Ako prebieha druhé kolo pohovorov?

alena68
4. feb 2020

Ahojte ake mate skusenosti s druhym kolom pohovoru, ako prebiehaju, otazky ake vam davali a skusenosti hlavne

ericka_l
4. feb 2020

Vieš čo hlavne sa ma pýtali dosť na súkromie a potom na prax, prispôsobivosť a tak. Tak ja si myslím, že všetko záleží aj od toho, na akú pozíciu a kam sa chystáš

flientica
4. feb 2020

Zalezi od toho na aku pracovnu poziciu sa hlasis ale tam uz iba take, ze uz ti viac oni povedia o tej praci, zistuju co by si vedela, v com by ta mali este trosku zaucit, prave na to sukromie by sa ta nemali moc pytat

bibka26
4. feb 2020

ahoj, no ja mam skusenosti aj s tretim kolom co mi pride zbytocne ale teda ok, ide podla toho o aku poziciu sa uchadzas napr ja ked som sa uchadzala o pracu v kancelarii tak prve kolo len take otazky tradicke ohladom pracovneho casu skusenosti atd co viem co neviem a druhe kolo bolo zvaca uz o tom urobit nejaku tabulku, alebo graf v exeli alebo napisat nieco vo worde, vypocitat nejaku sumu podiel atd... druhe kolo je uz o tom skor si preverit ci to co clovek narozprava v prvom kole je realita 🙂 taka je moja skusenost

mpg
4. feb 2020

Do druhého kola sú pozvaní záujemcovia, ktorí dobre spĺňajú predpoklady a z ních treba vybrať už len jedného. Robila som to dlhý čas a raz sme vyberali pre zahraničnú firmu, tak sa prišli pozrieť na to druhé kolo už aj ich zástupcovia. Boli si overiť znalosť jazyka a aj keď som si myslela, že to bude dobrá znalosť jazyka, im to v dvoch prípadoch bola slabá znalosť.

fokuska
4. feb 2020

@alena68 Chces zistit naozaj vseobecne kto mal ake druhe kolo pohovoru? Alebo ti ide o to aby si vedela co asi mozes ocakavat ty?
Lebo ked nenapises kam na aku poziciu, tak to nema ziadu vypovednu hodnotu.

Ja som mala na druhom kole:
- komisiu zlozenu z odbornikov na danu oblast, HR zastupcu, veduceho oddelenia
- trvanie 4-5 hodin
- vypracovat v casovom limite 1 zadanie, odprezentovat, zodpovedat otazky
- vypracovat v druhom casove limite druhe zadanie, odprezentovat vysledok, zodpovedat doplnuje otazky, riesit modelove situacie
- klast svoje otazky

Prebiehalo to vo formalnej atmsofere, na profesionalnej urovni.

meg_junova
15. nov 2021

@fokuska ahoj, a to si sa kam uchadzala prosim ta, ak sa smiem spytat?