V čom má spať novorodenec?

erienka
10. jún 2013

Co mam obliect novorodencovi na noc? Zatial som svoju malu nechavala spat v kosielke, dupackach a kabatiku, zabalila do perinky. Mam vsak kupeny aj spaci vak. Ak pouzijem spaci vak, co je mam pod neho obliect? Dakujem

mia6012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loknicka
6. nov 2013

ahoj - my sme mali aj spacie vaky a mala pri zaspavani vzdy zurila tak som ju len musela len poviazat do perinky. ale urcite ti staci bodynko a dupacky... 🙂 pekne spinkanie prajeme

marianka3
6. nov 2013

my sme októbrový, malý spával v zavinovačke, pokiaľ sa do nej zmestil a cítil sa v nej pohodlne, neskôr v spacom vaku...

teodorko2013
1. dec 2013

Ja mám synčeka narodeného v júni.Ja som ho obliekala tenučká košielka,tenučky kabátik,tenučke ponožtičky tenučké bodiky a od bruška až po nožičky som ho obalila do bavlnenej plienočky každú nožičku zvlášt a do zavinačky.
Neskôršie som mu obliekala tenučku košielku.tenučke ponožtičky a overalik alebo mám ešte pyžamkové tenučké šatečky a
dolú sa zaviazujú na šnúrečku vyzerá v nej ako malinký klokanik.Zabalila do zavinovačky a prespinkal mi celú noc.
Ráno sa zobudil nebol ani spotený,ani prehriatý mal normálnu teplotku.Keď dieťatko prespí celú noc a nezobudí sa spotené vtedy je najlepšie oblečené aj sa dobré cíti.Všetko však závisí aj od teplotky v izbe.