Veľkosť jesennej obuvi

bashee
8. sep 2022

Ked som synovi namerala nozku na 14cm a jesenna obuv (s ovcou vystelkou) o velkosti 22 ma takmer 15 cm ako na obrazku meria pani, znamena to ze mu treba velkost 23, spravne? Viem ze treba ist do obchodu a poskusat, nato sa nepytam. Obuv znacky wanda. Vopred dakujem

anjelicek26
8. sep 2022

1cm nadmerok ti na jesen predsa staci... od konca novembra davas zimne topanky, velmi pochybujem, ze mu o dve cisla (1cm) poskoci noha september-november teda tri mesiace... ze by ho tlacili... v zimnych sa dava 1,5cm nadmerok, lebo obcas aj hruba pancuska do toho (vpredu vzadu ti pribudne pol centi "vdaka" tomu)... ale tak poskusaj v obchode, ono vela robi aj sirka topanky...

nevenka
8. sep 2022

@bashee aktualne najmladsi nosi presne 23, ale Protetiku mame, tiez mu vychadzal 1 cm nadmerok. Pani v obchode ma presviedcala, ze uz aj 24 radsej, ale to mu bolo velkeeee. Je drobny, stihlunky a ma dlhe chodidla, tak vyzeral ako klaun. Jemu su sirokanske aj tie najuzsie DD Step, tak sme sli do Protetiky. DD Stepy som vracala az 2 modely.
Takze podla mna to bude akurat, ten 1 cm nadmerok na dlzku...Ja mam nohu 34-35, ale ked mi je daco dlhe, velmi zle sa v tom chodi. Aj starsim detom, ti mi uz povedia, ze je to velke a zakopavaju. Tak to urcite netreba prehanat, hlavne nie pri zimnych topanockach 😊

senan
8. sep 2022

Na jesen uz zimne topanky, to je jasne. Tiez si nemyslim, ze by mu narastla tak rychlo nozka. 23 je podla mna ok.