Aká bola vaša práca snov?

andy71097
18. nov 2021

Tak dam tu novú tému a ta znie Aká bola vaša práca snov? 😃 Že čo ste od malíčka chceli byť a kde ste sa ti vlastne dostali či sa vám to splnilo, alebo robite úplne niečo iné 😃

maximilie
18. nov 2021

Chcela som byť učiteľka v škôlke. Ja som do škôlky nechodila, ale od mala som sa hrala na škôlku. Učila som plysakov básničky, pesničky,... vychovávala som ich... môj sen sa stal skutočnosťou a moja práca je mojím poslanim, nie prácou. Moja trieda je môj druhý domov a milujem svoju prácu. Nič iné robiť nechcem a ani si neviem predstaviť, robiť niečo iné.

andy71097
autor
18. nov 2021

@spadnutaslivka Tak hádam to nevadí keď som vytvoril novú tému či vadí to?🙂 Ja viem o tamtych podobných tém, ale nenašiel som tu žiadnu tému ako je táto aspoň z blízkych mesiacov, ale iba z roku 2014

malinoismum
18. nov 2021

Ja som chcela byt princezná 🙂 A splnilo sa mi to..
(Som jeho princezná a čakám ďalšiu princeznú a ešte jednu 4 ročnú máme, sme zdraví a šťastní a to je NAJVIAC 🙏🏽❤️)

spadnutaslivka
18. nov 2021

@andy71097 🙂 nevadí. To len, že vznikla diskusia, či tu bola alebo nebola rovnaká téma :D Ale bežne je tu rovnakých XYZ

danieladeley
18. nov 2021

chcela som byt namornickou na ladoborci

nenne27
18. nov 2021

@petronellla87 ja som tu knihu citala🤩

diusqa761
19. nov 2021

Neviem ja som asi divná ale ako malá som túžila byť hacker a ako staršia som chcela byť exekútorka 🤦

kliatana
19. nov 2021

ako mala som velmi chcela byt pravnicka. ked som bola dieta tak vsetky reakcie ze ano super, aka budes mudra a neviem co. postupne ked som si za tym stale stala, uz prisli vety typu ale to sa budes stale ucit aj nove paragrafy a neviem co a nakoniec som ani pravo nestudovala lebo ze je vela pravnikov. no tak nech sa paci takto dopadla moja praca snov 🙂

andy71097
autor
19. nov 2021

@kliatana Ale tak určite si si našla ďalšiu prácu hoci nie snov, ale ktorá ťa baví a naplňuje 🙂

mamamasama
19. nov 2021

Chcela som byť kozmonautka, som letuška... zatiaľ stále čakám kým rozbehnú SpaceX 🤣

sabinka022
19. nov 2021

Ja som chcela byt doktorka. Dokonca vo "velka kniha maleho skolaka" v kolonke buduce povolanie, som sa nakreslila ako doktorka v plasti a s injekciou v ruke.

scorpionflower1
19. nov 2021

@andy71097 ked som bola decko, chcela som byt meteorologicka. Potom neskor archeologicka.

petronellla87
14. jan 2022

@nenne27 vážne? Tak som mega rada a dúfam ze sa pacila🙃