Aká práca na doma existuje?

jonka23
12. dec 2022

Ahojte... nemáte nejajy dobrý typ na prácu na doma???
Žiadne kozmetiky a katalógové predaje prosím..
Ďakujem

stary_ujco
12. dec 2022

@jonka23 keďže si vôbec nenaznacila, čo vlastne vieš robiť, tak ti mozeme ponúknuť iba onlyfans... ;)

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirko84
12. dec 2022

@bilberryday Ano, ale kazda z tychto pozicii bude vyzadovat aspon nejaku dobu chodit do office, aby sa zaskolila / naucila veci. Keby ich vedela (inymi slovami bola skusena IT pracovnicka), tak by sa takuto otazku nepytala a robila by uz teraz takuto pracu.

ivette1223
12. dec 2022

@jonka23 šiť, piecť, vyrábať dekorácie, veľa mamičiek si takto privyraba 😀

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marseillefan
12. dec 2022

@jonka23 po anglicky vieš?

soldi
12. dec 2022

Otvor si profesiu a pozeraj. Ja mam skvelu pracu z domu a ked som si len tak skusmo hodila CV na profesiu, tak sa mi sami ozvali s ponukou na dalsiu.
A nerobim IT.
V prvom rade musis byt Ty iniciativna a snazit sa nieco najst, vzdelavat sa, hladat, atd

belllinka
13. dec 2022

Ona by chcela skladat pera alebo lepit obalky

iwesska
13. dec 2022

Upratovanie,varenie,zehlenie...🤷‍♀️

veverickav
13. dec 2022

Ja tiez robim z domu, mam plny HO, ale pracujem s aktivnou anglictinou pre americku firmu

mamamasama
13. dec 2022

@mirko84 nie v kazdom pripade musis chodit do office. Popri materskej robim advertising a v robote som bola raz. Podpisat papiere, prevziat laptop a skolenie prebiehalo online.

zbruna
13. dec 2022

Administravia e-shopu, copywriting, optimalizacia produkt. textov pre SEO - to robim z domu + ilustrujem detske knižky

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vero_29
13. dec 2022

@jonka23 firma Dell má väčšinu pozícii remote, myslím, že aj AT&T to ma podobne.. ale sú to korporaty, čiže korporátna kultúra.

melanta
13. dec 2022

Každý mesiac mám 1 novú pozíciu na 100% home office. Len treba aj niečo vedieť, väčšinou ako prvé je potreba 2 konkrétne cudzie jazyky na úrovni C1. Ty máš aký prax? Bez toho ťažko radiť.

martinkatinka
13. dec 2022

Uctovnictvo, prekladatelstvo, financnictvo....

shee11
13. dec 2022

Finančníctvo, napr. niečo ako Brokeria, Broker COnsulting, nehnutelnosti... Al. účtovníctvo, nejaké poradenstvo (call centrum - aspon ciastočný homeoffice)...

bilancia
13. dec 2022

kamaratka robila pre IMT group a v podstate z toho co mi hovorila, len nahadzovala nejake udaje do excelovskych tabuliek a vytvarala nejake tlaciva. vsetko robila z domu.

andy48
13. dec 2022

@soldi povieš v akom odbore? Lebo naozaj ak nie si IT tester alebo programátor tak veľmi ťažko. Samozrejme neriešim katalógový predaj a pod.

yoxinka
13. dec 2022

@andy48
Lektori bežne pracujú online. Ja mám anglickú lektorku, pracuje len z domu. Ja som mala ponuku na lektora slovenského jazyka pre cudzincov, tiež viac z domu ako niekde chodiť. To isté korektori a podobne. Len na to treba mať aj vzdelanie.

natalala
13. dec 2022

@jonka23 je tu takychto tem velmi vela a ziadna autorka prispevku nenapise, co vlastne vie robit a ake ma vzdelanie 🤷🏼‍♀️ moznost parcialneho alebo uplneho HO mas uz dnes vo velmi vela firmach v roznych pracovnych oblastiach. Staci si na profesii nastavit filter na pracu z domu.

martija
13. dec 2022

@andy48 každá Saas ma možnosť HO. Ja pracujem ako TL pre account management team. Všetci z našej práce, je nás už cez 40 môžme robiť výhradne z domu. Sme big dáta company, pms, pos systémy.. Je toho mrte co sa dá robiť z domu. Aj Amazon ma veľa ponúk na Ho.

soldi
13. dec 2022

@andy48 som inzinierka ekonomiky a robim administrativu a customer service plus jednoduche vystavovanie faktur pre anglicko nemecku firmu a bola mi ponuknuta praca na HO pre banku - tiez administrativa a customer service (nie telefonovanie ale kontrola uctov a platieb kvoli podvodnym transakciam)
Dokonca ibe pozicie s volnym pracovnym casom, cize bez pevne stanovenej pracovnej doby. Takze da sa najst. A to nic specialne neviem, len som snaziva a iniciativna a aj ked mam 4 deti, tak som cely cas popri nich pracovala, cize nemam ziadne prazdne roky v CV

17alexis
13. dec 2022

@jonka23 praca na doma? Predsa kazda, kde mozes mat home office. 😊

andy48
13. dec 2022

@soldi no lebo ja si myslím že som v tomto smere tiež celkom aktívna. Ja som už toľko riešila , toľko posielala CV a nič

soldi
13. dec 2022

@andy48 tak urcite zalezi aj na vzdelani, jazykoch a skusenostiach, nie je to len o snazivosti.

jonka23
autor
14. dec 2022

@stary_ujco no ďakujem....to asi nie...

jonka23
autor
14. dec 2022

@mirko84
@mirko84
@ivette1223 dakujem...no nie som moc záručná..... 🙈🙈