Kde nakupujete oblečenie?

15. jan 2024

Ahojte, taká voľnejšia téma, ale zaujímalo by ma, kde nakupujete oblečenie. Ideálne teda mladšie ročníky, skôr hľadám neformálne veci/streetwear, niečo len tak do mesta. Mám totiž problém nájsť si pekné kúsky, či už v kamennom obchode alebo na e-shopoch. Ani neviem kedy mi naposledy niečo padlo do oka. Ešte nohavice/jeansy ako tak, tam mi ide o kvalitu aby čo to vydržali. Čo sa ale týka zvyšku, tak z toho nič neviem vybrať. V obchodoch ako Zara atď sú síce kvantá oblečenia, ale väčšinou keď už niečo nájdem, tá kvalita je mizerná. Keď vojdem do nejakého drahšieho obchodu, už sú tie veci zase viac formálne, alebo to má cez seba potlač/logo, niekedy až nevkusné výrazné. Pravidelne pozerám aj eshopy ktoré ponúkajú rôzne značky, pár veci mám zo second handov, ale za minulý rok som tam našla možno 2 veci. Nemám záujem o to mať veľa vecí, aj tak väčšinou striedam pár obľúbených outfitov, ale teraz na jar chcem vytriedit staršie veci a nahradiť ich niečím novým, len teda nie je čím. Pripadne ešte by ma zaujímalo čo robíte s vecami, ktoré už vyradíte.

anjelicek26
15. jan 2024

Next, Esprit, zara, vacsinou nieco najdem, ale tak nie su to kvanta, ze sa mi paci na jeden sup vsetko, tiez vzdy vyberiem dva-tri kusky a uz sme dosli opticky...

shee11
15. jan 2024

Napíšem k rifliam, kvalitné, ekologicky a šetrne vyrábané má Lindex.

sima338
15. jan 2024

No ja milujem eleganciu a takých vecí je tiež tak pomenej, mám pocit, resp. plno 100% polyester kúskov, čiže človek sa v tom akurát kvalitne potí. Ja mám poslednú dobu veľmi rada And other stories, majú aj elegantné aj viac casual veci, s kvalitou som relatívne spokojná. Celkom dobre si viem vybrať aj v Massimo Dutti, vyhovujú mi ich saká, keďže saká nosím rada a veľa. Zara už minimálne, kvalita posledné roky extrémne isla dole, ale viem si tam kúpiť trébars tie rifle, v tom rozdiel nevidím, či si kúpim Zara alebo trebárs Tommy Hilfiger a pod. Do riflí veľa peňazí nedávam. Kvalitnejšie svetre si vyberiem aj v Gante, inak pozerám veľa aj internet - Zalando, About you, Answer...

letmebe8
15. jan 2024

Najlepšiu skúsenosť s riflami mám z Reserved - odtiaľ mám tuším všetky čo nosím. Nakupujem aj z about you, temu a sem tam si niečo objednám z Nosené.sk - mám odtiaľ pár kúskov na kt nedám dopustiť. A tričká mám rada Tommy Hilfiger.

minenkak
15. jan 2024

About you, Zara,ebay, Adidas

autor
15. jan 2024

V lindexe som našla hlavne dobré spodné prádlo, oblečenie ma až tak nezaujalo, ale tie rifle tam skúsim pozrieť.
About you, answer, zalando, tam presne hľadám najčastejšie s tým, že však skúsim objednať a prípadne vrátim ak to nebude dobré, ale aj tak mám problém tam najst niečo, čo by za to stálo:/ veľa z tých vecí čo nachádzam sa hodí skôr do kancelárie, na spoločenské udalosti, alebo potom druhý extrém sú potrhané tričká, to asi skôr pre stredoškolákov

zuzubb007
15. jan 2024

Ten isty problem mam v obchodoch su strasne veci naozaj, rifle, leginy, plavky len calzedonia, spodne pradlo len intimissimi, tricka a saty a ine about you alebo zalando, a topanky hilfiger mi sedia najviac zo vsetkych znaciek, lindex za mna ma strasne neforemne velke oblecenie pre tety

stanzi
15. jan 2024

Skus pozriet ten Gant ako ti tu pisali, maju fajn mikiny, tricka a tenisky. S tou Zarou suhlasim, kvalita v poslednej dobe otrasna, nechapem tomu hype okolo tejto znacky...

simona1306
15. jan 2024

Ja najviac nakupujem v mohito alebo reserved

valeria_h
15. jan 2024

Next, Gap, gant, c&a, Marks and Spencer, h&m, zalando, about tou, answear, asos, newlook a tak rôzne.

viera27
15. jan 2024

Streetwear velmi nenosim,ak tak Kura collection,alebo nosize. Ale dobre ti baby radia,ty by si mohla skusit Gant,alebo v Peak and Cloppenburg sa poobzerat. Co sa tyka nejakych netypickych dizajnoviek,mne sa dost paci tento obchod,kde su dizajneri aj slovenski,zaujimave potlace a podla materialov to vyzera na kvalitu https://wearmedicine.sk/c/ona

kris_tin257
15. jan 2024

Peek & Cloppenburg, Zara a About you 👍

tinnky
23. jan 2024

Qk chceš jedinečné streetwear kusky tak jednoznačne nosize ,kurac collection -to sú fakt kusky,čo stoja za všetky drobné.. mam od nich viacero veci a veľká spokojnosť a hlavne to nemá na sebe každý druhý. Z lacnejších sem tam natrafil na neco zaujímavé od amnesia -ti sú aj cenovo dostupnejsi

marca12
23. jan 2024

Posledne som si v C&A kupila rifle,sedia super. Vacsinou nakupujem reserved obcas mohito. Tricka mam rada z Orsay. Svetre reserved. Obcas nieco najdes len tak v butikoch.

mmmonika
23. jan 2024

Tchibo