V ktorých e-shopoch nakupujete detské oblečko?

ssussie
10. aug 2012

Ahojte vsetky zienky. Predpokladam ze uz to tu bolo, ale som tu nova a napochytro to tu neviem najst: Chcela by som vediet kde mam kupovat na nete detske (nove) vecicky. Mame mesacneho drobceka a coskoro pride jesen a tie detske handricky su v kamennych obchodoch uzasne drahe nehovoriac o tom ze od drobceka sa na dlho nemozem vzdialit 🙂 Mnohokrat vidim ako zienky pisu ze na nete kupili oblecenie za par supov, tak aj ja by som chceeela 🙂 Dakujem za rady!

marcellka32
10. aug 2012

@ssussie záleží čo mu obliekas,my kupujeme scamp tak je aj www.stránka.

kristina.mihalovicov
10. aug 2012

Ahoj, ja nakupujem tu na koníku a na Mimibazare, kde sú všetky obchodíky. 😉

ssussie
autor
10. aug 2012

aha idem kuknut rychlo kym poklad spinka ... manzel sa snazil nakupovat v obchodoch ale minule mi doniesol overalik na spanie ktory je snad na dvojrocne babo 🙂

ssussie
autor
10. aug 2012

marcelka - chcela by som take daco na jesen zimu - teplejsie teplaky mikiny bundicku overalik a tak
ristinka - vyzeram ako blbec ale ako tu na koniku vysortujem len nove vecicky - nenosene? nie ze by som bola navela ale kym je drobcek este malicky chcem mu kupovat radsej nove veci neskor hoc aj zo sekacu 🙂

anaxamon
10. aug 2012

ja uz nakupujem len cez anglicke shopy, na slovensku su ceny velmi vysoke a vyber je biedny☹ alebo mozno vyber aj je ale kvalita nezodpoveda cene

anaxamon
10. aug 2012

@ssussie daj si do vyhladavania slovicko nenosene alebo si daj visackou, najde ti nove vecicky, a osobne ti poradim,r adsej teraz kupuj veci hoc aj po druhych detoch lebo teraz ti velmmi rychlo rastie a tie veci su ozaj nenosene alebo len minimalne, ja som do 68 velkost kupovala vsetko z druhej ruky, potom to oblecenie zacalo byt uz nejake rychlos a sa deruce, dierave a pod. takze od velkosti 74 dcerka nosi uz len nove vecicky

lucky14
10. aug 2012

@anaxamon Ahoj. A cez ake anglicke nakupujes ak sa smiem spytat? Ake platis zvacsa postovne? Dakujem.

anaxamon
10. aug 2012

@lucky14 cez rozne, moja srdcovka je HM, nakupujem aj matalan, aj georg, aj next aj mothercare aj sportsdirect, kupujem tam aj pre nas s muzom nie len pre dcerku, postovne sa da, lebo sa snazim mat vzdy niekolko dalsich diecat k sebe aby sme si podelili postovne, vychadza to na 5€

ejuska79
10. aug 2012

hm, next, carters...

lucky14
10. aug 2012

@anaxamon No ja som zatial objednavala len cez sportsdirect a postovne bolo 15libier tak len preto sa pytam. Dakujem.

anaxamon
10. aug 2012

@lucky14 hej ten posiela aj na svk ale napr. adams.co.uk posiela zdarma na svk

lucky14
10. aug 2012

@anaxamon Super. Dobre vediet. Dakujem.

janapavlu
10. aug 2012

@anaxamon Ahoj, pozrela som ten adams.co.uk. Možem sa spytať, v akej mene sa plati? Ak teda kupuješ cez tuto stranku. Lebo ceny su uvedene v librach. Vieš aj poradiť, či treba byť zaregistrovany a ako sa plati za tovar? Diky za info. Ja som zatiaľ nakupovala len na mimibazare a tu na mk, ale tiež sa mi tie ceny už zdaju byť prehnane.

anaxamon
10. aug 2012

@janapavlu ahoj ja som tam este nenakupovala, takze detaily neviem ale zruba takto, urcite sa treba registrovat, platis v librach ale ked pouzivas kreditnu kartu oni ti to stiahnu samozrejme v eurach a prerataju dennym kurzom.

ssussie
autor
10. aug 2012

Jej diki za typy. Aj ja som skor za UK. Na sportsdirecte sa obliekame cela rodina uz hadam pat rokov len detske veci su tam super az od toho 1 roka. Idem pozriet ten adams.

monko28
11. aug 2012

@anaxamon ahoj velmi si ma potešila aj moja srdcovka je H&M , napísala by si mi z ktorej stránky objednávaš? budem velmi rada a dakujem ti pa

anaxamon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monko28
11. aug 2012

@anaxamon dakujem ti velmi pekne a možem sa spýtať kolko je tam poštovné, vieš ja som ešte minulý rok objednávala cez rakúsku stránku a oni mi odpísali mailom že na SK neposielajú, toto je odkial, z akého štátu díky moc hned idem pozriet a dakujem za odpoved pa

anaxamon
11. aug 2012

@monko28 to je anglicka a ani oni neposielaju na slovensko, bohuzial

ssussie
autor
11. aug 2012

No prave som to aj ja zistila. Kurna to fakt je taky problem obliect dojca pekne za ar centov ?! Najviac ma zaraza ze u nas v KE je len babetkovo, maderna - drahe, chaoticke a vyrabovane HM, no nebyt Tesca nevies drobca obliect.

frejka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipinkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivetka2
14. jan 2013

@ssussie jemine, to mi napisal niekto z duse:o)

17miruska17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stansn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunny170
15. jan 2013

no my sme zatial nakupovali v maderne, babetkove a v takych malych galanterkach v dargove a HMtescu. ked si dobre precitas etikedy ci z Tesca, ci z HM, vsetky vyrobky mas vyrobene v Cine. to mozes ist rovno do cinaka v dargove a nakupit za lacny peniaz krasne kusky. my s muzom cinanom nejak neverime, vsadzame na klasicku 100% bavlnu vyrobenu na SVK.
a este napr v C&A v optime maju pekne veci a nie su velmi predrazene. a hlavne nie su cinske:D

kikimoda
16. jan 2013

žienky skúste pozrieť môj obchodík, nájdete u mňa rôzne anglické značky nové, aj second - hand 🙂

sunny170
16. jan 2013

@kikimoda ako viem, ktore je nove?

kikimoda
16. jan 2013

@sunny170 ak oblecenie nie je nove tak v popise je uvedene ze ma znamky nosenia
a vo vypredaji je vsetko second-hand

navonka
5. nov 2013

Nazrite aj k nám, ponúkame len nové oblečenie anglickej či švédskych značiek už od 0 rokov po tínedžerov.