Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Topánky na kolieskach. Aký je váš názor na ne?

lenocka23
7. jún 2008

Ahojte babeny..
Len by som sa chcela spytat na Vas nazor na topanky s kolieskami pod patou... Par krat som videla akym sposobom v tom deti chodia a zda sa mi to divne... teda to naslapovanie...
Co vy na to..? predpokladam, ze mnohe z Vas detom neodolali a maju ich doma... (nastastie ze moj syn je este maly na to, aby ich chcel.. 😀 )
Dakujem za nazory.. 🙂

emjee
7. jún 2008

priznam sa, ja som ich este nevidela, len obcas zazriem ako sa v hypermarkete niekto rychlo presuva, tak kukam jak puk, ze ma topanky s koleckami 😀

lenocka23
autor
7. jún 2008

ja tak isto... aj som uvazovala pre seba.. ale asi je to fakt len modna vlna co Ti znici nohy... ale mozno sa mylim... 😀

julova
7. jún 2008

ja neviem - ja by som to dietatu nekupila - zdaju sa mi byt dost nebezpecne...hlupo naslapne, alebo sa nejak smykne a moze si ublizit...

lyongirl
7. jún 2008

ja som to videla minule na jednej puberťáčke a páčilo sa mi to. Neviem, či je to bezpečné, alebo ako, ale aj puberťáci musia mať niečo IN... 😉 , aby sa trochu odlíšili a pomachrovali 😀

maruschka
7. jún 2008

http://www.heelys.sk/index.php?page=co-je-to-he...

mne sa to zdá byť super..ale fakt iba do hypermarketov,nákupných centier,kde je tip-top podlaha...Tie koliečka sú príliš malé na to,aby chodili po zlom teréne..
A ešte.Ak náhodou dieťa nie je ešte zdatné vo vození sa na nich,tak môže pekne zadĺžiť rodičov,ak v nejakom obchode náhodou padne a strhne tovar so sebou na zem...Aj to som už videla.. 😒

julia225
7. jún 2008

my sme to mali s desinkinym ockom v uk uz minuly rok, sme sa vyblbli ako male deti, je to super, ale je na tom aj dost velka nehodovost, ja som si rozbila hlavu a ked som prisla k dr sa ma opytal, dufam ze nemate topanky s kolieskami 😅 😀 a ja ze mam...sme sa sikali jak kone... no a my sme byvali pri letisku, dost casto sme tam chodili s malou do detskeho centra a vacsinou sme ju tam nehali a my sme sa saleli po halach... 😀
joj super casy... 😢
😀 😀 😀

bianca
7. jún 2008

ja uz som videla par fakt hnusnych zlomenin ludi co topanky mali i tych ktr.zrazili

karolinkafe
7. jún 2008

Mne sa to tiez vidi trochu nebezpecne 🙄 ale aj tak si myslim, ze je to skor pre pubertakov 😅 ja by som si teda pre seba tieto topanky urcite nekupila 😕 😅

ella1
7. jún 2008

manžel to kúpil dcére v uk,za super cenu,oproti našim.ale kedže ona je športový antitalent(zo športov vie jedine plávať),tak ich mala raz asi 5 minút a dosť.
ja by som to asi nekúpila,raz bolo v telke dievča,čo si na tom zlomilo nohu.

bibula
7. jún 2008

ja som to akurat dnes videla-dve kocky na tom,no parada,na chodniku sa korculovali a zrazu ako isli ku prechodu sup a koliecka boli fuc a normalne utekali,len som cumela.cumela a obdivovala.
dcera ma 12 r.zatial ich nechce,stacia jej onlinky-tie ovlada skvele,jazdi na nich od 5 rokov. 🙂

sasenka
7. jún 2008

mojej dcere - strašnej športovkyni - sa to tiež pači, ale stoja 3000,- a ine sa kupiť nedaju, robí to iba jediná firma, maju na to licenciu... a to kym jej noha rastie tempom jedno číslo za sezonu absolutne nehrozí 😕 .
Ale aj mne sa zda, že na tom decká čudne našľapujú 😒

adinka3
8. jún 2008

sasenka, ja mám 10 ročného syna, veľmi ich chcel, tak sme ich kúpili.... a úspešne ležia v skrinke. Nekúpiš?

miriamkac
8. jún 2008

Ja pridam len takyto prispevok: obcas pozeram relaciu 112 v telke a tam ukazovali velmi komplikovanu zlomeninu 12 rocneho dievcatka v skole, ktora nezvladle tieto topanky, myslim, ze vyhodit 3000,- sk za zlomeny krk deti, by som si to rozmyslela 😒

sasenka
8. jún 2008

😀

adinka3
8. jún 2008

ja som to tieť pozerala v telke. Ale netreba hneď myslieť na to najhoršie. A nedala som za ne 3000,- , takže ak by mal naozaj niekto záujem, môžme sa dohodnúť. Mal ich na nohách 3x. 🙂 Seriózne.

