Výber plienok - Pampers alebo lupilu

27. apr 2024

Ahojte mamičky , som tehotná v 5 mesiaci a chceli by sme si spraviť vopred zásoby keď budeme vidieť nejakú dobrú akciu tak by sme chceli postupne pomaly už kupovať plienky avšak sa neviem rozhodnúť ktoré , pampers je taká klasika a lupilu z lidla veľmi chvália , moja sestra začala na pamperskach ale malá mala z nich vyhadzanú riťku , prešli na lupilu že teda vyskúšajú a od vtedy nedala na ne dopustiť že najlepšie plienky ešte lepšie ako pampers aj čo sa týka precikania.
Myslite že mám nakúpiť vopred pampersky alebo lupilu ?A čo sa týka vlhcenych utierok sú dobre baby love z DMky?

lulus13
3. máj 2024

V roku 2022 som kupila lupilu a boli najlepšie mne pampersky extremne smrdeli. Ale pol roka pouzivania zmenili formulu a ubrali z buniciny takze som presla na babylove za mna najlepsie, a neskor sme presli na pampers nohavickove. Kupili sme 5baleni? Mala bola malicka tazke sme ich vyspotrebovali ale moc velke zasoby by som nerobila, lebo ani tebe sa nebudu pacit ze dobre nesaju a budes ich posuvat. A ci jednotky alebo 2? Ja som mala pri malej jednotky dlho, az okolo 3- 4mesiaca sa rozpapkala tak sme isli skokovo. Ja som v porodnici spotrebovala balik aj nieco, plus nieco doma treba mat, a uz nie je korona takze v pohode moze partner vybehnut a dokupit.

angeli121212
3. máj 2024

@lulus13 lupilu sú teraz aj tak divne široké.. chválili tu baby rôzne druhy pampersiek ale teda mala som pampers active baby, pampers premium care obe boli parfemované samozrejme malý sa hned vyhádzal a nakoniec som skúsila ešte pampers harmony tie nie sú sice parfemované ale tiež sa kusok vyhádzal ja už neviem.. nevyhádže sa z babylove ani bebelo ani dada plienok a tiež nie z takych drahších značiek

srdeenko19
3. máj 2024

Za mňa pampers active baby alebo pampers premium. Obe tenucke, perfektne savé, žiaden problém. Keď je akcia, dajú sa kúpiť za fajn cenu. Aj deemka ma super ceny na pampers plienky. Z vlhcenych najradšej používam hipp s 99% vody. Sú hrubšie, aj dostatočne mokre. Vlhčené babylove sú extrémne suché, poriadne jej neviem utrieť riťku, zbytočne veľa sa ich tým pádom minie. A ešte to, že chceš vytiahnuť jednu a ide ti spolu aj 5 naraz. Toto mi hipp nikdy neurobili.

dzejsik
3. máj 2024

mne obaja Lupilu precikavali, prevazne sme boli na Pampers a popripade slovenskych BabyBaby Soft
dokonca Tesco plienky Fred Flo Premium sa mi zdali lepsie od Lupilu
DM obrusky tie 99% vody su velmi fajn a tie su ok aj Lupilu (tiez 99 vody)

zaphyra
3. máj 2024

Ked bola malicka tak som pouzivala babylove. Ked podrastla tak pampers pants, na tie nedam dopustit. Urcite by som nekupovala nejaku extra zasobu, akcie su stale a nevies ako rychlo ti bude rast. Moja napr do 5 mesiaca rastla vela a rychlo, len tak som menila velkosti a potom sa to stoplo. Kazde babo je ine a zbytocne budes potom vyhadzovať.

zaphyra
3. máj 2024

A vlhcene pampers aqua, ale teda ja vlhcene pouzivam iba ked cestujeme alebo sme niekde mimo. Doma pouzivam perlan a cistu vodu.

tamitamitami
3. máj 2024

Ja som na začiatok kúpila jedno malé balenie Pampers premium 1 a jedno malé balenie Babylove 1. V pôrodnici som vyskúšala a cestou z pôrodnice som sa zastavila po veľké balenie Pampers premium (keďže mi prišli ako najlepšia možnosť).

pomaranc24
4. máj 2024

Za mňa lupilu len 1, potom už bieda. Pampersky mi precikaval. Najviac sa mi osvedčili babylove. Ale zásoby nerob, my sme v 2 mesiacoch už museli prejsť na 3ky...