Veľkosť oblečenia značky Next

mazula
13. júl 2012

Ahojte baby,
chcem objednať synovi oblečenie z Nextu, neviem si ale rady s veľkosťou teplákov.Páčia sa mi totiž tepláky v sekcii starších chlapcov.Syn má 3 roky a 2 mesiace, meria 98cm, a v tejto sekcii sa tepláky predávajú buď na 3 alebo 4 roky,nie ako v sekcii mladších detí , kde je veľkosť 2-3 alebo 3-4.Mamičky nemáte niektorá tepláky v týchto veľkostiach doma, že by ste mi ich premerali?
Za každé miery ďakujem

mazula
autor
14. júl 2012

@katren
ďakujem

vavrenka
14. júl 2012

@mazula len mi napadlo -nextove nohavice maju vo vseobecnosti uzsi strih ako bezne nohavice, dobre sadnu detickam, ktore su "sliziky" 😉

janka257
14. júl 2012

Ja mam zas taku skusenost s Nextom, ze udana velkost je v skutocnosti omnoho väcsia. Dcerka ma 17 mesiacov a nextove veci 12-18 mesiacov jej budu dobre mozno za polrok 🙂 A to nie je ziadne sparadielko.... Preto by som na tvojom mieste vzala tie na 3 roky

mazula
autor
14. júl 2012

Ďakujem pekne, ak by ste niektorá mali našu veľkosť, premerajte mi ich prosím,ďakujem

marrya
14. okt 2014

baby pls potrebovala by som pre malu teda ´je skor taka baculka pyzamko, v januari bude mat 4 roky ale chcem hlavne vediet dlzku nohavic apas 🙂 dakujem

yanni
14. okt 2014

@marrya ak je mala baculka, tak v nexte nekupuj. Pre mensie deti su tie pyzama uzko site. Nozicky ako spajlicky.

marrya
14. okt 2014

@yanni fakt???? ked oni su take krasne... no podla toho strihu sa bojim pretoze oni maju taky uzsi strih a chcem aby pyzamko mala volnejsie nie obtiahnute...a aku znacku by si mi odporucala 🙂 dakujem

yanni
14. okt 2014

@marrya ano, zial. A vela veci z Next su take uzke. Ja tam objednavam fakt ze vela. Aj viackrat do roka a pod 200 € som sa este nezmestila 😕 Pyzamka som aj ja chcela, nas najmensi ma tiez 4 roky, ale nehrozi, tie gatule su strasne uzke. Kedze lietame kazdy rok do Emiratov, tak sa tam vyblaznim aj v kamennom nexte, tak som ich mala moznost aj live vidiet. Zabudni. Ani spagetke by som to nedala obliect. Ako sama vravit, malo by to byt volnejsie.
Velkaci maju velkost 128-134 a pre nich uz su tam take "dospelacke", normalne gate kockovane a tricka k tomu, tie su strihovo super.

Ono je to celkovo tazke dnes nieco normalne kupit. Ja nemam vyhradenu znacku, tiez musim hlavne pre krpceka a stredneho hladat, nieco so nie je uzko site. Nie su ze tucnicky, ale po muzovi maju siroku stavbu tela. Tie ich hrudniky a plecia keby si videla. To budu vzpieraci 😕
Nie vazne, v dnesnej dobe siju ako keby vsetci boli slim.
Ja uz sa snazim kupovat len klasicke pyzama na gombicky. Tie su site na siroko. Vlani som vsetkym trom kupila na zimu take vlanelove, budu im este tuto zimu, ale na buduci rok musim zase zhana.
Pred dvomi rokmi som nakupila v h&m, take normalne z trickoviny, ale takej trosku hrubsej, nie vsak hrube, ale dlhe, tie su fajne siroke a zda sa mi, ako keby rastli s deckami. Najstarsiemu su uz trosku kratsie, narastol 10 cm za dva roky, ale na sirku supe a ze ich ma nad clenky mu nevadi. Pyzama su ale take jednoduche, jednofarebne, bez potlace. Ved aj stali len nejakych 10 €. Mame modre, zelene a cervene. V tych cervenych vyzeraju ako mikulasikovia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Skus kuknut tam, tiez sme ich kupovali takto na jesen.

nati41
24. nov 2021

@yanni Prosimta sedia tie veci podla toho co udávaju napríklad udavaju ze 80/86 je rok az rok a pol ? U nas je to skor 86-92 to je u nich ale už na rok a pol až dve ako to je ? Ďakujem