Oblečenie značky Next

1989lenka
30. nov 2017

Ahojte mamičky. Máte skúsenosť s internetovým obchodom značky next? Dodanie tovaru, kvalita,poprípade vrátenie tovaru. Bez problémov? Ešte ma zaujíma hlavne číslovanie. Chcem objednať detskú zimnú budnu a neviem či je číslovanie podobné napr. k f&f, h&m... alebo je oblečenie väčšie/menšie ako dané číslovanie.
Ďakujem.

martinka13
30. nov 2017

Ja som bola s nákupom vždy spokojná. Veľkosť sadla ako v H&M. Aj kvalita je podľa mňa fajn (Na rozdiel od ZARA). Neviem ako je to s vratenim tovaru. To som este neriešila. Toľko môj názor 🙂

1989lenka
autor
30. nov 2017

@martinka13 ďakujem 🙂

pelian
30. nov 2017

Objednala som odtiaľ pár kúskov, ako sadnú sa dozviem až v marci ale prídu mi tie veci celkom kvalitné a ceny k tomu sú primerané 🙂 Veď objednaj najskôr niečo na skúšku a uvidíš ale väčšinou si next mamičky pochvaľujú 🙂

1989lenka
autor
30. nov 2017

Asi skúsim objednať ten zimný kabát alebo overal a uvidím.

ludinka
30. nov 2017

Ahoj, ja som bola vzdy spokojna, ale velkost sa mi zda mensia ako veci z hm, napr.rifle hm 86 su presne take velke ako 92 z nextu.

1989lenka
autor
30. nov 2017

@ludinka aha, lebo mi nosíme teraz 98 a overaly a kabáty majú medzičísla. Tak potom musím kúpiť 98-104. A mala si odtiaľ aj zimné oblečenie?

ludinka
30. nov 2017

Mala som len overal babatkovsky veľkost 80 a ten sedel na 9-12 mesiacov.

1989lenka
autor
30. nov 2017

@ludinka ok, ďakujem za info 🙂

bleblu
30. nov 2017

Cislovanie sedi ako bezne cislovanie, ja neviem ja beriem od vsadial vel.98 alebo 3T a na par vynimiek mi vzdy vsetko sedi, mozno je rozdiel v rukavoch nejaky centimeter v trickach, ak ti nosi dieta 98 velkost tak kup v. 98/104. Teda problem mame s leginami a nohavicami tie su take pre baculatejsie deti by som povedala, nam su velke v pasu ked su na gumicku resp. ked nie je reg.pas. Vratenie tovaru je uplne v pohode.

katrinka8
30. nov 2017

Podľa mňa vetrovky, bundy, kabáty, vesty zimné atď. sú z NEXTu kvalitné (aspoň ja som vždy natrafila na také), ale číslovanie je určite menšie ako HM.
Tričká, tuniky... som už videla veru aj nie moc kvalitné, že farba vyblednutá po viacerých praniach, tvar nedržali, dokonca aj niečo pustilo farbu. Mikiny niektoré tiež nevyzerajú bohvieako po viacerých praniach teda. Ale asi závisí od konkrétneho kúska.

1989lenka
autor
30. nov 2017

Jasné určite záleží aký druh tovaru, ale keďže je zima, mňa zaujíma vetrovka a overal. A číslovanie, som rada keď viem že majú menšie ako to h&m. Vďaka 😉

poslednalastovicka
1. dec 2017

ja som kupovala zatial len novorodenecke vecicky a pre mna top spokojnost, dobry material, a rychle dodanie🙂

leeloominai
1. dec 2017

Ja som kupovala detske veci od velkosti 50, az do teraz (86-92), vsetky druhy, a som super spokojna. Bodicka, pyzamka, deka, tricka, zimna bunda, rifle, sveter... Veci periem vacsinou bud na 40 alebo 60 stupnov, farba drzi, nic nevybledlo. Jedine, co sa mi velmy nepacilo, to ej ako su babatkovske rifle riesene, lebo medzi nozickami sa rozopinaju, takj je dobre zobrat o cislo vacsie. Ja urcite odporucam.

yanni
1. dec 2017

@1989lenka Pridaj sa do skupiny nextik a tam sa vsetko dozvies. Next nie je nic vynimocne, kvalita sa uz aj tam straca. Pred 5timi rokmi to bolo o niecom inom.
Cislovanie vselijake, ako vsade. Ja mam next od cisla 50 az do 158 (zatial).Babätkovske veci su vynikajuce, väcsie veci uz sa mi az tak nepacia.
Vyborne su hlavne body a overalove pyzamka. Tam sa kvalite neda nic vytknut.

tanda28
20. mar 2018

Ahojte prosim vas idem si po radu. Prvy krat chcem objednavat z nextu.sk a chcela by som vediet aka je moznost ziskat akciovy kod? Dakujem za radu

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz