Boli ste dobrovoľne nezamestnaná?

sigynka
14. aug 2019

Ahojte, boli ste niekto dobrovolne nezamestnaný?, že už ste nemohli tých tajtrlov na úrade? (Chápem, že ich tlačia z hora, ale...).
Aké máte skúsenosti z Úradu práce a ako ste to mali vy

Ďakujem za vaše reakcie 🙂😊

s1m.one
14. aug 2019

Ahoj, ak sa ti chce sama si platiť zdravotku... prekusni to a nos potvrdenia alebo sa daj na kurz preplacany úradom, vtedy ti dajú pokoj...

x_mery_x
14. aug 2019

Mna vyhodili, tak som si to potom zaplatila sama, ale bola som sa tam hned zahlasit. 🙂

selest
14. aug 2019

Bola som dobrovolne nezamestnana asi mesiac kedze som menila praci v 2 statoch v zaheanici a nechcelo sa mi chodit hlasit a vybavovat koli 1 mesiacu. Zaplatila som iba zdravotnu.

arcticcode
14. aug 2019

Platis zdravotku a nikoho viac nezaujimas. Samozrejme, potom ani nikoho nebude zaujimat tvoja PN, ani dochodcovsky vek

berenika39
14. aug 2019

Pracovat by nešlo ?

iv007
14. aug 2019

Samozrejme je to vasa volba, no treba mysliet na buducnost, matersku,pripadnu PN,dochodok.. a tu zdravotku treba tiez z niečoho platit..da sa dnnes zit zo vzduchu?! To len taka filozofická otazka

sixas
14. aug 2019

Možno len muž je živnostník a chce poberať materskú cez muža.. Tak ona musí byť na úrade a najlepšie dobrovoľne nezamestnaná ak chce byť doma s dieťaťom ci? Ibaže by nie 🤣

sonik17
16. aug 2019

Nevšímaj si tie blbé komenty o tom, že máš ísť pracovať a podobne. Ja som bola tiež v takej situácii, kde som musela byť na úrade práce alebo dobrovoľne nezamestnaná. Tiež som nemala nervy na úrad práce, lebo som robila dlhodobo kurz, na ktorý som musela X krát do týždňa dochádzať a samozrejme ich to nezaujímalo a snažili sa ma dotlačiť do kadejakých stretnutí povinných a podobne. To, že si máš nechať ten kurz preplatiť úradom práce je síce pekné, ja som to skúšala tiež, ale pokiaľ nemáš známosti je 90 % šanca, že sa na teba všetci z vysoka vieš čo 🙂
Tak som si platila zdravotku sama a teraz mám živnosť. Bolo mi to pohodolnejšie ako sa tam naťahovať, ak teda máš z čoho a môžeš si to dovoliť platiť.