Asistentka dekana

18. apr 2023

Zdravím, síce na internete som si prečítala pár informácií ale rada by som si prečítala i vaše skúsenosti alebo poznatky o tejto pozícii.
Stretli ste sa s tým? Platovo je ako ohodnotená? Náplň práce?
Som pozvaná na pohovor, avšak reakcia na zverejnený životopis prišla od nich, ponuku som nevidela.
Rada by som vedela, čo ma čaká, načo sa pripraviť.
Ďakujem!

anega79
18. apr 2023

zapisnice z porad, program dekana, maily a pod administrativne zalezitosti. platovo verejna sprava skolstvo nic moc, ja som robila na univerzite vela rokov dozadu - praca ok, kolektiv fajn, prachy otras, pracovna doba skvela hlavne pocas prazdnin

autor
18. apr 2023

@anega79 cez telefón mi povedali, že by mi zabezpečili ubytovanie takže by som peniažky ušetrila z tohto hľadiska. Je to podľa teba náročné? Mám skončené gymnázium a pracovala som v administratíve / vedúca prevádzky

autor
18. apr 2023

Ešte by som sa chcela spýtať, na pohovor alebo celkovo do práce je dress code? Na pohovor asi sukňa, blúzka. Vysokú školu ako som spomínala, nemám. Preto ma zaujíma či sú tam akceptovateľné rifle alebo iná obuv okrem vysokých podpätkov?

bmolko
19. apr 2023

ak ti staci necelych 800 v hrubom....vsak z toho sa neda vyzit ak si sama

maranta_leuconeura
19. apr 2023

Nad neformalnym oblecenim by som na tvojom mieste ani neuvazovala. Dekan je najvyssie postaveny clovek na fakulte, ako asistentka budes casto sucastou aj jeho navstev (okrem zamestnancov aj napr ini dekani a pod). V case jeho nepritomnosti budes preberat jeho postu, prijimat navstevy, budes reprezentovat defacto jeho. Takze ziadne rifle

mamina7070
19. apr 2023

presne ako pisu plat pomaly na urovni minimalky

autor
19. apr 2023

Myslíte, že budem mať na starosti aj také ako prichystanie občerstvenia pre hostí, kávy atď? To som robila tiež ako vedúca prevádzky, keďže som bola asistentka riaditeľky vo firme a z celej duše som to neznášala..

modrykonik33
19. apr 2023

Určite

terezka1947
19. apr 2023

Ono to znie veľmi vznešene,ale neviem,či budeš spokojná. A dosť záleží aj od osobnosti dekana😉

muchotrafka298
19. apr 2023

Je to klasicka praca asistentky, takze Ta urcite caka nielen vitanie navstev ale aj ich "obsluzenie". Takze ak neznasas varenie kavy, pripravu obcerstvenia a obsluhu navstev, tak by som zvazila miesto asistentky. Lebo tam Ta to bude cakat denne. Co sa tyka dress code, tak urcite tam rifle nepatria a topanky podla mna mozes mat akekolvek slusne. Malokto vydrzi vo vysokych opatkoch 8 a viac hodin denne.

abbies
19. apr 2023

u nás je to sekretárka dekana, do práce chodí v čom chce, žiaden dress code, rieši poštu, maily, cesťáky, ak má návštevy, varí kávu, dvíha mu telefóny, ak to vyžaduje, vybavuje objednávky, naša zapisuje aj došlú poštu za celý dekanát, odvzdáva dochádzku na personálne. Plat je biedny, je to tabuľka.

anega79
19. apr 2023

ja som nenosila rifle, lebo to nebolo dovolene, same kostymy, v tom case som zila s rodicmi, takze ten plat bol ok. inak podla mna to v pohode zvladnes aj s gymnaziom, ziadne programy som nepouzivala, obycajne word a mail