobre, kupim zas

janaalzbeta
15. sep 2012

no poznám mamky čo sú spokojné 🙂 .................no mi používame ortopedické nie že by sme si ich mohli dovoliť. No pre dosť nedonosené deti lekári neurológovia odporúčajú len ortopedickú obuv ☹ .............No sú dosť finančne náročné ☹ ☹ ☹ ..............

aspinka
15. sep 2012

tiez som sa im spociatku vyhybala neskor sme skusili cizmy a super potom sandale a tiez dobre dokonca prekonali sandale od Batu ktore nam vydrzali len mesiac 🙄

poleva
16. sep 2012

asi taká kvalita ako celý lidl 😒
jednoznačne do detskej obuvi sa oplatí investovať

tilly24
16. sep 2012

moja skusenost, nie su, mozno kvalita ano ale velkost , tvar nic nevyhovuje, dcera mala od nich tenisky a vecne zakopavala.

karamel
16. sep 2012

my sme mali teraz cez leto sandale z Lidla a boli vynikajuce 🙂

stanislavao
16. sep 2012

urcite nie. ked detske topanky, tak naozaj kvalitne, elefanten su super makucke, alebo protetika su kvalitne kozene. lidl topanky su podla mna nieco, ako od cinana.

tatmamina
16. sep 2012

podľa mna veci z lidlu su dobré či tričká, pančušky, vetrovky - čo sa týka kvality aj ceny; topánky som sa obávala kúpiť, ale mali sme minulú zimu snehulky a boli ozaj dobré, teplučké, nosili sme ich celú zimu a nebolo to na nich ani vidieť, za tú cenu dobrá kvalita, ale každá máme iný názor 😀

ivett1
24. sep 2012

no, aj ja som bola spokojná s čižmičkami, ktoré sme tam minulú zimu kúpili... tiež som mala obavy, aká je to kvalita...hoci s vecami od nich som nadmieru spokojná ...hlavne tričká, pyžamká, súpravičky - výborná kvalita a dobrá cena...aj tie čižmičky sú kvalitné a dobre prepracované... neviem, ale s "čínou" by som to neporovnávala... asi treba vziať do úvahy, že predsa len Lidl patrí medzi nemecké obchodné reťazce... 😅...takže aj výrobky, ktoré ponúka sú možno o "chlp" lepšie ako tie u číňana😉

meg_junova
22. aug 2014

Ja som s niektorymi vecami s pokojna, s inymi zase nie 🙂 Ponosky su niekedy umeliny, ale zase tricka a spodare, kratase su super.. takze tvarovo nic moc, ale kvalitne su usite a hodne vydrzia. Co sa topanok tyka, tiez si myslim, ze su umele (co sa za tu cenu aj da cakat), ale zase drzia.. 🙂

miku1
22. aug 2014

V Lidli nakupujem veľmi často, jediné s čím som nebola spokojná sú pančušky, inak oblečenie a aj botasky, sandálky, gumáky boli fajn 🙂 My máme len dobré skúsenosti.

exupery
22. aug 2014

Co sa tyka oblecenia super,nakupujem aj pre deti aj pre nas,topanky,cizmy-moja mala neobula nie su na siroku nohu s vysokym nartom-teda aspon cizmy a gumaky,ja mam sandale sportove a super sa v nich chodi-zrovnatelne s karrimor,ja som spokojna

aadusik
8. sep 2015

Mali sme snehule z lidla, maly uch nosil celu zimu a spicky neodrane. Uplne super. Teraz cakam kedy budu zase. Lebo potrrbujeme o cislo vacsie.

zuzinabila
25. máj 2018

@stanislavao my sme mali z protetiky par krat,ale su strasne tvrde a neohybne,ako lyzoarky.mam rada maksietopanocky pre deti a lahsie

aadusik
27. máj 2018

Ja som s lidla s topankami nie moc spokojna. Po par dnoxh nosenia, vrch topanky sa zacal supat...ale inak co sa tyka nosenia su super.nikdy mi ich nezoslapal

m2612
27. máj 2018

@aadusik Som zdravotnik a jedine ortopedicke,na tom sa neda setrit su drahe ,vyslovene sa da kupit v lekarni ked maju zlavy aj za fajn cenu.

77susana
24. okt 2018

@aadusik podobne sme aj my na tom, po 2 dňoch chodenia sa vrch čižmy začal supat, škoda výhodených peňazí ☹, kvalita nič moc ☹. A to ich ešte dcérka nemala obuté v škôlke. Radšej si priplatim a vydržia mi celu zimu. Tieto už vyzerajú do koša.Som sklamaná a nahnevaná.

rora
24. okt 2018

vyhybala som sa obuvi z Lidla lebo som si myslela ze je to cele zle,ale tento rok som vyskusala v lete sandale (take ze na zahradu na znicenie za par €) a teda celkom ma prekvapili, nohu neotlacili a dobre sa v nich synovi (2 a pol.r.) chodilo. Tak som teraz vyskusala kupit aj zimne cizmy, pretoze este sa zima ani nezacala a uz zlikvidoval komplet odranim na odrazadle jedny prechodne topanky a načal na spickach uz druhe take teplejsie co som myslela ze bude nosit ked sa viac ochladi, takze mat v zalohe aj lacne topanky ktore su fajn je pre nas len vyhoda. Samozrejme ze dokupim este aj jedny kvalitnejsie, no pre deti co su "likvidátori" topanok to urcite postaci, pretoze si neviem predstavit ze by zlikvidoval za jedno obdobie trojo topanok za cca 120€... pardon, ale nie kazdy si to moze dovolit :-/ a som rada ze som nasla aj takuto alternativu

zuzinabila
24. okt 2018

@77susana a prečo to nejdete reklamovať? V Lidli vám vrátia peniaze aj na počkanie ,keď sa tak rýchlo znicili

77susana
24. okt 2018

@zuzinabila boli kupované v lete, ako vo výpredaji, takže sú v záruke, bojím sa ze ma vysmeju že sú okopane a tým pádom sa začala koženka olupovat. Mali sme ich obuté akurát k lekárke a potom na kontrole. Takže skoro nenosene. Skúsim to môžem s reklamáciou. 🙂 Ma niekto skúsenosti ci uznali takúto reklamáciu ako v našom prípade? Ďakujem za každú odpoveď. 😉

zuzinabila
24. okt 2018

@77susana ja nemám problém topánky reklamovať,aj keď majú 1 a 3/4 roka a začnú sa rozpadavat.v niektorých reťazcoch mi rovno na pockanie vrátia peniaze.ja teda reklamujem tovar dosť často,nemám s tým najmenší problém.ked berú také peniaze,musia poskytnúť aj kvalitu