Ako si privyrobiť popri materskej?

lisacka1
15. feb 2024

Ahojte som na MD a máme to teraz také ťažšie prosím baby poraďte mi ako si rýchlo privyrobiť z domu žiadne predaje a tak ďakujem ❤️ a nie časovo náročné

gemerka17
15. feb 2024

Never ending story. Mamičky na materskej s IQ hupacieho koníka nikdy nesklamú.

sissy27
15. feb 2024

@lisacka1 miliontykrat - ake mas vzdelanie, v com mas prax, co vies ponuknut a kolko casu denne tomu vies venovat?? Lebo takto z nicoho by som povedala ze OnlyFans 🤷‍♀️
Ak by si mala predpoklady na pracu z domu, tak uz ju robis a nemusis sa pytat…

anjelicek26
15. feb 2024

Rýchle,nenáročné,dobre platené,pri dieťati, pre kazdeho bez praxe a skusenosti.... takto home office nefunguje🫢 pozri ak potrebujete peniaze radšej nejaké upratovanie ci brigádu cez víkend,kým muž dozrie na dieta.... alebo k svojmu pribrat na stráženie ďalšie dieťatko... doučovať...

lisacka1
autor
15. feb 2024

@anjelicek26 nemôžem kojím 😅

sissy27
15. feb 2024

@lisacka1 tak ak kojenie je jedine co vies, tak potom bud predavat materske mlieko alebo ten OF 🤷‍♀️🙈

lisacka1
autor
15. feb 2024

@sissy27 teba predám cmuk

lavender94
15. feb 2024

Pozri, jedine čo ma napáda je nejaké call centrum. Ale to by si tiež musela mať stráženie, nemohlo by ti dieťa vrieskať do sluchatka. Takto HO nefunguje, je to stále privilegium, na ktore musíš mať nejaké predpoklady. Nikto ti nezaplatí normálne peniaze za to, že stráviš par hodin na počítači prácou, ktorú vie robiť každý. Proste chceš peniaze za malo práce, no ale takto svet nefunguje. Ak nemáš ziadne vzdelanie/dovednosti, ktore vieš ponúknuť, tak bude lepšie dať dieťaťu umelé mlieko s ísť na par hodin upratovať alebo za kasu. V tescu dávali aj 6 hodinové smeny a nie je to až tak zle platené. Ak ti niečo take nevyhovuje, tak asi tie peniaze až tak nepotrebujete

amelie2017
15. feb 2024

@sissy27 ten only fans ako si odstriekava mlieko by jej mozno dobre vynasal. 😀🙈
Ja som doucovala spanielcinu online. A ked malo prve dieta 4 mesiace a druhe 9, sla som pracovat, lebo u nas je materska len 4 mesiace. A tiez by sme to mali tazsie, keby som ostala doma.

nikoletah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denkabemommy
16. feb 2024

Môžeš robiť moderátorku chatu, OF alebo call centrum 🤷🏼‍♀️

nelca0510
16. feb 2024

@lisacka1 to only fans asi najlepšie,čo ti tu baby radili. Kto nič nevie,nemá nič čakať.