miriamkac
8. jún 2008

sasenka ja neviem, co ti je smiesne ?! 😝

sasenka
8. jún 2008

jáj, to nepatrilo na tvoj príspevok, ale na Adinkin, nejako sme tu museli byť naraz a tvoj príspevok "skočil" medz tie naše 😲 .
No Adinka napíš mi ake to je číslo a kolko by si chcela do sukr. správa, a spytam sa dcerky, tak by som ti dala vedieť 😉
Miriam, to fakt je smola. No ale ja by som v tom malu napr. do školy neposlala, bohvie čo v tom robila, či sa nechcela ukázať pred kamošmi, neviem, ja som to v TV nevidela.

jesika26
8. jún 2008

no ja keby som mala ..nást rokov, tak ich určite mám doma, velmi sa mi to páči 😀

pacna
8. jún 2008

mne o nich asi pred rokom hovoril muz videl ich v Prahe,potom som ich videla u nas a bolo to teda super každa jedna hlava sa otočila. a hlavne babky tie nechapali ako sa ten človek pohybuje 😀 😀 😀 😀

u nas su neni cesty na ne tak dcera ich mat nebude. 😉

danulka2
8. jún 2008

prave dnes dcera zacala, ze ci jej ich kupime za vysvecko. Ak bude bobre, tak ich dostane / dobre bude, takze budu aj topanky/

adusa
9. jún 2008

Baby ze 3000 sk, no ja cumim 😕 , snad sa uplne zblaznili pytat take nehorazne peniaze od ludi 😠 . Asi maju z toho dobry biznis 🤐 . Tu som ich dnes videla vo Walmarte ( asi nie az take kvalitne 😒 ) za $16 a aj tu su napr za $34 v sale
http://www.amazon.com/dp/B000LICIMO/ref=nosim/?...

liana
9. jún 2008

baby, moja čerstvá skúsenosť, v sobotu som sa v hypermarkete zrazila s jedným dievčiskom, čo to napasovalo rovno na mňa a ani sa jej neunúvalo zabrzdiť. takže som skončila medzi regálom a ona si veselo trielila po celom obchode. Podotýkam že mala asi tak 8-9 rokov. Ani mu ani bu, ale hlavne že mala takéto topánky. Takže ja som z praktických dôvodov proti.

justina
9. jún 2008

Cauko,
moja Mirka po nich velmi tuzila, tak sme sa jej na ne na meniny vyskladali v ramci rodiny. Fakt su neumerne drahe.
Co sa tyka urazov - no ano, je tu zvysene riziko, ale to je aj pri bicyklovani, plavani, lyzovani, korculovani...
nerozumiem tomu, ze v nich do teba niekto vrazil, na heelysoch sa nevyvinie taka rychlost ako napr. na korculiach, Mirka v nich chodi rychlostou poklusu. Asi zalezi na konkretnom decku, ci je naucene na to, ze okrem neho su na svete aj ini ludia 😉
Tie kolieska sa daju aj vybrat, diera po nich sa zaplacne vyberacim kusom podrazky.
Raz som si ich vyskusala, ale neslo mi to, vooobec 🙂 Skusal ich aj svagor (musel pokrcit prsty) a tomu to islo. tak neviem, kde je chyba 😀
Adusa, tak to je klasika, ze u nas je vsetko predrazene. Muz si napriklad nedavno kupil varic (taky ten odolny aj na zimne horske tury), u nas vraj stoji 5-6 tisic a z USA mu ho poslali za cca 2.500 aj s postovnym balnym 😒

sasenka
9. jún 2008

Adusa, tak to potom je falzifikát, aj u nas sa to objavilo, a museli to stiahnuť, lebo JEDINÁ firma ma na to patent, takže všetky ostatné su priemyselná krádež, nesmie sa to ani vyrábať ani predávať 😖

adusa
9. jún 2008

Sasenka to je tu vychytena znacka na tie topanky, len sa to sanzia pravdepodobne dopredat a na trh daju novu kolekciu, ale aj tak nove kupit max. za $100.

zuzitka
12. jún 2008

v auparku v obchode SCARLET ich maju /vedla nay-elektro/ - znacky heelys a skaterunner
cena od 2800sk vyssie 😉

eros
12. jún 2008

cez MMB su aj lacnejsie ja som zohnala segre za 2100 + postovne 😉
je to haluz,ale ja by som sa asi na nich zabila 😀

malaskoricka
13. jún 2008

je to zabavne🙂 ja take chceem 🙂

zuzitka
16. jún 2008

skorica ... tak si to kup 😉 sestra povedala ze to je sranda 😀

nitka
16. jún 2008

baby ja som si kuk video a asi som sprosta ale to sa ako da na tom jazdit ked su kolieskaiba vzadu? 😅 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli