Topánky pre dieťa

sandra49
8. okt 2023

Ahojte baby. Kúpili by ste dieťaťu topanky v Sinsay? 4 ročná dcérka potrebuje jesenne cizmicky aj nejaké kotnikove tenisky. Doteraz som jej kupovala dd step, protetika, Adidas, alebo v ccc lasocki. Mala uz aj z deichmanu tie cup cakes. Akože v tych obuvach tie lacnejšie topanky co niesu kožené ako neli blu, cup cakes atď sú asi rovnaké ako keď človek kúpi v h&mku, zare, sinsay ? Ja neviem.. doteraz som malej kupovala kožené a teda väčšinou vyššie spomenuté značky. Ale viem, ze deti nosia aj lacnejsie topanky. Je to ok? Toto riešim vždy keď malej idem na sezónu kúpiť topanky 🙈 vzdy si vyberám kvalitnejšie ale zničí ich asi rovnako ako lacnejsie. S nohou to robí neviem čo.. Keď sú lacné topanky take zle tak prečo to mamičky deťom kupujú keď to vedia. Momentalne je taka ponuka vyssie spomenutych kvalitnych znaciek ze si neviem vybrat, lebo sa mi ziadne nepacia. Z tych lacnych by som jej kupila aj 5tore🤣Aký máte na toto názor? Dakujem 🙂

pribinak
8. okt 2023

@sandra49 nie nekúpila by som. Proste kupujem kvalitu. Vzhľad nie je až taký dôležitý. Dôležitá je kvalita

Zas tie značky čo si vymenovala nestoja majland, je to taký priemer. Proste nohy si zaslúžia kvalitu

andy57
8. okt 2023

kupila som zo sinsay, ale darmo krasne, ked ich nechce dcera ani obut, proste jej nesadnu dobre, stale z nich vyslapuje, aj ked cislo sedi. Proste u nas dd step a protetika od kedy chodi, tie sa jej stale pacia, vzdy si nejake vyberie. Jedine co som kupial v tescu su crocsy, tak tie ma odtial. Ale este aj sandalky kupujem protetika, a do školky su jej dobre z deichmannu take ohybne.

len_nig
8. okt 2023

Nekúpila by som ani ja. Ani sebe tam nekúpim 🤷🏻‍♀️ nie je to pohodlné

sapetka
8. okt 2023

Ja detom kupujem kvalitne topanky ktore drzia klenbu. Su sice drahe ale nemala by som srdce kupit synovi s plochou nohou nejake lacne topanky zo sinsay a pod v ktorych by chodil rozcaptane.. a ine mami preco kupuju? Lebo bohuzial bud im to je jedno a neriesia alebo nie kazdy si moze dovolit kupit dietatu topanky za 80€

ailiba
8. okt 2023

@sandra49 ja urcite nie, nechcem svojim detom pokazit nohy, podla mna su topanky vec zdravia. Ja kupujem drahe topanky. Pre starsieho Froddo a mladsiemu Jonapp. Na ich typ nohy...a do 6 rokov urcite aj budem. Je to jedna z mala veci, do ktorych fakt investujem.

skeblicka77
8. okt 2023

Ja mám jedny tenisky zo sinsay pre seba a sú hnusné, tlačia,farbia 😱. No nikdy viac. Pre deti tam nekupujem, akurát včera som kupovala protetiku, veď sa dajú kúpiť 30-40 e, tie sinsay stoja koľko 15-20? To pre deti na jeseň, či zimu určite nie. Možno by som zvážila na leto na odrážadlo, ale to tiež nie som úplne istá

danyelia
8. okt 2023

Ahoj, ja by som v Sinsay topánky kľudne kúpila, niekoľko párov z toho obchodu sme už mali, rovnako aj z Pepca, Deichmanu, Slovobuv, Protetika, Nike, Adidas, Shein...mne ani tak nezáleží na značke, ale aby boli pohodlné, aby sa mne či deťom páčili a áno, aby boli aj relatívne kvalitné, no dcéra teraz okopala a ,,zodrela,, Nike za 130 €, tak isto ako zničila botasky z Pepca za 15 €, takže na toto si vôbec nepotrpím. Synovi sme chceli kúpiť pekné Adidasky do škôlky, no on si vybral úplne neznámu značku botasiek za pár eur, druhý syn si kupuje topánky najradšej zo Sheinu a sú super, mne sa zapáčili botasky za 19 € a sú pohodlnejšie ako drahé Fila, ktoré mi po mesiaci orezali päty do krvi 🤷‍♀️ Takže žiadne predsudky v tomto nemám, veď kúp za pár eur čo sa Ti páči a uvidíš, aj tak sa to všetko šije v Číne 😁

slavaf
8. okt 2023

U nás len Protetika D.D. Step a vždy nové, nikdy nie nosené. Iné veci kupujem aj v bazári sekáči, ale topánky nikdy nie. Napriek tomu, že sú drahé a kvôli rastu nohy vydržia niekedy iba 1 sezónu...

20erika07
8. okt 2023

Nohy nas nesú cely zivot. Je jedno aka znacka neznacka, minule som dcerke kupila sice drahšie aj znackove topanky,krasne aj na klenbu ok, no po jednom dni v skole ich uz nechce lebo jej nie su pohodlne a jazyk sa cudne zošuchne tak ze jej omína malíček , pri skusani sa to nedalo poznat, az ked v nich pobehala po terene.
Tiez nemozem minat majland na drahe topanky, pocitam s tym vacsinou dopredu, radsej si sebe odopriem na nejaky cas. Tiez mam kamosku ,ktorá je nezamestnana ale jej dieta proste musi mat kvalitnú obuv aj keby ona mama nemala co jest. A kvalita vacsinou znamena vyssia suma bohuzial, ale toto su veci na ktorych sa nemusi vyplatit šetriť.

nevenka
8. okt 2023

@sandra49 ja som kupila tenisky, na ihrisko, na znicenie, do zahrady. Aj do skolky ponosili. Ak z Lidla mali. A jedny poriadnejsie na vlhke pocasie, takto na jesen, do kostola. Aj sebe kupujem napriklad v Lidli, ak su sirsie, lebo mam 35 cislo, ale siroku nohu.
V CCC som takmer 3 rocnemu kupila tenisky za 9 eur, nic ine nechce nosit. Uzasne su.

nevenka
8. okt 2023

@danyelia ja idem skusit barefoot z Ciny, nebude to koza, to je mi jasne, ale maju sirku az 9,6 cm pri velkosti 35-36, co ja potrebujem 10 cm!...Ak budu isto pododlnejsie, ako akekolek drahe na SK, so sirkou 8,4 cm. Dcerka ma teraz DD Step 36 a mna tlacia na sirku 😬. A obidvom synom su DD Step siroke, lieta im v tom noha, tak kupujeme Lasocki vacsinou a niektore aj z bazaru. Vsak vidim, ze boli raz-dvakrat obute, tak to sa fakt nemoze nic stat a zvlast pri vacsom dietati. A kupila som aj v cinskom obchode botasky do piesku, kym boli mensi.

nevenka
8. okt 2023

@andy57 tak pozri, dcera moze DD Step kompromis, syn ani jeden nie, lebo v tom capcu, noha im lieta v tom. Im sedia Lasocki. Kym bol starsi syn mensi, tak nosil vyhradne Richter, teraz som lupila natesena z bazaru s visackou a tlacia ho. Takze to sa casom moze aj menit.

54tinka54
8. okt 2023

@sandra49 ja by som obuv zo Sinsay tak malej nekúpila, predsa tá nôžka ešte rastie, vyvíja sa…

sandra49
autor
8. okt 2023

@pribinak mne záleží aj na tom aby sa jej hodili aspoň k bundam, základné farby, proste pekná topanocka, zatiaľ som vždy nasla. Nie nestoja tieto majland, je to taky priemer a kvalitou a asi aj pohodlnostou sú pre malú fajn. Takže nejdem sa hrnut do 80€ froddo.
@andy57 no keď si sama povie ze nesedia, tak nieje o com. Mala sa cíti fajn v tych co som vymenovala. Teraz už dlho nosi aj skechers také svietiace, ale kvalita veľmi zla😅 no topánka je asi pohodlná. Moja mala teraz sandale primigi tie boli super, bibi tie sú mega široké, moc ich nenosila a lasocki. Crocsy mame originál ale u našich ma z deichmanu a sú okej. Papucky do škôlky a na doma len rak kupujem od začiatku. Ešte sme mali zimne gumaky bungaard barefood a tie boli super. Aj enfant sme mali ale zdajú sa mi veľmi úzke.
@len_nig ani ja si v takýchto obchodoch nekupujem. Mam 2 botasky geox a prechodné zimne z deichmanu, síce nie koža, ale pri skúšaní mi ovela lepšie sedeli ako podobne kožené.
@sapetka tak 80€ je aj pre mňa dosť, ale tie alternatívy vyššie spomenuté sú okej, o polovicu menej stoja.
@skeblicka77 toto sa mi stalo s topánkami od cinana kedy dávnejšie keď som si také ešte kupovala..nemohla som ísť v teniskách na prechádzku lebo ma stipala zo spodu noha 🙈 katastrofa 😅
@slavaf ja tiež kupujem topanky len nové, max s vysackou z bazáru.
@54tinka54 hej rastie a vyvija sa, preto som na vazkach, niesim s tým nejako stotoznena ze jej tam budem kupovať obuv ale pozrela som si ponuku aj tam lebo viem ze deti nosia topanky aj z takých obchodov. Zatiaľ ma nohu okej ale nechcem jej uskodit zle urobenou a netestovanou topankou. Raz sme niekde riešili obuv z nextu, lebo som sa na to pýtala, a vraveli ze kvalita aj cena okej ale ze tie topanky sú tvrdé a nepoddajne..

sapetka
9. okt 2023

@sandra49 je to dost nevravim ze nie ale co neurobi rodic pre dieta. A to este dcerke idem na zimu kupit a pozerala som ze stoja 74€

sandra49
autor
9. okt 2023

@sapetka sak samozrejme, každý si musí zvážiť svoje finančné možnosti. Ja som práve objednala. Dd step alternatívu a majú fosforujucu podrazku takže mala sa bude tešiť a možnože jej budú dobré aj na skorú chladnú jar. Niesu vizuálne pre mňa najprijatelnejsie ale nevadí, dúfam ze ich bude chcieť nosit aj keď sú tmavomodré 😅

ninah1486
17. feb 2024

ahoj, ja nie...ale ja by som tam ani sebe nekupila topanky, detom ja zvyknemkupovat cez detskaobuv.sk